Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE(Viltė @ 2004 12 22, 11:52)
Va kaip aš stoju į kovą su ligomis.
smartass.gif  Jei merginos kas kankinatės dažnai, pabandykit, sako efektyvi schema.


labai tikiuosi, kad tau pasiseks atsikratyti tos kvarabos smile.gif nes žinau, kaip tokios problemos užknisa mad.gif megalol.gif
Atsakyti
Manau, kad ne. sad.gif Pažiūrėsim, kol dar darysiu, tai jau apsigydyt spėsiu, vistiek kito kelio nėra, peršuliai iš proto varo.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2004 12 22, 12:43)
Vilte, o IVF įdomu su visu tuo galima daryti?


Egle, ka apie tai manai. Diflucan - negalima neštumo metu vartoti ar ruošiantis pastoti.
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2004 12 22, 13:45)
Egle, ka apie tai manai. Diflucan - negalima neštumo metu vartoti ar ruošiantis pastoti.


aš manau, kad galima wink.gif o šiaip visada reikia tartis su gydančiu gydytoju ar vaistininku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglė M @ 2004 12 20, 10:08)
paiduke,

o tu tyrimų kitoje laboratorijoje nekartosi?  g.gif


Rytoj 9,30 uzsirasiau pakartotinam tyrimui kitoje laboratorijoje(ten kur Migluze rekomendavo)
Mikoplazmu,ureaplazmu tyrimas 36 lt,o chlamidiju 23Lt,dabar neapsisprendziu ar darytis chlamidijas pakartotinai(anksciau nebuvo rastos),kaip Jus manot??del sventos ramybes butu galima pakartoti,bet kad eilini karta pas mus finansine krize,tai ir 23lt gaila
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2004 12 22, 13:45)
Egle, ka apie tai manai. Diflucan - negalima neštumo metu vartoti ar ruošiantis pastoti.



as vartojau mycosyst po paskutiniu mmm, ir paskui pastojau, tai klausiau gydytojo, sake nieko tokio, svarbu nestumo metu nevartot, nors, sako, buna, kad nezinodamos panos ir pavartoja ir susilaukia sveiku vaikuciu, nu cia jau nzn, man siiap irgi biski neramu blink.gif bet jau nieko nepakeisi...
Atsakyti
QUOTE(paiduke @ 2004 12 23, 15:46)
Rytoj 9,30 uzsirasiau pakartotinam tyrimui kitoje laboratorijoje(ten kur Migluze rekomendavo)
Mikoplazmu,ureaplazmu tyrimas 36 lt,o chlamidiju 23Lt,dabar neapsisprendziu ar darytis chlamidijas pakartotinai(anksciau nebuvo rastos),kaip Jus manot??del sventos ramybes butu galima pakartoti,bet kad eilini karta pas mus finansine krize,tai ir 23lt gaila


paiduke wub.gif , aš pasidaryčiau, nes bus tikrinami VISI anos laboratorijos atsakymai . aišku, suprantu, kad pinigėlių... nelabai sad.gif .
Atsakyti
Labas rolleyes.gif jungiuosi ir as prie jusu rolleyes.gif
teks ir man darytis chlamidiju, mikroplazmu ir urealpazmu tyrimus mad.gif nes uzdegimu neatsiginu g.gif
Gal kas galit prekomenduoti gera laboratorija Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Eglė M @ 2004 12 24, 10:10)
paiduke  wub.gif ,  aš pasidaryčiau, nes bus tikrinami VISI anos laboratorijos atsakymai . aišku, suprantu, kad pinigėlių... nelabai  sad.gif .

Chlamidiju nedariau tyrimo(del finansu),paeme tik paprasta tepineli ir mikoplazmas, ureaplazmas,rytoj 13val atsakymu einu.Gydytoja kuri eme,sake paraude pas mane viskas blink.gif , ji ten kai pamakalavo(nelabai smarkiai),tai kraujuoti kaklelis pradejo doh.gif , o tai, anot jos zodziais-uzdegimo vienas is pozymiu.
O mano MMM taip ir neateina pacios,reikes issaukineti vaistukais.
Atsakyti
Na va, buvau atsakymu,ir ka Jus manot,ureaplazmu, mikoplazmu nerasta blink.gif ,kaip taip gali buti,juk pries 1,5men,buvo rasta vienas pliusas ir nebuvo gydyta,tai jos juk nedingsta
Ir tepinelis kuo graziausias,kazkokia nesamone, doh.gif tai kodel man tiek daug tu isskyru ir visokie perstejimai mad.gif
Atsakyti
biggrin.gif kartoti Narmedoje jau nesiūlysiu biggrin.gif
Viena, kad ten pas juos viskam atsparios - nu taip beveik nebūna (nu kartais būna). Ryškiai pas juos reagentai kažkokie blogi, kad visur augimas gavosi. O dėl neigiamo atsakymo - ir taip gali būti, tyrimą tada reikia kartoti, jei tikrai ten kažkas turi būti. Čia jau ne laboratorijos kaltė. Tiesiog taip kartais atsitinka, kad nepavyksta iš pirmo karto užauginti. Dar žinau, kad AIDS centre už 50 lt tyrimus daro (jeigu ką). Vienu žodžiu, kažkokia pekla gavosi pas tave. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miglužė @ 2004 12 28, 14:50)
biggrin.gif kartoti Narmedoje jau nesiūlysiu  biggrin.gif
Viena, kad ten pas juos viskam atsparios - nu taip beveik nebūna (nu kartais būna). Ryškiai pas juos reagentai kažkokie blogi, kad visur augimas gavosi. O dėl neigiamo atsakymo - ir taip gali būti, tyrimą tada reikia kartoti, jei tikrai ten kažkas turi būti. Čia jau ne laboratorijos kaltė. Tiesiog taip kartais atsitinka, kad nepavyksta iš pirmo karto užauginti. Dar žinau, kad AIDS centre už 50 lt tyrimus daro (jeigu ką). Vienu žodžiu, kažkokia pekla gavosi pas tave. blink.gif

Planuoju dabar palaukti,reikia pirma isaukti menesines,nes jau stipriai veluoja,tada kai baigsis MMM,vel pakartoti
Na man gydytojas sake,kad tai gal turejo itakos sventes ohmy.gif ,gal nepamate per girtas akis,kas auga biggrin.gif
I Narmeda neisiu,eisiu arba kur ir si karta arba i Aids centra,anksciau skambinausi ir ten klausiau kiek kainuoja
Atsakyti