Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

paiduke, o kaip tavo bendra savijauta? ar gali buti pas tave pats paprasciausias grybelis?.. savotiskai atrodo, kad viena diena uzdegima jau vos ne rankomis ir plika akimi randa, o kita diena paaiskeja, kad esi visai sveika. o chlamidijos gal vis delto yra? as irgi nieko nesuprantu...

Migluze, o tie 50 litu AIDS centre yra uz ka? kas ieina i ta kaina?
Atsakyti
QUOTE(Eglė M @ 2004 12 28, 23:01)
paiduke, o kaip tavo bendra savijauta? ar gali buti pas tave pats paprasciausias grybelis?.. savotiskai atrodo, kad viena diena uzdegima jau vos ne rankomis ir plika akimi randa, o kita diena paaiskeja, kad esi visai sveika. o chlamidijos gal vis delto yra? as irgi nieko nesuprantu...


Bendra savijauta pusetina,jau kokie 5men tu isskyru daug,ir visokie perstejimai,nemalonus pojuciai mylintis,bet pries 1.5men ir pries 3men grybelis nebuvo rastas,o simptomai tokie pat
Na del to,kad si karta nerasta tu zarazu,gydytojas sake kad gali buti ,kad sitos zarazos pas mane visada buvo,tik kai jos buvo rastos,gal organizmas buvo lab.nusilpes,o dabar gal atsistate ir jos tupi kazkur kamputyje
O as cia mokejau 36lt uz ureaplazmas mikoplazmas,o chlamidijos dar +24lt

Man dar labai butu idomu,kas dar man galetu buti,koki tyrima pasidaryti?? megalol.gif
Paselis irgi nieko baisaus nerode pries 1.5men
Atsakyti
tikrai, neisgeres drinks_cheers.gif - nesuprasi schmoll.gif o vyruka seniai tikrinai?

seniai nesimatem, ka? pasiilgau... blush-anim-cl.gif

Atsakyti
O tie 50lt Aids centre man atrodo,kainuoja tik mikoplazmos ureaplazmos,tiksliai neprisimenu,bet turiu visus telefonus
Tik prisimenu,kad ten siektiek brangiau nei ten kur dabar dariau,Aids centre uz gydytojo konsultacija 10lt
Atsakyti
50 Lt už ureoplazmų ir mikoplazmų radimą bei jautrumą antibiotikams nustatymą. Čia kaip ir kitur.
Atsakyti
QUOTE(Eglė M @ 2004 12 28, 23:23)
tikrai, neisgeres  drinks_cheers.gif  - nesuprasi  schmoll.gif o vyruka seniai tikrinai?

seniai nesimatem, ka? pasiilgau...  blush-anim-cl.gif

Vyrui nebuvo reikalo anksciau tirtis,nes visvien as nesigydziau, bet manau,kad jam reiketu issitirti ir jei pas ji neras,tai gal patikesiu,kad pas mane ta zaraza arba pasislepe,arba jos nera
O ,kad seniai matemes tai tikrai wink_3.gif
O kaip pas tave konstravimo reikaliukai??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 28 gruodžio 2004 - 23:28
aciu, Migluze. kaip gyvenimas jaunas ir palaidas megalol.gif ? smagiai atsventet newyear.gif ?
Atsakyti
Ėjo ir praėjo. Darbai ant galvos byra.
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2004 12 28, 23:27)
Vyrui nebuvo reikalo anksciau tirtis,nes visvien as nesigydziau, bet manau,kad jam reiketo issitirti ir jei pas ji neras,tai gal patikesiu,kad pas mane ta zaraza arba pasislepe,arba jos nera

O kaip pas tave konstravimo reikaliukai??


del vyro labai teisingai manai, sutinku yess.gif esi tiesiog protuole wink_3.gif

konstravimo darbai laukia ciklo pradzios. o cikla pradzia, visai ne taip, kaip daugeliui, neprasidejo su kaledomis megalol.gif

Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2004 12 28, 23:29)
Ėjo ir praėjo. Darbai ant galvos byra.


darbai irgi neblogai wink_3.gif kai stipriai dirbi, bent depresucha ir liudnos mintys i galvele nelenda doh.gif nes nera kada.
Atsakyti
QUOTE(Eglė M @ 2004 12 28, 23:31)
del vyro labai teisingai manai, sutinku  yess.gif esi tiesiog protuole  wink_3.gif

konstravimo darbai laukia ciklo pradzios. o cikla pradzia, visai ne taip, kaip daugeliui, neprasidejo su kaledomis  megalol.gif

Bet netiek jau daug beliko laukti thumbup.gif thumbup.gif wink_3.gif
Atsakyti
aha thumbup.gif tada ir stosim prie varstotu 2.gif 2.gif 2.gif to bis, ir kokie dvynukai gautusi biggrin.gif
Atsakyti