Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

jo kam ta narkoze, gi skausmas yra iskenciamas - dantis sukandi, asara nubrauki, bet uztat sutaupai keleta gyvenimo meteliu.
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 09 09, 22:06)
jo kam ta narkoze, gi skausmas yra iskenciamas - dantis sukandi, asara nubrauki, bet uztat sutaupai keleta gyvenimo meteliu.

Narkozė reikalinga ne tik tam, kad mažiau skausmo ir ašarų būtų, o tam, kad procedūros metu nespazmuotų kiaušintakiai ir tyrimas būtų maksimaliai informatyvus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 09 rugsėjo 2004 - 22:00
rimanta matyt pas tave labai jau spazmuojantys kiasintakiai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 09 09, 23:07)
rimanta matyt pas tave labai jau spazmuojantys kiasintakiai.  biggrin.gif

taip! nes visi kiti gretimi organai laaabai spazmuoja - tai ir kiaušintakiai tuo pačiu ritmu laugh.gif

p.s. tiesa, aiškinimai, kad nuotraukos metu patiriamas skausmas panašus į mėnesinių, man kelia šiurpą, nes tokio skausmo net priešui nelinkėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 10 rugsėjo 2004 - 07:28
Gal kas zinot, jei nori pasidaryti bendra kontrolini tepineli tarkim Geromedoj, tai reikia is anksto uzsirasyti pas gydytoja ginekologa ar kaip ten? Ar reikia tuomet moketi dar ir uz gydytojo priemima ar tik uz tepineli? Kiek ten kainuoja? Kiek laiko daro ta tepineli?
Atsakyti
Pritariu kolibriukei. jei įmanoma, geriau su narkoze, nes kiek žinot, po to vėl bus netikslus tyrimas, kur jau reikės laparaskopijos. taigi narkozė neišvengiama. be to man nuotrauka buvo labai skaudžiai daroma. Juk pasakojau, kad labaiviskas ten nepavyko man.

Na o aš keliausiu į Narmedą daryti pasėlio, po visų antibiotikų, jau galima sienom laipioti. jetau, kad tik grybelis būtų tai nieko tokio, bet va gali būti kad jaučiu kažką negero.
Atsakyti
QUOTE (Slyvute @ 2004 09 10, 08:40)
Gal kas zinot, jei nori pasidaryti bendra kontrolini tepineli tarkim Geromedoj, tai reikia is anksto uzsirasyti pas gydytoja ginekologa ar kaip ten? Ar reikia tuomet moketi dar ir uz gydytojo priemima ar tik uz tepineli? Kiek ten kainuoja? Kiek laiko daro ta tepineli?

jaučiu mokėti reikia tik už tepinėlį, nes Narmedoj esu ne kartą mokėjusi tik už tepinėlį. Gal pasiskambink ir pasiteirauk smile.gif
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 09 09, 21:06)
jo kam ta narkoze, gi skausmas yra iskenciamas - dantis sukandi, asara nubrauki, bet uztat sutaupai keleta gyvenimo meteliu.

negi jau taip ir netenkam dėl narkozės tų metų g.gif Miežėnienė sakė, kad ta narkozė veiktų tik keletą minučių t.y. tol kol padarytų nuotrauką ir tiek. Jokio streso, jokio skausmo, juk ir dantų šiais laikais taisytis be nuskausminamųjų turbūt nenorėtume smile.gif
Atsakyti
Na ką - tęsiam zarazų temą. Kadangi peršuliukai nepraeina, o dar ir kiaušidė pradėjo skaudėti, išskyrų daug, tai nuvariau šeštadienį į Narmedą pasėlio pakartoti. Tai + dar pasiūlė pasidaryti tepinėlį - naiviai tikėjosi rasti grybą. Deja, tepinėlis mergaitiškai skaistus, o tai reiškia, kad bakterija - tai tikrai kokia išaugs. Bliamba, negi per 1,5 mėnesio gersiu 3 antibiotikus. Nusišausiu. Nejaugi žvakėm tų velnių nepagydo. Juk nėščioms irgi randa, o antibiotikų, tai neduoda.
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 13, 13:15)
Nejaugi žvakėm tų velnių nepagydo.

aš jau pradedu abejot, ar juos iš viso reikia gydyti g.gif
Atsakyti
Jo kai tie grybai pabuvus ir vel atsiranda.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 13, 14:21)
aš jau pradedu abejot, ar juos iš viso reikia gydyti g.gif

čia aiškiai man puodelis šiandien neverda, bet niekaip nesuprantu klausimo g.gif

vilte skundžiasi bloga savijauta, peršuliu, gausiomis išskyromis - o Tu abejoji, ar išvis verta tai gydyti g.gif

Atsakyti