Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

Siandien buvau pas gydytoja, visgi tu ureaplazmu pas mane tik +, ir dar ta terpe yra rugsti, taigi israse vaistuku 10 d. ciklui Daxycylini man ir vyrui, o kad reikia saugotis, jinai nesake taigi celibato visa menesi nebus clap.gif Taigi po mmm eisiu tikrintis dar hormonus wink.gif
Atsakyti
Tai vienas +, tai nedaug, manau, kad pagersi vaistukus ir praeis, bet paraleliai stiprink organizma, o tai man tu antibijotiku neigiamas poveikis (susilpnejo imunitetas) labai jauciasi, sedziu dabar su sloga ir dar visokiai nemaloniais simptomais.

Atsakyti
Ai nusprendžiau ir aš parašyti, o kadangi nedarau IVF, rašau į temą, kur kažką darau. Žodžiu, niekaip tos temos negaliu palikti, kadangi kimba tie brudai. Kartosiu savo ureaplazmas ir mycoplazmas, kaip išsigydžiau.

Norėjau paklausti dėl vyro. Kiek klausinėju laboratorijose, tai sako, kad ureaplazmas ir mycoplazmas iš spermos vyrams nedaro, tik gali auginti pasėlį iš spermos bakterijoms nustatyti. Kadangi vyrui tepinėlyje nebuvo ureaplazmų ir mycoplazmų, tai nėra prasmės kartoti po gydymo. Ar teisybė, kad netiriamos iš spermos ureaplazmos ir mycoplazmos, nes atrodo merginos minėjo kažką, kad lygtai kažkurios vyrui darė???
Atsakyti
Sveika Vilte,

Maniskis kaip tik siandien turi duoti tuos tyrimus ureplasmai ir mycoplasmai nustatyti. Vakar skambinau i Narmeda ir klausiau ar vietoj ima ar reikia ka nors nuvezti. Sake, kad viskas vietoj padaroma.

Manau as irgi ilgeliau cia uzsilaikysiu. Idomu, kaip kitoms merginoms sekesi su zarazomis? Matyt, viskas thumbup.gif , nes sioje temoje visiskas stilis.

Iki
Atsakyti
QUOTE (linasi @ 2004 12 08, 10:29)
Sveika Vilte,

Maniskis kaip tik siandien turi duoti tuos tyrimus ureplasmai ir mycoplasmai nustatyti. Vakar skambinau i Narmeda ir klausiau ar vietoj ima ar reikia ka nors nuvezti. Sake, kad viskas vietoj padaroma.

Manau as irgi ilgeliau cia uzsilaikysiu. Idomu, kaip kitoms merginoms sekesi su zarazomis? Matyt, viskas thumbup.gif , nes sioje temoje visiskas stilis.

Iki

Tai va būtent ir atsakyk man, ar jam ims tepinėlį ar neša spermą???
Atsakyti
Pas mane jau švaru ačiū Dievui..Tiesa, nebeliko ir gerųjų bakterijų, tai Vokiečių vaistinėje pirkau kažkokias "gatavas" gerąsias bacilas. Dar padiskutavom su gydytoja apie visokius kokus. Ji sako, kad sterilu niekada nebūna ir neturi būti, o pavieniai kokai nėra kliūtis netgi chirurginėms intervencijoms.
Atsakyti
Nežinau ar gerai bus, kad parašysiu čia, bet tiesiog norisi pasidalinti. Ankščiau rašiau, kad pas mane atrado labai gausiai tų echeriche koli bacilų blink.gif ir kai tik antibiotikais išsigydžiau, tai tą patį mėnesį ir pastojau. Nors tikrai stengėmės su vyru 9 mėnesius.
Gal mano atvejis suteiks nors kiek vilčių? rolleyes.gif
Sekmės mielosios nugalėti tas prakeiktas zarazas... mad.gif
Atsakyti
Joanna, tavo atvejis geriausias pavyzdys toms, kas laukia stebuklo ir nesikreipia į gydytojus - problema kartais gali būti tokia elementari ir taip lengvai pašalinama...
Atsakyti
Labas!!!!

Nu ir mane uzpuole ligos sad.gif . negana visu kitu ligu , tai dar ir pienlige pasigavo mano pupyte blink.gif mad.gif ziuarei nemalonus jausmai ten.......
Atsakyti
Na, o mano vyras niekaip neiveikia savo klibsielu mad.gif

Jau trecias antibioiku kursas, bet gydytojas nelabi deda i tai vilciu. Sake, po to tik leidziami antibiotikai beliks huh.gif

Ir visa ta laika - saugotis.... Vargstam jau 4 menuo u tom zarazom, jau ima pyktis, reikia jas pribaigt biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Muse,2004 12 11, 12:25]
Na, o mano vyras niekaip neiveikia savo klibsielu mad.gif

Jau trecias antibioiku kursas, bet gydytojas nelabi deda i tai vilciu. Sake, po to tik leidziami antibiotikai beliks huh.gif


smile.gif o tai kuo blogi leidziami antibiotikai g.gif as paskutini karta pati pasiprasiau, nes turiu problemu su skrandziu ir virskinimu apskritai - gali buti, kad geriami paprasciausiai del to neisisavinami. o kad kenkia skrandzio gleivine, tai ir kalbeti nereikia. leidziami antibiotikai tikrai reikalinga dozuote patenka i krauja ir tinkamai veikia tuo, anuos, krokus zarazas parazitus siokius anokius ir tokius doh.gif
Atsakyti
Tai kad mes ussileisti nemokam biggrin.gif

Tiesa sakant tikiuosi, kad gal jau issigydys ir bus galima ka nors konkreciau daryti, nes jau 4 menesiai kaip nieko, kas link 2.gif vestu...
Atsakyti