Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

Paiduke,

tai neskubek taip ir eik pas Miezieniene kita savaite nemokamai ar pigiau. Tiek ilgai laukei, pora dienu tikrai nieko neisspres. smile.gif

Ir as sveikinu. 4u.gif

Gal gali papasakoti kaip ten AIDS centre su tais tyrimais - mikoplazmom, ureaplazmom - kiek kainuoja ir kaip daro? O chlamidijas ten daro? As cia isvis nieko nenutuokiu.
Atsakyti
Mikoplazmos ir ureaplazmos 40 Lt, chlamidijas irgi daro, viską daro ko reikia prieš IVF. Ten labai platus pasirinkimas, ką galima tirtis, ir kainos mažiausios kiek esu mačiusi. Dėl patikimumo nežinau.
Atsakyti
Manau, kad tą teigiamą tyrimą blogai atliko. Jeigu jiems visur augimas gavosi, tai ne išimtis, kad ten visur augo kas nereikia, t.y. klaidingai teigiami atsakymai.

o šiaip, sveikinu, paiduke, su gerais rezultatais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JustaZ @ 2005 01 24, 12:37)
Paiduke,

tai neskubek taip ir eik pas Miezieniene  kita savaite nemokamai ar pigiau. Tiek ilgai laukei, pora dienu tikrai nieko neisspres.  smile.gif

Ir as sveikinu. 4u.gif

Gal gali papasakoti kaip ten AIDS centre su tais tyrimais - mikoplazmom, ureaplazmom - kiek kainuoja ir kaip daro? O chlamidijas ten daro? As cia isvis nieko nenutuokiu.

Tai man vistiek reikes uz tyrima moketi,bet nereiketu bent uz konsultacija,seimos planavimo centre nedaro tyrimu
Jauciu paskambinsiu koki ketvirtadieni,sakysiu isvaziuoju,ir kad pati nueisiu pirmadieni ir paims ta tepineli

O Aids centre mikoplazmos,ureaplazmos kainuoja 40Lt,daro is tepinelio,o chlamidijas daro,tik nezinau kiek kainuoja,nes as nedariau
Atsakyti
Narmeda irgi i Aids centra veza tikrti,o narmedos tyrimas lapkricio menesi parode,kad rasta,o dabar Aids centre,kad nerasta
Na bet as dziaugiuosi,kad tu plazmu nera,bet kazkas yra,nes perstejimas kartais buna ir leukocitu daugoka

O kaip Jus galvojat,ar gali nuo jogurto kapsuliu(vartoju 3men),buti isskyru daugokai, nebespalviu,be kvapo,bet tikrai ne kaip varske??
Atsakyti
Paiduke, kaip pradžiuginai 4u.gif
Atsakyti
Labai,labai aciu visoms uz 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jus tikros drauges wub.gif wub.gif
Atsakyti

Šiandien ir aš pasiėmiau iš AIDS centro ureaplazmų, mikoplazmų ir chlamidijų tyrimų atsakymus. Švaru.... thumbup.gif

Net įtarimų kyla, ar taip gali būt blink.gif. Žiūriu, ir Paidukei neigiami atsakymai.

Gal ,sakau, šiandien ėmė ir surašė visoms gerus rezultatus tongue.gif


Atsakyti
Noriu pasiklausti ax.gif .

Jei man ras ką nors pasėlyje (vakar pridaviau), kas turetų paskirti antibiotikus? Mano ginekologė? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 25 sausio 2005 - 09:11
QUOTE(Mia @ 2005 01 25, 09:11)
Noriu pasiklausti  ax.gif .

Jei man ras ką nors pasėlyje (vakar pridaviau), kas turetų paskirti antibiotikus? Mano ginekologė?  g.gif


aš manau, kad gali ir tavo ginekologė - kai gaus antibiotikogramą, kurioje bus parašyta, kokiems antibiotikams jautri 'tavo' bakterija smile.gif tiesa, gali pasirinkti antibiotikus, nes jie labai skiriasi pagal kainą; o aš paskutiniu metu rinkausi leidžiamus, nes mano gastritas buvo visiškai išprotėjęs mad.gif

jei dareisi tyrimus AIDS centre, manau, gali kreiptis ir į jų gydytoją, nes man atrodo, kad jų patirtis tokiuose dalykuose didesnė.

bet greičiausiai nieko pas tave neras tongue.gif
Atsakyti

Dariausi Geromedoj, nes AIDS centre nedaro gimdos kaklelio pasėlio. Dabar galvoju, kad toj pačioj Geromedoj gal gali paskirti antibiotikus. Skrandis mano atsparus, antibiotikus išvis neprisimenu kada gėriau. Gal geriau veikia kai rečiau vartoji? yess.gif

Gali rasti zarazų, brač, daugumai gi randa blink.gif .

Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 01 25, 09:37)
Dariausi Geromedoj, nes AIDS centre nedaro gimdos kaklelio pasėlio.

O Geromedoj tau paėmė pasėlį ar tu atvežei?

QUOTE
Gali rasti zarazų, brač, daugumai gi randa

nejaugi ką nors jauti, kad taip manai?
Atsakyti