Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

nu kažko labai pasimetus aš dabar...
Dabar kaip tik neseniai ovuliacija praėjo, šį mėnesį intensyviai darbavomės, tai turbūt su tais antibiotikais reikėtų iki ciklo galo palaukt.
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2005 01 13, 21:31)
nu kažko labai pasimetus aš dabar...
Dabar kaip tik neseniai ovuliacija praėjo, šį mėnesį intensyviai darbavomės, tai turbūt su tais antibiotikais reikėtų iki ciklo galo palaukt.

tai,kad net neaisku kokius antibijotikus gerti doh.gif doh.gif
bet jei jau gerti,tai geriau po MMM
Atsakyti
O tai dėl to atsparumo antibiotikams atskirai reikia paprašyt, kad ištirtų?
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2005 01 13, 21:42)
O tai dėl to atsparumo antibiotikams atskirai reikia paprašyt, kad ištirtų?

na siaip kiek tyriausi visada budavo su antibiograma,jei ka randa tai ir atsparuma antibijotikams padaro kartu
O tau tai jau velu,jau tavo bacilos ismestos,nebent dar darysies,tai reikia eiti i tokia laboratorija,kur daro su antibiograma


tikriausiai bus siektiek brangiau su antibiograma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 13 sausio 2005 - 21:47
mad.gif Jau ir taip pinigėlių kiek nulupo. Už tuos tris tyrimus 152 litus suplojau. Ir net jautrumo antibiotikams nenustatė. Tai ką dabar daryt?
Beje gydytoja tai net neklausė nei dėl tų pliusų, nei dėl antibiotikų. Nu kažko tai ji man pradeda nebepatikt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plaštakė: 13 sausio 2005 - 21:51
QUOTE(Plaštakė @ 2005 01 13, 21:51)
mad.gif Jau ir taip pinigėlių kiek nulupo. Už tuos tris tyrimus 152 litus suplojau. Ir net jautrumo antibiotikams nenustatė. Tai ką dabar daryt?
Beje gydytoja tai net neklausė nei dėl tų pliusų, nei dėl antibiotikų. Nu kažko tai ji man pradeda nebepatikt.

Tiek daug, doh.gif cia kur tokios nesamoningos kainos,as viena karta mokejau 120lt ir man jau atrode daug uz visas bacilas,bet ir antibiograma buvo
O del gydytojos,tai mano gydytojas neizvelge nieko blogo,kad pas mane yra ureapl.mikopl, bet daryti nuotraukos neleido,kad neisplistu i gimda ir kiausintakius.Tai ir suprask zmogau,ar jos pavojingos labai ar ne
Atsakyti
Čia Šiauliuose tiek lupa sad.gif .
Aš ta nuotrauką planuoju darytis sausio pabaigoj.
Visgi turbūt reiks pabandyti tą Sumamed.
Ačiū Paiduke, taip norėjau su kuo nors apie tai pasišnekėti....
Atsakyti
Nesu visiskai tikra, bet man atrodo, kad kol tu neissigydysi tu mikoplazmu, joks gydytojas gimdos nuotraukos nedarys, bijodamas uznesti tu bakteriju i gimda. Taip, kad reiketu gerti antibiotikus (tik kas zino, kokius?), po to pakartotinai daryti tyrima, ir tik kai paselis bus svarus -gimdos nuotrauka. Bent man taip aiskino. Aciu dievui, nebuvo pas mane tu plazmu, tai nereikejo dar papildomai laukti iki nuotraukos.


Bet cia gydytoja turetu paaiskinti.
Atsakyti
Plaštake,
aš manau, kad tos bakterijos tiesioginės įtakos vaisingumui neturi, tačiau negydomos ilgą laiką gali sukelti infekciją, pvz. kiaušintakių, o tokios infekcijos pasekmė gali būti kiaušintakių nepraeinamumas, t.y. viena iš nevaisingumo priežasčių.
Atsakyti
Gal žinot, ar Santoriškėse daro pasėlį iš gimdos kaklelio?
(Aš ne Vilnietė.) Kitą savaitę, antradienį, varau tenai darytis šlapimo pasėlio, tai tuo pačiu pasidaryšiau ir pasėlį iš gimdos kaklelio.

