Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

merginos, gal kas girdėjote kokius atsiliepimus apie Union Clinic:

http://www.unionclinic.lt/
Atsakyti
Rimanta,
girdėjau ir tik bloga. Varo tyrimus konvejeriu ir nieko neranda, brangu. aš tau rašiau apie savo kolegę, ji ruošiasi darytis tas injekcijas. Tai ji vaikščiojo ten, tyrėsi ir nieko ten nerasdavo. Tai mano patarimu nuėjo į Narmedą ir labai patenkinta. Rado daug ko, bet žymiai pigiau moka ir au baigia išsigydyti visus brudus, o irgi kaip aš ilgai kankinio ir nieko nerasdavo. Jie kažkaip ten 10 tyrimų daro ir varo per vieną kažkaip nemoku paaiškinti. Todėl tikslumas abejotinas.
Atsakyti
ačiū už informaciją smile.gif

žinai, kaip bebūtų keista, aš džiaugiuosi, kai ką nors randa - nes tas 'tyras' tepinėlis varydavo mane į siutą - kaip taip gali būti, juk man blogai, peršti, niežti, mylėtis negali, o vėliau jau ir nebenori, darosi baisu, kad vyras nesupras tokių dalykų... kur dar nuolatinis pilvo apačios maudimas .... o priežasties kaip ir nėra.

taip, aš sugėriau krūvą antibiotikų, taip, nuo jų įsitaisiau žarnyno disbakteriozę, bet nesigailiu, nes jaučiuosi 5/6 geriau, nei jaučiausi tuos dvejus begaliniai ilgus diskomforto metus. ir jei šiandien man pasakys, kad yra dar kažkas, aš tikrai be jokių spardymųsi sugersiu 7tus antibiotikus, kol užbaigsiu visą šitą istoriją.

heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 13, 15:54)
merginos, gal kas girdėjote kokius atsiliepimus apie Union Clinic:

http://www.unionclinic.lt/


Aš irgi girdėjau tik blogus atsilipeimus, nors keista, nes gydytojai ten tikrai geri dirba. Matyt iš tikrųjų su technologijom kas negerai. Bet vėlgi - draugei pravarė visus įmanomus tyrimus, kol galų gale patvirtino banaliausią šlapimo takų infekciją. TYrimams visumoj išleido kažkur 600 lt, ir tik patiems paprasčiausiems. O diagnozę nustatė eilinė BPG.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 14 rugsėjo 2004 - 17:42
Nu va, kaip žinoti, kad geriau būtų? man pavyzdžiui blogai, bet tepinėlis idealus, na jeigu ir pasėlis nieko neparodys, jau galvoju, kad reikės kartoti Ureaplazma ir Mycoplazma, nes pasirodo ne visos klinikos nustato. O ureaplazmą vyras kažkada turėjo, tai gydėmės abu, nors aš ir nesityriau. Bet po to , kai sugėriau antibiotikus, pasidariau tyrimą ir aš, tai nerado. Kolibriuk, ar gali ji atsinaujinti, aš girdėjau, kad taip. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 14, 21:04)
Nu va, kaip žinoti, kad geriau būtų? man pavyzdžiui blogai, bet tepinėlis idealus, na jeigu ir pasėlis nieko neparodys, jau galvoju, kad reikės kartoti Ureaplazma ir Mycoplazma, nes pasirodo ne visos klinikos nustato. O ureaplazmą vyras kažkada turėjo, tai gydėmės abu, nors aš ir nesityriau. Bet po to , kai sugėriau antibiotikus, pasidariau tyrimą ir aš, tai nerado. Kolibriuk, ar gali ji atsinaujinti, aš girdėjau, kad taip. sad.gif


Atsinaujinti žinoma gali. Dar reikia atsiminti, kad moterims atsakymai dažnai būna klaidingai neigiami sad.gif Tai yra zaraza yra, o tyrimas nerodo... g.gif gydomi visada turi būti abu - ir vyras, ir moteris, nes tai lytiniu taku plintanti infekcija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 14 rugsėjo 2004 - 20:07
QUOTE (Kolibriukė @ 2004 09 14, 18:43)
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 13, 15:54)
merginos, gal kas girdėjote kokius atsiliepimus apie Union Clinic:

http://www.unionclinic.lt/


Aš irgi girdėjau tik blogus atsilipeimus, nors keista, nes gydytojai ten tikrai geri dirba. Matyt iš tikrųjų su technologijom kas negerai. Bet vėlgi - draugei pravarė visus įmanomus tyrimus, kol galų gale patvirtino banaliausią šlapimo takų infekciją. TYrimams visumoj išleido kažkur 600 lt, ir tik patiems paprasčiausiems. O diagnozę nustatė eilinė BPG.

