Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE (vilte @ 2004 09 28, 14:01)
Rimanta,

kaip jautiesi po Solco Trichovac? Mano bendradarbei kažkas negero darosi, sako, kad jaučiasi blogiau. Skauda pilvo apačią, peršti, sako man atrodo, kad kaip tik prasideda uždegimas, jau varys rytoj į Narmedą tepinėlį darytis.

g.gif

o aš visiškai normaliai thumbup.gif gal porą dienelių šioks toks silpnumas buvo, bet gal ne nuo to, nes kaip tik tuo metu man nosis norėjo rpadėti varvėti...

o ji be jokių aštrių ligų, uždegimų atėjo skiepytis?
Atsakyti
QUOTE (migluze @ 2004 09 26, 20:06)
Čia aš tik šiaip, bet mano pažįstama balta raganėlė sakė, kad prie uždegimų labai gerai dėvėti mėlynai smile.gif
Nu bent jau nepakenks laugh.gif

thumbup.gif įsivaizduoju visą mūsų šeimynėlę, apsirengusią mėlynai laugh.gif ir šuniuką, dėl visa ko wub.gif
Atsakyti
prajuokinai Rimanta smile.gif))))
Arba i susitikimus reiktu vaikscioti apsirengus melynai. Tada tikrai pazinsime viena kita
Atsakyti
Ji taip pat kaip ir tu vargo su visa puokšte kokų, ureaplazmų ir kitokių velnių. Na tai kaip tau atrodo, verta ar ne leistis tas injekcijas?
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 09 28, 14:18)
Arba i susitikimus reiktu vaikscioti apsirengus melynai. Tada tikrai pazinsime viena kita

thumbup.gif

jo jo, gal jau tikrai reikėtų sugalvoti kokį asociacijos ženklelį - pvz. skrendantį baltą balandį rolleyes.gif
Atsakyti
Jei atrodo skiepai buvo suleisti, kai buvo apsigydžiusi.
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 28, 14:19)
Ji taip pat kaip ir tu vargo su visa puokšte kokų, ureaplazmų ir kitokių velnių. Na tai kaip tau atrodo, verta ar ne leistis tas injekcijas?

pasakysiu po kokio mėnesiuko wink.gif dar per anskti spręsti. būklė mano šiek teik geresnė, bet aš rimtai užsiėmiau žarnyno problemomis, visa išmetimo sistema laugh.gif ; manau, kad tai turi įtakos ir mano žarnyno kokams, kurie kažko aptinkami ne žarnyne, ir miomoms, nes kraujotaka mažajame dubenyje aiškiai prasta... ta prasme, matyt, į visa tai reikia žiūrėti kaip į bendrą sistemą, o ne gydyti atskirai kiekvieną organą (kaip, beje, daro tradicinė medicina sad.gif )

o kaip Tau sekasi?
Atsakyti
Pas mane rado grybelį, tai dabar gydausi Lomexin žvakutėmis. Tomis 3. Prieš 2 sav. gerai buvo, o dabar va. mad.gif
Kaip tu užsiėmei žarnynu, ką darai, ką geri.
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 28, 14:42)
Pas mane rado grybelį, tai dabar gydausi Lomexin žvakutėmis. Tomis 3. Prieš 2 sav. gerai buvo, o dabar va. mad.gif
Kaip tu užsiėmei žarnynu, ką darai, ką geri.

as be SolcoT dar gavau makšties žvakučių su antibiotikais...

apie žarnyną tai čia ne į temą, per daug platu. iš profilaktinių - Yogurt, Tavo mylimos kapsulės wink.gif mano problema ta, kad turiu 'karštai' mylimą žarnyno disbakteriozę.

tiesa, kažkas klausė dėl žarnyno bakteriologinio pasėlio. tai žarnyne ir bus visos žarnyno bakterijos, nes joms ten ir vieta laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 28, 14:01)
Mano bendradarbei kažkas negero darosi, sako, kad jaučiasi blogiau. Skauda pilvo apačią, peršti, sako man atrodo, kad kaip tik prasideda uždegimas, jau varys rytoj į Narmedą tepinėlį darytis.

kaip Tavo bendradarbė jaučiasi? aš kažkaip pagalvojau, kad jos organizmo reakcija gali būti analogiška, kokia būna skiepijantis, pvz., nuo gripo g.gif man atrodo, principas tas pats?
Atsakyti
Na tai as jau po vizito,pas poliklinikos ginekologe.Turejo buti onkocitologinio ir paprasto tepinelio atsakymas,dariau pries 3sav,(nors tiksliai nezinojau,kad paeme,nejauciau,galvojau siandien tik paims,o pasirodo paeme praita karta) tai onkocitologinio dar nebuvo,o paprastam tepineli grybas.Tai dabar eisiu penktadieni,bus siandienos paimto tepinelio atsakymas,paziuresim ka ras,sake panasu i uzdegima,o as tikrai jauciu,kad gali buti uzdegimas
Stosiu i kova su zarazom
Atsakyti
Paiduke, o tai nuo grybo ką nors paskyrė ar pirmiau lauksite šios dienos atsakymo?
Atsakyti