Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

viskas dabar jau verkiu sad.gif
o jus irgi nuejusios turit spausti kad priziuretu?
na suprantu kad saviveikla blogai, bet kuo ji skiriasi nuo to kad nueini pas gydytoja ir pati prasai kad rimciau i tai pasiziuretu? pati sakai kad va zinau yra toks ir toks tyrimas, kad gal galima butu ji padaryti.
neiseina is galvos kaip vyra gydo o man net neziuri? g.gif

o gal zinot kiek pas ta bogdanskiene apziura kainuoja? nu va dar nervina kad niekas neraso kainu. nu kokia cia paslaptis?

va to ir bijau, pasitikejimas siauliu gydytojais jau smuko nuo praeitu metu, dabar turbut visiskai sad.gif
Atsakyti
QUOTE (ricija @ 2004 11 11, 13:19)
viskas dabar jau verkiu sad.gif
o jus irgi nuejusios turit spausti kad priziuretu?
na suprantu kad saviveikla blogai, bet kuo ji skiriasi nuo to kad nueini pas gydytoja ir pati prasai kad rimciau i tai pasiziuretu? pati sakai kad va zinau yra toks ir toks tyrimas, kad gal galima butu ji padaryti.
neiseina is galvos kaip vyra gydo o man net neziuri? g.gif

o gal zinot kiek pas ta bogdanskiene apziura kainuoja? nu va dar nervina kad niekas neraso kainu. nu kokia cia paslaptis?

va to ir bijau, pasitikejimas siauliu gydytojais jau smuko nuo praeitu metu, dabar turbut visiskai sad.gif

ne ne ne, viskas bus gerai, nepergyvenk doh.gif na, žemiausios kainos pas privačius gydytojus yra Eugenijos klinikoje http://www.sveikas.l...1366&minstCat=5. pasiskambink, ir Tau pasakys konsultacijos kaina (man gėda, bet neprisimenu, kiek tiksliai moku - ar ne 40 Lt?) pasėlis toje klinikoje kainuoja 60 Lt (tiek pat kainuoja ir Narmedoje; jei kažko nepainuoju, joje dirba Miežėnienė). pasėlį gali savo iniciatyva pasidaryti, bet jei reikės gerti antibiotikus, receptą gali išrašyti tik gydytojas. taip kad be gydytojo čia vis tiek neišsisuksi.

sekmes. viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
na labai aciu, einu toliau ieskoti g.gif
viskas kita sav. vaziuoju i vilniu. seniai reikejo sad.gif
Atsakyti
apie bakterijų sukeltą gimdos kaklelio uždegimą (endocervicitą) žr. čia biggrin.gif :

http://www.sveikas.l...&id2=24&linkID=
Atsakyti
Rimanta, ar ne Eugenijos klinika yra pries telekoma.
Geras lankausi klinikoje ir nezinau kokioj, nu bet man rodos eugenijos, bet ten mezeniene nedirba. Ricija, ten kur mes buvom. Siaip visada ten moku 100Lt per apsilankyma, nes visada ziuri echoskopu
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 11 11, 22:07)
Rimanta, ar ne Eugenijos klinika yra pries telekoma.

Būtent ten smile.gif
Atsakyti
palauk, bet tai ten galvojau kad klimo g.gif
Atsakyti
Klimas ten tik dirna, ten dirba dar viena, kaip merginos sake nebloga gydytoja, bet dabar neatsimenu pavardes. Daiva sake ja zino
Atsakyti
tai va as pas ja ir apsispendziau vaziuoti o dar norejau vilnieciu klausti kaip man ten nukakti. pasirodo jau zinau rolleyes.gif
Atsakyti
gal kada susivienodins musu ciklai ir galesime vaziuoti kartu biggrin.gif
Atsakyti
nu galvoju kad tau greitai nebereiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 11 11, 22:56)
Daiva sake ja zino

Matyt Telyčėnienę turi omeny. Rimanta pas ją gydosi. Šauni visom prasmėm gydytoja. Ir manau labai gerą patirtį turi nevaisingumo gydyme, nes daug metų dirbo pas Bogdanskienę.
Atsakyti