Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE(Eglė M @ 2004 12 28, 23:36)
aha  thumbup.gif  tada ir stosim prie varstotu  2.gif  2.gif  2.gif  to bis, ir kokie dvynukai gautusi  biggrin.gif

Svarbu,kad tik butu,kiekis nesvarbu wink_3.gif wink_3.gif
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2004 12 28, 23:39)
Svarbu,kad tik butu,kiekis nesvarbu wink_3.gif  wink_3.gif


aha wink_3.gif wink_3.gif wink_3.gif
Atsakyti
Man jau ryškiai ant Narmedos kažkokie negeri įtarimai kyla blink.gif

Paiduke, kartok kur nori - tik ne Narmedoje, man ten jau kvepia negerais dalykais. Jaučiu, kad jiems apsimoka ką nors surasti ir priskirti antibiotikus.
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2004 12 29, 10:06)
Man jau ryškiai ant Narmedos kažkokie negeri įtarimai kyla blink.gif

Paiduke, kartok kur nori - tik ne Narmedoje, man ten jau kvepia negerais dalykais. Jaučiu, kad jiems apsimoka ką nors surasti ir priskirti antibiotikus.

O pas mane buvo tos zarazos viskam atsparios,tai matyt nenorejo manes nutrucinti vaistais biggrin.gif ,bet uztat pagal ju tyrimu rezultatus,taip isejo,kad turejau kartoti tyrima uz keliu menesiu
Bandau vyra ikalbet,kad jis nueitu issitirti,bet jis teisinasi tuo kad neturi laiko,istikruju nelabai turi,bet galetu atrasti.Va kai jis issitirs tada bus aiskiau,jei pas ji neras,as daugiau nesitirsiu,o jei ras tada issitirsiu ir bandysim gydytis
I Narmeda tikrai neisiu ir vyro neleisiu megalol.gif ,nes ir kainos pas juos vos ne dvigubai didesnes
Atsakyti
Gal galite kas parkomenduoti gera urologa?

nes Narmedoj jau 4 menesius gydo mano vyra ir niekaip isgydyti negali, tipo viskam ta bakterija atspari. O kainos ir vaistu,ir tyrimu nezmoniskos.

Biju, kad po tokiu gydymu isvis spermos nebeliks
Atsakyti
Maniškis tai buvo Šeškinės poliklinikoje Anoniminiame kabinete, kainos ten tikrai neaukštos, viskas normaliai. Yra ir daugiau tų kabinetų, tai privatūs Aids centro kabinetai.
Atsakyti
Man jau toks įtarimas, kad Narmeda biznį daro iš tų zarazų...
Atsakyti
Būtų žiauru, jeigu šeria mus antibiotikais be reikalo.

Paiduke, man atrodo, kad tu gal imunitetą pastiprinai ir kai jų kiekis sumažėja, jos tampa normalios, nepatogeninės, kažkoks jų skaičius pas mus turi būti ir tie svyravimai gali būti dėl imuniteto.
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2004 12 29, 13:48)
Gal galite kas parkomenduoti gera urologa?

nes Narmedoj jau 4 menesius gydo mano vyra ir niekaip isgydyti negali, tipo viskam ta bakterija atspari. O kainos ir vaistu,ir tyrimu nezmoniskos.

Biju, kad po tokiu gydymu isvis spermos nebeliks

As vakar buvau pas urologa(tyrimu pasiimti,nes ginekologe atostogavo),nezinau ar jis geras,bet kainos ten neaukstos,paaiskino man viska,o ir daktarelis visai grazus wink_3.gif
Pavarde: Šumila
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2004 12 29, 14:53)
As vakar buvau pas urologa(tyrimu pasiimti,nes ginekologe atostogavo),nezinau ar jis geras,bet kainos ten neaukstos,paaiskino man viska,o ir daktarelis visai grazus wink_3.gif
Pavarde: Šumila


megalol.gif megalol.gif megalol.gif
Tas pats iš Narmedos, nereikia pas jį eiti, aš kaip tik su tom zarazom pas jį vaikščiojau.
Atsakyti
O varge...
Mes einam pas Narbuta is Narmedos, tai vis sako viskas bus gerai, viskas bus gerai ir vienos bacilos jau 4 menesius neiveikia mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2004 12 29, 14:55)
megalol.gif  megalol.gif  megalol.gif
Tas pats iš Narmedos, nereikia pas jį eiti, aš kaip tik su tom zarazom pas jį vaikščiojau.

Na tai jei taspats,tai jei kam finansine padetis neleidzia i Narmeda,tai cia kur as buvau Kairiukscio g. nemokamai
Bet del jo kvalifikacijos tai as nezinau,jie juk kaip ir visi kiti daktarai,kai mums pasiseka mes juos giriam,kai ne-keikiam
O kaip Tau jis vilte,ar neblogas vyriskis wink_3.gif
Atsakyti