Įkraunama...
Įkraunama...

Svočios puokštė

QUOTE(wioletukas @ 2008 03 16, 01:23)
Norėjau paklausti kas moka už svočios puokštę? Jaunieji ar piršlys?



na cia kaip susitariate, kadangi pirslys buvo mano vyras, tai koks skirtumasar aspati susimokesiu ar jis lotuliukas.gif , bet jeigu puokste uzsakineja jaunoji, tokia kokios ji nori, kad butu tai ji ir moka 4u.gif
Atsakyti
Mano svočiutės puokštė bus iš tulpių.
Atsakyti
gal paziurejus kils ideju kokia puokstele pirslienei daryti, visai nieko tokiu yra http://www.paslidija...dex.php?id=3761
Mano pirslienes suknia spalvos bus elektrine tokia tai nezinau kokios spalvos geles tiktu, gal turit kokiu ideju? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2008 03 27, 17:25)
gal paziurejus kils ideju kokia puokstele pirslienei daryti, visai nieko tokiu yra http://www.paslidija...dex.php?id=3761
Mano pirslienes suknia spalvos bus elektrine tokia tai nezinau kokios spalvos geles tiktu, gal turit kokiu ideju?  bigsmile.gif




Mano pamerges bus su elektrines spalvos suknelemis. Kai nuejau i geliu salona, tai dizainere man patare daryti geltonu geliu puoksteles joms, paklausiau, paziuresim kaip atrodys.
Atsakyti
QUOTE(ruteler @ 2008 03 28, 14:15)
Mano pamerges bus su elektrines spalvos suknelemis. Kai nuejau i geliu salona, tai dizainere man patare daryti geltonu geliu puoksteles joms, paklausiau, paziuresim kaip atrodys.

Turėtų atrodyt puikiai, nes mano piršlienės suknelė buvo raudona, o puokštė - geltona gėlė - atrodė SUPER thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Europiete @ 2007 01 24, 19:30)
Sakyciau sios svociutei tiktu...  ax.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image


NU man tai arkline spuokstes schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Nersim @ 2007 07 05, 22:32)
Na  , aš  nesutikčiau  su  tuo, kad tai  jau  pamiršta  ir  mažai  kas  daro biggrin.gif Ne  tik  pati užsisakiau sau  puokštę  ir pirkau, bet  teko  girdėti, kad  ir  kitos  svočiutės  taip  darė biggrin.gif O  pamergių  puokštėmis  rūpinasi  vyr. pamergė, kuri  viską  derina  su  jaunąja pagal jos  puokštę biggrin.gif


As pati jaunoti, tai niekam nepatikesiu savo puokstes, pati pirksiusi o taip pat ir svocios puokste..
Atsakyti
As pati jaunoti, tai niekam nepatikesiu savo puokstes, pati pirksiusi o taip pat ir svocios puokste..
[/quote]
Na nepykite, bet svočios puokštę palikite svočiai pasirinkti. Juk ir suknelės spalvą reikia žinoti,ir formą ir t.t. Suprantu, kad Jūsų vestuvės, bet aš tikrai nenorėčiau, kad man puokštę išrinktų kažkas kitas. Tuo labiau, kad pati dar ir susimoku už puokštę. biggrin.gif Aš tikrai nesijausčiau labai laiminga, jei puokštė man netiktų smile.gif
Atsakyti
dazniausiai pirsliams puokste,ir gelyte i atlapa uzsako ir sumoka jaunieji:)
as pati darysiu puokste savo pirslienei ,vien is bordo rozyciu atrodo graziai 4u.gif pirslienes puokste turi buti,is tamsesniu geliu,kad matytus kad pirslienes puokstele:rolleyes:
Atsakyti
QUOTE(rosmarina_ @ 2008 06 15, 20:17)
dazniausiai pirsliams puokste,ir gelyte i atlapa uzsako ir sumoka jaunieji:)
as pati darysiu puokste savo pirslienei ,vien is bordo rozyciu atrodo graziai 4u.gif pirslienes puokste turi buti,is tamsesniu geliu,kad matytus kad pirslienes  puokstele:rolleyes:

Čia jau leiskte nesutikti, kad svočios puokštė turi būti iš tamsesnių gėlių. schmoll.gif Tai priklauso nuo suknelės ir kt. smile.gif Ir dažnai ne jaunieji moka už svočios puokštę. ax.gif Na, aišku, čia susitarimo
reikalas.Bet kiek vestuvių buvau, tai pati ir rinkausi puokštę, ir mokėjau pati biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2008 06 18, 22:07)
Čia  jau  leiskte  nesutikti, kad  svočios  puokštė  turi  būti  iš  tamsesnių  gėlių. schmoll.gif Tai  priklauso  nuo suknelės  ir  kt. smile.gif Ir  dažnai  ne  jaunieji  moka  už  svočios  puokštę.  ax.gif Na, aišku, čia  susitarimo
reikalas.Bet  kiek  vestuvių  buvau, tai  pati  ir  rinkausi  puokštę, ir  mokėjau  pati biggrin.gif

Oho drysciau papriestarauti, as kiek buvau vestuvese ir per savo vestuves visur pamergem ir pirslienei puokstes ir isegimus berniukam uzsako jaunoji. Nebetie laikai, kad apkrauti svecius finansineis rupesciais. Tavo vestuves tu ir rupiniesi. Nes sveciam ir taip gerai kainuoja ruosiantis i vestuves.
Atsakyti
QUOTE(vittule26 @ 2008 06 18, 21:46)
Oho drysciau papriestarauti, as kiek buvau vestuvese ir per savo vestuves visur pamergem ir pirslienei puokstes ir isegimus berniukam uzsako jaunoji. Nebetie laikai, kad apkrauti svecius finansineis rupesciais. Tavo vestuves tu ir rupiniesi. Nes sveciam ir taip gerai kainuoja ruosiantis i vestuves.

sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes pamergiu ir svocios puokste derinsim prie jaunosios!

jaunosios puokste bus is roziu kreminiu ir kaliju oranziniu berods..tai pamergiu puoksteles bus is roziu kreminiu..o mano tik is oranziniu kaliju...berods taip....pamergiu ir mano sukne (beje jos vienodos) oranzines spalvos..jaunosios sapmapnines spalvos!

o kas ka perka tai manau yra individualus suitarimas..siaip nuo senu laiku pabroliai perka geles pamergems ir pamerges pabroliam gelytes...
Atsakyti