Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE (Svajotoja @ 2004 09 01, 11:02)
kodel sitos slykstynes po kurio laiko atsinaujina, nors tyrimai rodo, kad jos buvo isgydytos?

mes čia su viena forumiete nutarėm, kad turi būti išgydyta visa aplinkinė kompanija - vaikai, diedukai, buto kaimynai - tada infekcija įveikiama g.gif bet tada pasitvirtina nelytinis perdavimo būdas wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimanta @ 2004 09 01, 10:43)
manau, jei jauti kokį diskomfortą - man, pvz., yra pastovus perštėjimas + neaiškios kilmės maudžiantis pilvo skausmas - geriau pasidaryti pasėlį.

Siaip tai nejauciu nieko tokio, o ir su isskyromis viskas normalu, be to aktyviai pas Klima lankausi, tai, manau, kazka vis tiek pamatytu, jei butu negerai.

Tai dabar ir nezinau, ar del sventos ramybes pasidaryti ta paseli... Kazkaip nesinori buti ta, kuri pastoviai sau iesko ligu biggrin.gif Bet tuo paciu jus paskaicius, ypac kaip gydytojai ilgai nieko nerada, irgi neramu g.gif
Atsakyti
ai, aš tavo vietoje pasidaryčiau - vis tiek čia prisiskaitei visokiausių baisenybių, o vienąkart pasidarysi, ir ramiai sau miegosi wub.gif
Atsakyti
Rimanta,
man ta informacija netinka, nes man rastos micoplazmos ir chlamidijos pneumoniae - tai yra kvėpavimo takuose gyvenančios bakterijos, jos yra kitokios, o lyt. organuose gyvena chlamidijos trachomatis ir micoplazma (atrodo hominis) jei neklystu. Negalima jų painioti, nes netgi vaistai nuo jų yra kitokie. Gydytoja pasakė, kad lyt. organuose vargu ar aš galėjau užsikrėsti, nes kiek buvau anksčiau tirta nerasdavo, o vyras tikiuosi buvo ištikimas, nes kitokiu būdu užsikrėsti neįmanoma.
Atsakyti
neskaityti silpnų nervų skaitovėms wink.gif

na va, prisiskaičiau internete, kad negydomos bakterinės infekcijos gali būti persileidimų ir n.š. priežastis unsure.gif
Atsakyti
o bakterinės infekcijos sukeltas uždegimas keičia makšties rūgštingumą ir sudaro nepalankias sąlygas spermatozoidams judėti ir apvaisinti kiaušialąstę.
Atsakyti
Per daug, Rimanta, skaitai wink.gif
Atsakyti
Nu jau šitas skyrelis nors dėl manęs nemirs, noriu žiauriai pasiguosti.

Šiandien nuėjau pas terapeutę ir ši mane aprėkė, kad aš gydausi mycoplazma pneumoniae(tą kur rašiau - kvėpavimo takų). Ji man paaiškino, kad jeigu šiuo metu nekosiu, neskauda gerklės, tai jos gydyti nereikia. O man jų labai daug virš normos. Norma apie 40, o pas mane 220. Kai pasakiau, kad liepė alergologė, į kurią kreipiausi dėl patinusių akių. Ši nustatė, kad alergijos nėra, o greičiausiai man tinimą duoda mycoplazma pneumoniae. Aš ir klausau gydytojos. Pusę metų lašinau įvairius lašus, gėriau antihistamininius vaistus. Rezultatas 0. Kai tik mūsų medicina susiduria su naujovėmis, tai gydytojų nuomonės skiriasi, o ką daryti pacientams???

Ką tik gėriau antibiotikus nuo enterokoko Cifran, tai ji visai sako, kad aš išprotėjau. Dabar 10 dienų išrašė Rovamycine. Aš suprantu, kad tie antibiotikai stiprūs ir gal jų nereikia, bet ką man daryti, akys patinusios, pūliuoja, o daktarai sako, vieni - gerk 10-15 dienų, o kiti greičiau mesk???Nežinau, ką daryti visai pasimečiau.
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 06, 21:04)
Aš suprantu, kad tie antibiotikai stiprūs ir gal jų nereikia, bet ką man daryti, akys patinusios, pūliuoja, o daktarai sako, vieni - gerk 10-15 dienų, o kiti greičiau mesk???Nežinau, ką daryti visai pasimečiau.

