Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

QUOTE(katyteee @ 2008 06 19, 14:47)
mes pamergiu ir svocios puokste derinsim prie jaunosios!

jaunosios puokste bus is roziu kreminiu ir kaliju oranziniu berods..tai pamergiu puoksteles bus is roziu kreminiu..o mano tik is oranziniu kaliju...berods taip....pamergiu ir mano sukne (beje jos vienodos) oranzines spalvos..jaunosios sapmapnines spalvos!

o kas ka perka tai manau yra individualus suitarimas..siaip nuo senu laiku pabroliai perka geles pamergems ir pamerges pabroliam gelytes...

Pagal senus laikus 1 pora supirkdavo pamergem puokstikes.Panos pirkdavo isegimus berniukams o pabroliai dovaneles pamergem .Nors cia kazin kaip koioj vietoj. Manau skiriasi zemaitijoje, aukstatijoje, dzukijoje paprociai, kaip ir per laidotuves irgi regionuose skirasi paprociai smile.gif
Atsakyti
[quote=Nersim,2008 06 15, 14:47]
[/quote]
Na nepykite, bet svočios puokštę palikite svočiai pasirinkti. Juk ir suknelės spalvą reikia žinoti,ir formą ir t.t. Suprantu, kad Jūsų vestuvės, bet aš tikrai nenorėčiau, kad man puokštę išrinktų kažkas kitas. Tuo labiau, kad pati dar ir susimoku už puokštę. biggrin.gif Aš tikrai nesijausčiau labai laiminga, jei puokštė man netiktų smile.gif
[/quote]
Man pati pirsliene pasake kad a sjai uzsakysiu puokste o jai nesvarbu kokia puokste bus..
Atsakyti
QUOTE(vittule26 @ 2008 06 18, 20:46)
Oho drysciau papriestarauti, as kiek buvau vestuvese ir per savo vestuves visur pamergem ir pirslienei puokstes ir isegimus berniukam uzsako jaunoji. Nebetie laikai, kad apkrauti svecius finansineis rupesciais. Tavo vestuves tu ir rupiniesi. Nes sveciam ir taip gerai kainuoja ruosiantis i vestuves.

Čia susitarimo reikalas biggrin.gif Puokštelės pamergėms priklauso pirkti pirmajai pamergei, o dėl svočios puokštės - susitariama. Juk kai piršliai eina į vestuves, jie žino kur eina ir turi taip pat prisiimti dalį pareigų, atsakomybės ir finansinius rūpesčius biggrin.gif
Atsakyti
[ [/quote]
Na nepykite, bet svočios puokštę palikite svočiai pasirinkti. Juk ir suknelės spalvą reikia žinoti,ir formą ir t.t. Suprantu, kad Jūsų vestuvės, bet aš tikrai nenorėčiau, kad man puokštę išrinktų kažkas kitas. Tuo labiau, kad pati dar ir susimoku už puokštę. biggrin.gif Aš tikrai nesijausčiau labai laiminga, jei puokštė man netiktų smile.gif
[/quote]

Na jau ne, neleisciau paciai uzsisakyti puokste, derint detales galima, bet puokstes forma, geles tai tik pati rinkau, pagalvokit kaip kvailai atrodytu, jei mano puokste is kaliju, o pirsliene kokiu roziu uzsisakytu,arba visu kuklios, o pirslienes didziule schmoll.gif o kur dar spalvos, reikia derinti ir prie drabuziu spalvos, ir, kad prie pulko graziai deretu, as pati rinkau viska savo vestuvem, aisku pasitariau ko noretu.
Atsakyti
Del puokstes tai as manau maziausia beda,as sesers vestuvese busiu svocia,tai sesuo pas viena floriste uzsakys visiems puokstes ir pabroliams gelytes,visu bus is kaliju tik ju spalva ir geliu kiekis puokstese skirsis.nors ir svocia busiu bet manes visiskai nejaudina kaip ta puokste atrodys,ko jaunoji nori ta ir tegul uzsako.
Atsakyti
Tai taip merginos ir nesupratau, kas perka svočios puokšyę? Nuotaka ar pati svočia? Galvoju, kad jei jau pati mokėsiu už puokštę, tai gal galiu ir pati išsirinkti, ko noriu g.gif . O jei moka jaunieji, na tai sutikčiau su betkokia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linele179 @ 2008 09 19, 13:55)
Tai taip merginos ir nesupratau, kas perka svočios puokšyę? Nuotaka ar pati svočia? Galvoju, kad jei jau pati mokėsiu už puokštę, tai gal galiu ir pati išsirinkti, ko noriu g.gif . O jei moka jaunieji, na tai sutikčiau su betkokia 4u.gif

Kaip susitariate, tai ir bus. Susitarimo reikalas, kas perka puokštę biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2008 09 19, 15:13)
Kaip  susitariate, tai  ir  bus. Susitarimo  reikalas, kas  perka  puokštę biggrin.gif

O kaip jum atrodo, kokios spalvos gėlės tiktų prie raudonos suknelės? blush2.gif Juk nebūtinai turiu dėti raudonas gėles? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Linele179 @ 2008 09 19, 16:42)
O kaip jum atrodo, kokios spalvos gėlės tiktų prie raudonos suknelės? blush2.gif Juk nebūtinai turiu dėti raudonas gėles? schmoll.gif

Nebūtinai turi būti raudonos.Gal dar kokios spalvos savo aprangoje turėsi?Pagal ją irgi galima derinti puokštę
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2008 09 20, 16:47)
Nebūtinai  turi  būti  raudonos.Gal  dar  kokios  spalvos  savo  aprangoje  turėsi?Pagal  ją  irgi  galima  derinti  puokštę

Tai, kad ji visa raudona ir truputį siuvinėta karoliukais, tokia paprasta, o pamergės bus persiko spalvos suknutėm, tai sakau, gal visai nieko ie man atrodytų mano puokštėj kokios oranžinės gėlės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linele179 @ 2008 09 19, 14:55)
Tai taip merginos ir nesupratau, kas perka svočios puokšyę? Nuotaka ar pati svočia? Galvoju, kad jei jau pati mokėsiu už puokštę, tai gal galiu ir pati išsirinkti, ko noriu g.gif . O jei moka jaunieji, na tai sutikčiau su betkokia 4u.gif

man pirko jaunieji, laabai grazi buvo puokste is saulegrazu. gal ir tau kazka tokio reiketu
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2008 09 21, 20:35)
man pirko jaunieji, laabai grazi buvo puokste is saulegrazu. gal ir tau kazka tokio reiketu

Oi ačiū už ptarimus 4u.gif Gal ir nieko tokia būtų ,o ir geltona visai gerai žiūrisi prie raudonos. Reiks dar su nuotaka pasitart mirksiukas.gif
Atsakyti