Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

Ačiū, Kolibriuke, matau, kad tu tikrai geriau mane supratai nei daktarai, kurie matė akis į akį.
Vienintelis simptomas man kol kas - patinusios akys. Pasak alergologės, tai gali duoti mycoplazma pneumoniae.
Šiandien buvau pas akių gydytoją, tai ta irgi sako, kad antibiotikų nereikia. Vėl tų pačių vaistų išrašė, kokius esu anksčiau naudojusi Maxidex lašai.. Išvada-tegu puliuoja, tegu alergizuoja, čia ne bėda. Nežinau, ar tikrai tos akys man užtino nuo mycoplazmos pneumoniae. Kaip tu manai, Kolibriuke, negi man verta buvo gerti tuos stiprius antibiotikus, nes man su kvėpavimo takais viskas gerai. Tik sakė, kad yra lėtinis faringitas. Liepė papurkšti truputį ir viskas.

Dieve mano, išmečiau antibiotikams apie 100 Lt + dar Linex, imunitetui stiprinti apie 30 Lt ir KAM?????????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte: 07 rugsėjo 2004 - 13:45
Jeigu yra vienintelis simptomas - patinusios akys, tai visų pirma reikia įrodyti, kad ten mikoplazmos - chlamidijos kaltos. Lygiai taip pat imami tepinėliai ir tiriami. Tik kur tai daroma Vilniuje, nežinau. Jeigu nėra jokios sisteminės (bendros) infekcijos požymių, antibiotikų gerti nereikia. Jau jeigu nuo kiekvieno šniršt pradėsim gerti antibiotikus, tai greitai jie rimtų infekcijų ims nebeveikti, nes vystosi atsparumas. Todėl ramiai - reikia išsiaiškinti - ar tikrai tą patinimą duoda šita infekcija. Gal kokia nors kita? O gal nešioji kontaktinius lęšius? Reikia milijono smulkmenų ir tyrimo vieno kito, kad galėtum pasakyti, reikia ar nereikia daugiau vaoistų be lašiukų.

Ir išvis man kvailai atrodo. Ta pati gydytoja juokiasi, kad nuo enterokoko skirtas Cifranas, o pati skiria Rovamiciną.....irgi žemiau kritikos ir pati gydytoja ir jos paskyrimai. Lengviausia kritikuoti.

Nesiūlau negerti išrašytų antibiotikų. Rovamicinas yra vienas naujausių plataus spektro vaistas, skirtas mik-chl mušti ir kitai infekcijai galabyti. Nieko blogo jis nepadarys, bt ar jo išvis reikia? Dėl lėtinio faringito? g.gif tikrai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolibriukė: 07 rugsėjo 2004 - 17:02
Oi Kolibriuk,
Aš čia tave pripainiojau. Nuo enterokoko gydė ginekologas Cifranu, o alergologė priskyrė Rovamiciną padariusi mycoplazmos pneumoniae tyrimą, o mano šeimos terapeutė išlazdavojo alergologę, kad priskyrė tą Rovamycine, aprėkė, kad tiek daug geriu antibiotikų. Aš tikiu daktarais. Alergologė padarė alergenų tyrimus ir nieko nerado, tai viską suvertė ant tos mycoplazmos. Akių gydytoja irgi gūžčioja pečiais, nes aš jau išbandžiau 5 rūšių lašus (Maxidex, Maadex, Lecrolin 2 rūšių, Emadine) nuo akių alergijos ir uždegimo, gėriau Zyrtex - antihistamininius vaistus, NIEKAS NEPADĖJO. taigi tokia mano istorija. Finišas - bereikalingai gertas Rovamycinas. Dabar akių gydytoja išrašė eilinių dirbtinių ašarų. Sako, kad alergija matosi, tik nieko nepriskyrė, tuos pačius Maxidex vaistus, tik dabar tepalą, tipo, jis ilgiau veiks. Taigi apsukusi didelį pusmečio gydymo ratą, grįžom prie pradžių. Alergija yra, surasti nuo ko - neįmanoma. Alergologijos centre buvau jau 2 kartus. daugiau manau neverta, vistiek nieko neranda. Buvau pasiryžusi mokėti pinigus už bet kokį tyrimą, bet nėra ką tirti.
Atsakyti
gal kas nors ką nors apie Cigapan girdėjot? sako, imunitetui gerai ...
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 08, 13:25)
gal kas nors ką nors apie Cigapan girdėjot? sako, imunitetui gerai ...

