Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų meninė studija "Diemedis"

Gal kas lankėte Diemedį su kūdikiu. Norėčiau savo 8 mėn kūdikį ten vedžioti, įdomu, kaip kitoms mamoms patiko, kokios kainos ir pan?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 17 gruodžio 2005 - 16:07
mes lankeme clap.gif
pradejome kai buvome 10 menesiu, visa grupe susirinko tokiu vaikuciu iki metu, tai buvo labai gerai. thumbup.gif
jaunesniu nelabai atejo per kitus metus, arba vienas koks atejes nelabai pritampa prie vyresniu, tad reiketu uzsirasant pasiziureti kas renkasi. wink.gif
o siaip labai smagu: vaikams duoda barskinti, groti, d clap_1.gif ainuoja su jais visokias daineles, zaidinimus ir t.t. pamokeles trunka tik po 15-20 min. tai tikrai neprailgsta.
didesni, ( virs metu) eina i i daile, tan jau piesia lipdo karpo ir t.t.
aukletojos man patiko, kartais tik vaiku budavo labai daug, bet siaip po dvieju metu lankymo vaikas dainuoja ir soka, nors polinkio visai nebuvo.
tad linkiu tikrai pabandyti
Atsakyti
Kaina- vienu kartu buna trys pamokeles, jos kainuoja 15 litu. Moki po pamokeles, jei nenueini ta diena, nereikia moketi.. thumbup.gif
Atsakyti
Nedurna, kada ten prasideda pamokeles?
Atsakyti
Gaziga, mes irgi pradejom kai sunui 8 men. buvo smile.gif Tai buk pasiruosusi, kad tau reiks daug nesioti ir kilnoti savo vaika, juk dar nevaiksto smile.gif O siaip tai man irgi patinka, ir mano vaikas (2 metai 8 men.) visada labai noredavo i mokyklele (taip vadina), nors pats ten aktyviai dalyvauja tik daileje.

Va, paskambinau paklausti, tai sake, kad prades nuo rugsejo 14 d. Bus kaip visada, 18 val. Antradienis - mazesniems, ketvirtadienis - didesniems smile.gif Iki susitikimo? wink.gif
Atsakyti
sakykit, mamos cia viskas Vilniuje?
Atsakyti
Diemedis - Vilniuje, bet ne Vilniuje turbut irgi kas nors vyksta wink.gif
Atsakyti
As irgi paskambijau, sako 10 lt uz pamokele. Man labiausiai idomu, kad yra tautosaka, juk jos jokiose Suzuki as Yamahos mokyklelese nemoko. Vat ir ten prasideda muzikos pamokeles, idomu, kaip issirinkt, kur geriau, reiks gal pabandyt ir ten ir ten.

Raideles, nesiot gi visur reik savo vaikina - sunkenybe...
Atsakyti
Nesiot tai nesiot, bet kai reiks 40 min ant ranku jodinti, kilnoti aukstyn zemyn, tai oi koks sportas mamai gaunasi wink.gif

Tautosaka tai visokie vaiku zaidinimai liaudiski, daineles, rateliai buna - labai smagu smile.gif Galima daug ismokti ir namuose su vaikuciu daryti, o visu to pam pam pam is muzikos pamokeles tai neismoksi wink.gif

O kitu mokykleliu mes nebandem, nes sita pati patogiausia privaziuoti.

Siaip mes mokedavom 5 lt. uz pamokele. Ju ten buna 3, tai jei i visas eini, tai moki 15. O jei pvz., i daile neini, tai tada 10 lt.
Atsakyti
Ohoho, reiks turbut su teciu jodint sokdint:}}
Atsakyti
Mes bandem, bet maniskis tada buvo kiek vyresnis, virs metu gerokai.
Man nepatiko. Pamokeles vyksta skirtingose patalpose, blaiskaisi su vaiku. O maniskio temperamentui ta tautosaka isvis netiko - blaskesi po visa sale ir net nesisteike klausyt.

Savo mazaji vezioju i Yamacha pamokeles. jam dabar 10 m., o pradejom nuo 4.
Mums tinka ir labai patinka.
Atsakyti
Tea, o kaip ta Yamaha, papasakok, ka ten veikia, kur , kiek kainuoja, kaip tes su kudikiais?
Atsakyti