Gydytoja įtaria lėtinį šlapimo pūslės uždegimą, nes jau 5 metus kenčiu vos ne kas mėnesį nuo šlapimo pūslės uždegimo. Kai tik prasideda tai, tai užeina baisus perštėjimas, skausmas, šlapinuosi netgi su krauju. Gėriau visokiausius antibijotikus, kuriuos prirašydavo mano šeimos gydytoja "iš lempos", net neliepusi pasidaryti pasėlio ir antibiogramos. Žiariai nugydė mane, jaučiu, kad dabar bakterijos visiems antibijotikams bus atsparios...

Beto, pastoviai daug išskyrų iš makšties, tai turbūt man ir ten tos zarazos nuėjusios bus...

Paskutinius 2 metus, tai kai prasidėdavo skausmas šlapimo pūslėj, tai lyg ir makštyje pertėdavo...Aš pati net nesuprantu, ar man makštyje ar šlapimo pūslėj skauda ir peršti...

Gal kam nors iš jūsų taip būna? Apšvieskit savo patirtimi, nes aš dar tik važiuosiu tirtis...

Nepastoju turbūt būtent dėl tų bacilų jau 10 mėn.

Bandysiu išsigydyti šias ligas ir tada jei nesiseks nieko "užmegzti", kreipsiuos i "Šeimos planavimo centrą".

Laukiu...
Atsakyti
QUOTE(Lambada @ 2005 01 14, 14:08)
Gal žinot, ar Santoriškėse daro pasėlį iš gimdos kaklelio?
(Aš ne Vilnietė.) Kitą savaitę, antradienį, varau tenai darytis šlapimo pasėlio, tai tuo pačiu pasidaryšiau ir pasėlį iš gimdos kaklelio.

Gydytoja įtaria lėtinį šlapimo pūslės uždegimą, nes jau 5 metus kenčiu vos ne kas mėnesį nuo šlapimo pūslės uždegimo. Kai tik prasideda tai, tai užeina baisus perštėjimas, skausmas, šlapinuosi netgi su krauju. Gėriau visokiausius antibijotikus, kuriuos prirašydavo mano šeimos gydytoja "iš lempos", net neliepusi pasidaryti pasėlio ir antibiogramos. Žiariai nugydė mane, jaučiu, kad dabar bakterijos visiems antibijotikams bus atsparios...

Beto, pastoviai daug išskyrų iš makšties, tai turbūt man ir ten tos zarazos nuėjusios bus...

Paskutinius 2 metus, tai kai prasidėdavo skausmas šlapimo pūslėj, tai lyg ir makštyje pertėdavo...Aš pati net nesuprantu, ar man makštyje ar šlapimo pūslėj skauda ir peršti...

Gal kam nors iš jūsų taip būna? Apšvieskit savo patirtimi, nes aš dar tik važiuosiu tirtis...

Nepastoju turbūt būtent dėl tų bacilų jau 10 mėn.

Bandysiu išsigydyti šias ligas ir tada jei nesiseks nieko "užmegzti", kreipsiuos i "Šeimos planavimo centrą".

Laukiu...


gal tai pats paprasčiausias grybelis - visai tikėtina, jei gėrei daug antibiotikų. o Santariškės turi savo laboratoriją, bet kas konkrečiai daro tokius gimdos kaklelio pasėlio tyrimus - nežinau.
Atsakyti
"Pasėlis iš gimdos kaklelio" - tas pats, kas ir vadinamas "išskyrų pasėlis", bet ne tas pats, kas "bakteriologinis tepinėlis"? Ane?

Kai daro pasėlį, tai augina tam tikroj terpėje visokias zarazas?
O, kai daro tepinėlį, tai neaugina, o žiūri iš karto, kokios yra zarazos?
Ane?

Pasėlis yra žymiai išsamesnis tyrimas, ir kai jį padaro tai gali rasti tai, ko, darant tik tepinėlį, galima ir nerasti?
Ar taip?

Jūs turit daug patirties, paaiškinkit man...
Atsakyti