vat vat, Bičkauskienė sako, kad jie tyrimus veža į Santariškių klinikų laboratoriją, o ten, atseit, vieni iš patikimiausių atsakymų g.gif žinoma, jei laboratorija grybauja, ką gydytojas gali padaryti, jei jis gydymą skiria pagal laboratorijos atsakymus dry.gif
Atsakyti
labux smile.gif
siandien gavau atsakymus del savo bakteriju - chalmidiju nerasta, tepinelis normos ribose. gerai, bet man vis tiek skauda pilvo apacia. pasidarius ultragarsa reikes tirtis slapimo s-ma, nes neisivaizduoju, kas ten g.b., kai ginekologai nieko nemato. pries pora dienu buvo daugiau gleiviu, bet jos nebuvo skaidrios ir tasios, kaip paprastai ovuliacijos metu, bet geltonos, kaip puliai. kas cia gali but? ohmy.gif skauda pacia pilvo apacia, labiau desini sona - mano supratimu zemiau kiausides

dar sakiau pasakysiu del kainu kur lankausi. galbut jus lankotes, kur pigiau, bet bendrai informacijai: Dermatovenerologinis centras Kairiukscio g. (Visoriuose): chlamidijos neapdraustiems - 28.90, apdraustiems - 23.12 Lt; ureplazmos ir mikoplazmos neapdr. - 45.30, apdr. - 36.24 Lt. Siuntimo del chlamidiju kol kas nereikia, nezino kaip bus veliau, nes labai greit pas juos viskas keiciasi.

kur rasti Narmedos kaininka? internete neradau.
Atsakyti
QUOTE (Svajotoja @ 2004 09 16, 08:32)
kur rasti Narmedos kaininka? internete neradau.

Manau, kad niekur ir nerasi. Kazkada klausiau ju apie kainas e-mail'u, bet atsakymo taip ir negavau. Geriausia pasiskambinti ir paklausti, bet kiek pamenu pas juos daugiau kainuoja nei tu parasei.

smile.gif

Atsakyti
ačiū už informaciją. Narmedos internetinio kainininko nėra - o gaila.
tiesa, chlamidijų ir bakteriologinis pasėlis yra skirtingi dalykai ir daromi atskirai. jei nerado chlamidijų, tai dar nereiškia, kad nėra kokių nors "krokų" (čia naujadaras, o ne medicinins terminas wink.gif ). nenoriu gąsdinti, bet pūliai ir pilvo apačios skausmas rodo uždegimą (greičiausiai pas tave jis jau lėtinis, nes negydomas).

dėl tepinėlio - leukocitai gimdos kaklelyje normoje? (būtent gimdos kaklelyje, o ne makštyje)
Atsakyti
QUOTE (Svajotoja @ 2004 09 16, 08:32)
siandien gavau atsakymus del savo bakteriju - chalmidiju nerasta, tepinelis normos ribose. gerai, bet man vis tiek skauda pilvo apacia.

Man irgi ko tai pastoviai maudzia pilvo apacia, toks vaizdas, kad menesines tuoj prasides, nors iki ju dar kokios 2 savaites g.gif.
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 16, 08:42)
ačiū už informaciją. Narmedos internetinio kainininko nėra - o gaila.
tiesa, chlamidijų ir bakteriologinis pasėlis yra skirtingi dalykai ir daromi atskirai. jei nerado chlamidijų, tai dar nereiškia, kad nėra kokių nors "krokų" (čia naujadaras, o ne medicinins terminas wink.gif ). nenoriu gąsdinti, bet pūliai ir pilvo apačios skausmas rodo uždegimą (greičiausiai pas tave jis jau lėtinis, nes negydomas).

dėl tepinėlio - leukocitai gimdos kaklelyje normoje? (būtent gimdos kaklelyje, o ne makštyje)

imant tepineli specialiai paklausiau is kur ima, sake, kad is gimdos kaklelio. ir del leukocitu dabar specialiai paklausiau - sake normos ribose. kai dariau paseli pavasari, buvo rasta enterokoku ir laktobacilu, bet paaiskinta, kad padidejimas nedidelis, viskas normoj ir tai neturi sukelti jokiu problemu.

kas liecia pilvo skausma, tai pas mane jis astrus. ir, itarima turiu, kad jis zemiau gimdos ir kiausidziu. zodziu nezinau ko ieskot
Atsakyti