Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

Be to,

kiek maždaug kainuoja "išskyrų pasėlis" /"pasėlis iš gimdos kaklelio"?
Prie jo kartu daro ir antibiogramą (kai tikrina, kam zarazos neatsaparios), jei ką nors randa? Ane? Kiek ji kainuoja?

O dar gal kas žinot, kiek kainuoja maždaug šlapimo pasėlis?
Atsakyti
QUOTE(Lambada @ 2005 01 14, 14:33)
"Pasėlis iš gimdos kaklelio" - tas pats, kas ir vadinamas "išskyrų pasėlis", bet ne tas pats, kas "bakteriologinis tepinėlis"? Ane?



man atrodo, kad tai trys skirtingi dalykai.

QUOTE
Kai daro pasėlį, tai augina tam tikroj terpėje visokias zarazas?
O, kai daro tepinėlį, tai neaugina, o žiūri iš karto, kokios yra zarazos?
Ane?


taip, pasėlis yra zarazų auginimas. tepinėlyje neaugina, o iš karto nustato. bet kartais tepinėlis būna neinformatyvus - man tepinėlis praktiškai visada buvo geras, o kai pradėjau ruoštis gimdos nuotraukai - prasidėjo kelionė po bakterijas.

QUOTE
Pasėlis yra žymiai išsamesnis tyrimas, ir kai jį padaro tai gali rasti tai, ko, darant tik tepinėlį, galima ir nerasti?
Ar taip?


taip.

QUOTE
Jūs turit daug patirties


nuoširdžiai linkiu tau kuo mažiau tokios patirties biggrin.gif

Atsakyti
Ačiū:)
Atsakyti
QUOTE(Lambada @ 2005 01 14, 14:37)
Be to,

kiek maždaug kainuoja "išskyrų pasėlis" /"pasėlis iš gimdos kaklelio"?
Prie jo kartu daro ir antibiogramą (kai tikrina, kam zarazos neatsaparios), jei ką nors randa? Ane? Kiek ji kainuoja?

O dar gal kas žinot, kiek kainuoja maždaug šlapimo pasėlis?

Zolyno gatvej paselis is gimdos kaklelio kainuoja 15.80, o jeigu kas nors auga, tai reik primoket, tiksliai nezinau kiek, nes man neprireike.Gali pasiskambint ir issiklausineti tel 2340201. Tik ten tyrimu neima, reik paimtus nuvezti.Bet manau, kad ta laboratorija viena is pigiausiu.
Atsakyti
Ačiū už info.

Beje,

O per kiek laiko rezultatus galima sužinoti?
Jei ką nors randa, tai iš karto padaro ir tą tyrimą dėl atsparumo antibijotikams ir, kai atvyskti sužinoti rezultatų, ar kas nors auga, jau būna nustatyta ir kokius antibijotikus reikia gerti?
Atsakyti
QUOTE(Lambada @ 2005 01 14, 16:38)
Ačiū už info.

Beje,

O per kiek laiko rezultatus galima sužinoti?
Jei ką nors randa, tai iš karto padaro ir tą tyrimą dėl atsparumo antibijotikams ir, kai atvyskti sužinoti rezultatų, ar kas nors auga, jau būna nustatyta ir kokius antibijotikus reikia gerti?

Per pora dienu padaro, jei niekas neauga, jeigu auga, tai ilgiau, nes tada augina bacilas ir nustatineja jautruma antibiotikams.Atsakyma ar auga ar ne pasako telefonu po poros dienu.As treciadieni po pietu pridaviau, o penktadieni ryte jau zinojau. Kokius antibiotikus gert nepasakys, bet parasyta bus kam zaraza yra jautri, kokiai antibiotiku grupei.Gryba irgi tiria, tik nezinau ar ir jo jautruma nustatineja, nes pas mane nerado, tai nepaklausiau.
Atsakyti
Dėkui visoms už informaciją.

Pradėsiu tirtis ir aš, matysiu, ką čia pas mane ras...
Na, o tada jau kursiu "strateginį pastojimo planą"...
:-) nestuke.gif
Atsakyti
O as dabar vartoju Macmimor zvakutes, nes kazka rado maksty (sake kad kaklelyje viskas tvarkoj). Pries gimdos nuotrauka dariausi begales tyrimu, bet neatsimenu kokius. Ar gali atsirasti tokiu zarazu kaip plazmos ir visokie kokai, jei tada nebuvo ju rade?
Atsakyti
Gal galit parašyti kur galima pasidaryti pasėlio tyrimą Klaipėdoje?
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2005 01 17, 12:35)
O as dabar vartoju Macmimor zvakutes, nes kazka rado maksty (sake kad kaklelyje viskas tvarkoj). Pries gimdos nuotrauka dariausi begales tyrimu, bet neatsimenu kokius.  Ar gali atsirasti tokiu zarazu kaip plazmos ir visokie kokai, jei tada nebuvo ju rade?

Man 2004m balandzio menesi tu plazmu nebuvo rasta,o 2004m.lapkricio mne.buvo rastos mikoplazmos ir ureaplazmos.o gruodzio 24d vel nerastos.Gydytojas toki reiskini aiskina taip,kad as tikriausiai jau jas seniai turejau tik kai jos nerandamos,tai reiskia labai mazai yra,arba imunitetas jas buna i"kampa", nugrudes,arba kazkuri laboratorija suklydo
Taigi mano pavyzdys rodo,kad gali viena karta ju nerasti,o kita rasti
Atsakyti
Labux, visoms,

gal žinote, kada geriausia darytis pasėlį iš makšties (ar tai gimdos kakleio???) ?

Kai daro tepinėli, tai rekomenduoja iš karto po mėnesinių, tada rezultatai geriausi.

O kaip dėl pasėlio? Ar irgi geriau po mėnesinių? doh.gif blink.gif

Parašykit. Laukiu.
Atsakyti
QUOTE(Lambada @ 2005 01 22, 16:04)
Labux, visoms,

gal žinote, kada geriausia darytis pasėlį iš makšties (ar tai gimdos kakleio???) ?



bent jau man kažkokio konkretaus laiko nerekomenduodavo
g.gif

bet dažniausiai išeidavo, kad darydavau po mens.
Atsakyti