O gal yra kažkas vietiškai į akis lašinti...Man buvo su akim negerumų, tai kažkokį tepeliuką - antibiotikus į akis varvinau - čia gydytoja patarė, kad nenuodyčiau viso organizmo antibiotikais...

Šiaip labai įdomi taktika parėjusi pas gydytojus - kritikuoti kolegas...Vat jis tai pats protingiausias, o visi kolegos durniai, ypač kurie iko tol gydė....Nepasitikiu tokiais gydytojais...

Deja, neturiu ko patarti sad.gif Gal reikėtų pasikliauti pirminiu paskyrimu... g.gif Ar tas gydytojas paskyrė pasirodyti po gydymo kurso?
Atsakyti
Po 2 mėn. reikės pakartoti tyrimą, o pasak terapeutės, nėra reikalo pinigų mėtyti, sako, kad garsiausi profesoriai konferencijose sako, kad neverta jų gydyti, nes daug kas jų turi ir kol nėr rimtų problemų su plaučiais - nereikia tų stiprių antibiotikų, o alergologė nušvietė, kad jos net nepasigydo iš karto tik apmažėja, o su kiekvienų gydymu po truputį mažėja. Tai ką man dabar ryti kas 2 mėn. tuos antibiotikus. O ant lašų irgi užkniso, jau išleidau apie 100 Lt. išbandžiau 5 rūšis.

Ai rytoj dar nueisiu į polikliniką pas akių gydytoją PASKUTINĮ KARTĄ , turiu taloną. JAU NEBEGALIU. PUSĘ METŲ, KIEK GI GALIMA. NEKENČIU NEKVALIFIKUOTŲ DAKTARŲ. IR KAM AŠ MOKU TIEK PINIGŲ, VA TAU IR NEMOKAMA MEDICINA. VISUS TYRIMUS MOKAMAI DARAISI. LIGAS PATS SAU DIAGNOZUOJI. ATSIBODO mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 06, 20:19)
Po 2 mėn. reikės pakartoti tyrimą, o pasak terapeutės, nėra reikalo pinigų mėtyti, sako, kad garsiausi profesoriai konferencijose sako, kad neverta jų gydyti, nes daug kas jų turi ir kol nėr rimtų problemų su plaučiais - nereikia tų stiprių antibiotikų, o alergologė nušvietė, kad jos net nepasigydo iš karto tik apmažėja, o su kiekvienų gydymu po truputį mažėja. Tai ką man dabar ryti kas 2 mėn. tuos antibiotikus. O ant lašų irgi užkniso, jau išleidau apie 100 Lt. išbandžiau 5 rūšis.

Ai rytoj dar nueisiu į polikliniką pas akių gydytoją PASKUTINĮ KARTĄ , turiu taloną. JAU NEBEGALIU. PUSĘ METŲ, KIEK GI GALIMA. NEKENČIU NEKVALIFIKUOTŲ DAKTARŲ. IR KAM AŠ MOKU TIEK PINIGŲ, VA TAU IR NEMOKAMA MEDICINA. VISUS TYRIMUS MOKAMAI DARAISI. LIGAS PATS SAU DIAGNOZUOJI. ATSIBODO mad.gif mad.gif mad.gif

Visai teisingas tavo pasipiktinimas. Man net skaitant pikta darosi, ką jau ten kalbėti, jeigu pačiai reikia visus daktarų nubludijimus pergyventi. Piktinuosi kartu su tavimi mad.gif mad.gif mad.gif
Atsakyti

Jokiais simptomais nepasireiškiančios mikoplazminės, chlamidinės plaučių infekcijos gydyti nereikia. Jos gydymas pakopiškai, kad su kiekvienu gydymu infekcija sipsta - nesąmonė. Nes jeigu gydymo pilnai nepravedi ir po to praėjus kokiems keliems mėnesiams vėl atnaujini, tai tos bacilos jau būtų įgavę atsparumą ir tikėtina, kad tas pats antibiotikas jų gali nebeveikti.

Mikoplazmonės chlamidinės akių infekcijos gydomos tada, kai pasireiškia kliniškai. Priklausomai nuo infekcijos išreikštumo ir lydinčių reiškinių skiriamas arba neskiriamas gydymas tabletkom.

Patikėkit, patikrinus kiekvieno žmogaus skreplius dėl šitų bacilų - tikrai rastumėm dauguma atvejų.
Atsakyti