Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

Man apie jokius celibatus nesakė, bet aš pati susiprotėjau (su preziku) arba wub.gif
nesakysiu... tongue.gif


be to gydymas žiauriai kainuojantis - daugiau nei 200 Lt, rezultatai dar neaiškūs.
Antibiotikai buvo AZITROX. Fu, arkliškos tabletės + dar metronidazolum (Supplin).
Gal nepadėjo. Nežinau, blogai jaučiuosi, galvoju kad nuo antibiotikų gėrimo, kita zaraza auga.
Atsakyti
Mes tai desimt dienu gerem Doxyciklina arba kitaip Dotur , zodziu antibijotikus, 2 kartus per diena, jie tai mazos tabletes nebrangus 10 tableciu 5 Lt, tai viso 20 Lt, taciau pries grybeli reikejo gerti Mycocyst 1 ir 7 diena, po tablete abiems, o jos vienos kaina apie 23 Lt (tai viso uz juos 92 Lt). Isgerus vaistus, po to 1 men. saugotis ir darytis tyrimus, nes sake, kad ureaplazma tai bakterija, kuri egzistuoja kaip lastele (ar kazkas panasaus) ir per menesi turetu pasisalinti. Jei tyrimai bus daromi anksciau nei po menesio, tai jai nepasisalinus, nors antibijotikai bus ta bakterija uzmuse, vistiek rodys ureaplasma. Na tikiuosi, kad cia as aiskiai parasiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (linasi @ 2004 11 15, 15:51)
nes sake, kad ureaplazma tai bakterija, kuri egzistuoja kaip lastele (ar kazkas panasaus) ir per menesi turetu pasisalinti. Jei tyrimai bus daromi anksciau nei po menesio, tai jai nepasisalinus, nors antibijotikai bus ta bakterija uzmuse, vistiek rodys ureaplasma. Na tikiuosi, kad cia as aiskiai parasiau unsure.gif

čia Tu teisi. tik mes darėme tyrimus po 10 dienų ir jau nieko nerado. gėrėm irgi Doksicikliną.

o kaip jūs suprantat Klimo atsakymą spa tinklapyje?:

Klausimas: Mano žmona darėsi tyrimą. Ar mikoplazma ir ureaplazma yra tik lytiniu keliu plintančios ligos?

Atsakymas: Atsako med.dr.V.Klimas: Jos plinta taip pat ir lytiniu keliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimantuks: 15 lapkričio 2004 - 15:57
Vilte, o jus kaip supratau jau baiget gerti antibiotikus. O jau tyretes, ar dabar tik lauki atsakymu?
Zinai, man atrodo, kad pas mane ir kazkas dar priaugo (tfu tfu tfu), nors stengiausi jogurta ir kt. pieniskus produktus kibairais valgyti wink.gif ir visais budais stiprinti imuniteta. Bet tikiuosi, kad ta ureaplasma atsikraciau, nors daugeliui antibijotiku ji buvo atspari.
Papildyta @ [mergetime]1100527080[/mergetime]
Aciu Rimantuks uz suteikta vilti, tikiuosi ir mums taip bus, kiek pas tave pliusiuku buvo rade?
Papildyta @ [mergetime]1100527219[/mergetime]
As taip, tiesa pasakius. ir nesuprantu kaip galima micoplasmas ir ureaplasmas pasigauti. Ir net isivaizduoju kaip galejau ja pasigauti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (linasi @ 2004 11 15, 15:57)
As taip, tiesa pasakius. ir nesuprantu kaip galima micoplasmas ir ureaplasmas pasigauti. Ir net isivaizduoju kaip galejau ja pasigauti? unsure.gif

Ir man tas pats smile.gif Mes jau su vyru kartu 4 metus, ne vienas per ta laika i sona nebuvo nuejes, o man isvis jisai pirmas buvo g.gif

Beje, dekui uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
QUOTE (linasi @ 2004 11 15, 15:57)
Aciu Rimantuks uz suteikta vilti, tikiuosi ir mums taip bus, kiek pas tave pliusiuku buvo rade?

neatsimenu unsure.gif atrodo, nemažai, o svarbiausia, pas abu g.gif
Atsakyti
Nezinau, bet man susidaro toks ispudis, kad gydytojai vengia apie tas plasmas kalbeti g.gif
Atsakyti
As ir noreciau naikinti tas ureaplazmas ir mikoplazmas,bet negaliu,nes tos zarazos atsparios visiems tirtiems antibijotikams
O man Klimas sake,kad sitos zarazos gali buti ir nuo gimimo(paveldimos) ir nuo jaunystes,ir pirtyse lengva pasigauti ir tt.ir nors jos yra,gali ju ir neaptikti tiriant,jos kartais pasireiskia tik nusilpus organizmui
Man juk pavasari tyre,nerado,o dabar rado,tai as tai tikrai neturejau jokio vyro,net minciu nebuvo,o ir vyras kazkaip vienas i baliukus nevaiksto,o darbo metu jei jau vaziuotu,tai turetu buti pastovi partnere,o tada jau suprasciau,pajausciau
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 11 15, 21:15)
jos kartais pasireiskia tik nusilpus organizmui

man šitas variantas labiausiai įtikinamas smartass.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 11 16, 07:38)
man šitas variantas labiausiai įtikinamas smartass.gif

Pritariu ir aš. Merginos, nesigraužkit, tikrai čia ne dėl to, kad kažkas buvo neištikimas, tai tik imuniteto reikalas. Mes visi turime šių bakterijų, tik jų daugėja ir mažėja priklausomai nuo imuniteto. Pvz. mano vyras stipresnis, pas jį neikada neranda nei kokų, nei plazmų, o pas mane randa. Vargšas turi gerti antibiotikus kartu su manimi, nors pats neturi, taip liepia daktarai.

Linasi, aš tyrimo dėl plazmų nekartojau, nes dar tik 2 sav. po antibiotikų, pakartosiu po 2 sav., kad būtų mėnuo praėjęs.
Atsakyti
Kai man rado ureaplasmoze, tai biski sokas buvo, tai gydytojas nuramino, sakydamas, kad dabar randa sias zarazas ir vaikams net g.gif g.gif Tad, kad plinta tik lytiniu budu, galima iskart atmesti smile.gif
Atsakyti
na va, pasiskaičiau internete apie enterokokinę infekciją ... tai dažna antibiotinės terapijos paskemė - tipiškas mano atvejis g.gif vienas naujausių vaistų prieš enterokokinę infekciją yra Zyvoxid gal kas juos vartojo?
Atsakyti