As geriau Cigapan pries visus situ antibijotiku vartojimus,informaciniame lapelyje tai tiek gerumu parasyta,kad kiekvienas paskaites gali susigundyti juos vartoti.Mano anyta ji labai isgyrusi,jai tai patys geriausi vaistai imunitetui stiprinti.
Bet as nusprendziau dabar pagerti Eziuoles su vitaminu C is "your life"
Atsakyti
a, o aš jau nusipirkau - mėnesiuką pagersiu, gal nepakenks g.gif

vilte, einu pas Bičkauskienę rytoj, nes kai su ja 'santykiavom' kažkurį laiką, siūlė per tris kartus kas 2 savaites leidžiamas injekcijas, kurios, atseit, labai padeda prieš pasikartojančias a lia 'grybelines' bėdas... tempiau tempiau, ale dabar kažko toooks šitas damušt tas nesąmones atėjo dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 08, 15:57)
a, o aš jau nusipirkau - mėnesiuką pagersiu, gal nepakenks g.gif


Aisku,kad nepakenks.Pagerk butinai ir jei nori efekto,tai neviena menesi
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 08, 12:57)
a, o aš jau nusipirkau - mėnesiuką pagersiu, gal nepakenks g.gif

vilte, einu pas Bičkauskienę rytoj, nes kai su ja 'santykiavom' kažkurį laiką, siūlė per tris kartus kas 2 savaites leidžiamas injekcijas, kurios, atseit, labai padeda prieš pasikartojančias a lia 'grybelines' bėdas... tempiau tempiau, ale dabar kažko toooks šitas damušt tas nesąmones atėjo dry.gif

Jo varyk būtinai. mano draugelė irgi žada į Narmedą varyt pas Narbutą tų injekcijų darytis. Žiūrėsim, gal čia visai ne briedas?
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 08, 16:19)
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 08, 12:57)
a, o aš jau nusipirkau - mėnesiuką pagersiu, gal nepakenks  g.gif

vilte, einu pas Bičkauskienę rytoj, nes kai su ja 'santykiavom' kažkurį laiką, siūlė per tris kartus kas 2 savaites leidžiamas injekcijas, kurios, atseit, labai padeda prieš pasikartojančias  a lia 'grybelines' bėdas... tempiau tempiau, ale dabar kažko toooks šitas damušt tas nesąmones atėjo  dry.gif

Jo varyk būtinai. mano draugelė irgi žada į Narmedą varyt pas Narbutą tų injekcijų darytis. Žiūrėsim, gal čia visai ne briedas?

gavau lankstinuką apie tas injekcijas SolcoTrichovac - 21 amžiaus vaistą, pakeičiantį gydymą antibiotikais (tipo, čia baltymas, skatinantis organizmą kovoti prieš tokio tipo infekcijas). farmakologinės savybės:
- stimuliuoja tiesioginę reakciją į SolcoTrichovac esančius antigenus,
- nukenksmina ir išskiria negatyvius Lactobaccilus štamus,
- aktyvina fiziologinių Lactobaccilus dauginimąsi,
- stabilizuoja bakterinę makšties florą,
- atstato fiziologinį makšties pH.

reikia susileisti 3 injekcijas kas 2 savaites, o profilaktinę vienkartinę injekciją pakartoti po metų. labai gerai yra prieš nėštumą, kai beveik visoms prasideda įvairiūs makšties uždegimai (pvz., bakterinė vaginozė skatina gimdos kaklelio atsivėrimą ir sukelia priešlaikinį gimdymą sad.gif
Atsakyti
Rimanta, kiek šita ,,panacėja" kainuoja?
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 09 09, 14:18)
Rimanta, kiek šita ,,panacėja" kainuoja?

tikrai kad panacėja - viena injekcija - 65 Lt wink.gif


o čia naujausios žinios iš mano bakterijų fronto: bendra savijauta, dideliam mano džiaugsmui, gerėja - nebekankina pastovus pilvo apačios maudimas. Narmedoje pasidariau tepinėlį - gana neblogas; rekomendavo išgerti kapsulę frukanazolio, nes yra pavienių grybelio sporų; ir gimdos kaklelio pasėlį - įdomu, koks bus Santariškių laboratorijos atsakymas (tikiuosi, geras...; jei geras, susileidžiu pirmą SolcoTrichovac injekciją, kurių negalima leisti, jei yra uždegimas ir mmmm dienomis). 2dienį atsišviečiu atsakymą, pasidarau kontrolinį tepinėlį, ir su tais atsakymais varau pas savo Telyčėnienę tartis dėl gimdos nuotraukos.

apžiūrėjom ekrane makšties gleivinę ir kaklelio žaizdelę.

pasiskaitėm su Bičkauskiene protingoje knygutėje, kad klebsiella pneumoniae yra žarnyne ir pasidarė aišku, kodėl ji tuo metu buvo tokia aktyvi - taigi sirgau žarnyno infekcija, o bakterija atėjo su krauju iš gretimo organo mad.gif

apšnekėjom laparoskopiją - sakė, kad geriausiai daro Greitosios pagalbos ligoninėje, nes turi naujausią laparoskopą. o gimdos nuotrauką rekomenduoja daryti su narkoze

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimanta: 09 rugsėjo 2004 - 14:08
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 09, 13:34)
apšnekėjom laparoskopiją - sakė, kad geriausiai daro Greitosios pagalbos ligoninėje, nes turi naujausią laparoskopą. o gimdos nuotrauką rekomenduoja daryti su narkoze


tikrai labai gerai daro Greitosios pagalbos ligoninėje ir man 2 padarė, tikrai, kad gerai laugh.gif nesvarbu, kad tolko nėra laugh.gif

o kodėl narkozė gerai, darant gimdos nuotrauką g.gif
Atsakyti