Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų meninė studija "Diemedis"

Kadangi mano sunui 2 metai ir 2 men. mes lankome du kartus biggrin.gif antradieni ir ketvirtadieni. taciau sia savaite teks praleisti, o tai kotai maziui tenperatura pakilo. matyt gerklyte paraudo...
Beje, pas mus su vyru konkurencija - kuris maziu i mokyklele ves... vaiksciojoma abu, bet pagalvojau ir nusileidau, tegu vyra eina dviese thumbup.gif
turiu laiko namie apsitvarkyti, telika paspoksoti
Atsakyti
QUOTE (Inguole @ 2004 10 07, 11:22)

Beje, pas mus su vyru konkurencija - kuris maziu i mokyklele ves... vaiksciojoma abu, bet pagalvojau ir nusileidau, tegu vyra eina dviese thumbup.gif
turiu laiko namie apsitvarkyti, telika paspoksoti

Va cia tai suprantu-vyras pas tave super thumbup.gif wub.gif Belieka tik baltai pavydeti rolleyes.gif maniskiui geriau telika paspoksoti blink.gif mad.gif
Uz tat mama visur spejanti laugh.gif
Atsakyti
Ar kitu laiku nebūna? iki 18.00
Nes jei iš Karoliniškių važiuoti, tai pats sunkiausias kamščių laikas, kai stovi po 15 minučių prie kievieno šviesoforo. Visa kelionė užtruks valanda g.gif
Atsakyti
O, mamos, sakykit, ar vienos su vaikais i mokyklele einate?
Mes i strazdaneles viena karta nuejom tryse, tai mano vyras vienintelis is vyru ir buvo blink.gif
Atsakyti
jau rasiau, kad mes vaiksciojom tryse, bet mano vyras labai nori dalyvauti veikloje, todel as pradejau leisti juos dviese. manau, kad daznai jis vienas tarp mamu buna, bet nematau cia nieko tokio, jei jis gerai jauciasi :-)))
beje, kiek mes siemet ejome, esu maciusi dar viena teti su sunumi.
kazko mazius siemet daznokai sirguliuoja, tai nemazai mes ir praleidziam :-( o kaip jis laukia, kada gales eiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Simule @ 2004 10 13, 10:33)
O, mamos, sakykit, ar vienos su vaikais i mokyklele einate?
Mes i strazdaneles viena karta nuejom tryse, tai mano vyras vienintelis is vyru ir buvo blink.gif

Juk visada buvo ir bus mamos aktyvistes laugh.gif clap.gif O teciams tik futbolas terupi biggrin.gif
Todel nenuostabu kad visur dalyvauja mamytes. Ir labai labai smagu matyti koki teveli entuziasta thumbup.gif Pagarba tokiems vyrams ir nekitaip wub.gif
Atsakyti
Ar dar vyksta užsiėmimai ir kaip jums pačios patalpos, nes lopšelis apėjus kiek apleistas pasirodė g.gif mes gyvenam šalia, tai labai patogu būtų smile.gif
Atsakyti
Na, mamytes, noriu iskelt tema i virsu 4u.gif

Ieskojau kokia mokyklele maziui ir aptikau "diemedi", tai pasidalinkit ispudziais kas lanko? Senokai cia niekas nerase, tai gal neverta demesio?

Pagal aprasymus labai patiko ir davaziuot butu patogu 4u.gif
Atsakyti
nagi ,ir as laukiu atsiliepimu
Atsakyti
kaip tik kalbejau su jais,
siemet lankyti uzsiemimus gali tik lankantys zaidimu grupe, o zaidimu grupe pilnai sukomplenktuota.
Zodziu gaila,bet prisijungti nepavyks
Atsakyti
Sveiki, gal kas turite nuomone apie Diemedi? Labai senos paskutines zinutes, labai lauksiu naujienu apie si darzeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achema: 14 birželio 2009 - 18:05
QUOTE(Achema @ 2009 06 14, 19:04)
Sveiki, gal kas turite nuomone apie Diemedi? Labai senos paskutines zinutes, labai lauksiu naujienu apie si darzeli.


Sveiki, as irgi domiuosi siuo darzeliu. Jis dabar persikele i Antakalni, Kalvos gatve. Buvau nuvaziavusi pasiziureti - vieta super thumbup.gif Vieni pazistami veda - labai dziaugiasi. Ten dirba menininkes, vyksta daug kurybines veiklos, stato spektaklius. Lyg tai zadejo ir pamokeles mazuliams su teveliais atnaujinti nuo rugsejo smile.gif
Atsakyti