Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE (Miglužė @ 2004 11 04, 18:00)
Nu "saprofitas" ne visai tokia reikšmė - nesukeliantis ligų. Tai mintantys negyvų organizmų organinėmis medžiagomis arba gyvų organizmų išskyromis (čia pagal vadovėlį). O enterokokai yra natūralūs mūsų žarnyno gyventojai (čia jūs ir už mane visa tai geriau žinot), taip pat aptinkami ir makštyje, burnoje, ant odos.

Čia gal šiaip ne iš tos temos, bet mano draugei E. fecalis tokį sepsį užtaisęs buvo, kad vos išsikapstė.

ačiū už atsakymą. tik kad jau užsiminei, tai dar norėjau paklausti, kaip tas sepsis prisikabina? ką daryti, kad jo išvengtum (kuo daugiau žinai, tuo labiau bijai wink.gif )

tikiuosi, kad grybą jau įveikei smile.gif
Atsakyti
18-19 c.d. man ruosiasi daryti toki tyrima, is gimdos atsiurbti truputi gleivines ir ja istirti g.gif Taigi, gal kam tai dare ir ka gi sis tyrimas gali parodyti???????
Labai stresuoju, parasykit, mergaites!
Atsakyti
QUOTE (tax @ 2004 11 08, 09:37)
18-19 c.d. man ruosiasi daryti toki tyrima, is gimdos atsiurbti truputi gleivines ir ja istirti g.gif  Taigi, gal kam tai dare ir ka gi sis tyrimas gali parodyti???????
Labai stresuoju, parasykit, mergaites!

Jeigu aš teisingai suprantu (o tu teisingai aprašei smile.gif ), tau darys endometriumo (gimdos gleivinės) biopsiją - patikrins gleivinės būklę - ar nėra endometriozės, įtariu gali ir gleivinės struktūrą panagrinėti, na tiesiog įvertins, ar gera gleivinė pas tave...Nestresuok , nemanau, kad kas baisaus...O tau gal yra ar įtaria endometriozę?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 08 lapkričio 2004 - 10:05
Pries nepilnus metus dare laparoskopija endometriozes nerado, bet pagal mano pozymius, kazkas pas mane ne taip, pvz. preis ir po mmm buna rudos isskyros ir mmm metu tustinantis skauda kazkur giliai viduje, zodziu reikia issitirti, nes visa kita jau istirta ir problemu nera...
Atsakyti
tax, nestresuok, viskas bus gerai, ar bent jau priežastį nustatys smile.gif

visoms biggrin.gif , čia šiek tiek apie pienligę:

http://www.sveikas.l...iai2.asp?id=234
Atsakyti
QUOTE (tax @ 2004 11 08, 10:09)
Pries nepilnus metus dare laparoskopija endometriozes nerado, bet pagal mano pozymius, kazkas pas mane ne taip, pvz. preis ir po mmm buna rudos isskyros ir mmm metu tustinantis skauda kazkur giliai viduje, zodziu reikia issitirti, nes visa kita jau istirta ir problemu nera...

Nu tai ir labai gerai, kad padarys šitą tyrimą - gal panaikins ar bent jau prislopins tau priežastį - o skausmelis pagal logiką turėtų būti panašiai kaip per mėnesines - taigi bijoti tikrai nėra ko smile.gif Lauksim tavo rezultatų heart.gif

Grįžtant prie temos - šiandien ir aš gausiu preliminarų pasėlio atsakymą blink.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 11 08, 10:15)
Grįžtant prie temos - šiandien ir aš gausiu preliminarų pasėlio atsakymą blink.gif

blink.gif o kokio tikiesi?
Atsakyti
QUOTE (Rimantuks @ 2004 11 08, 10:16)
blink.gif o kokio tikiesi?

po tavo ir Vitės epopėjų kažkaip labiau tikiuosi naujų "veislių" nei švaros laugh.gif Šiaip tai dėl niežulio sesutė, imdama tepinėlį, sakė, kad labai nepanašu į infekciją, nes nėra visai jokių išskyrų, o ir ankstesnis tepinėlis rodė alergiją...Pas mane dabar visame kūne labai paūmėjusi alergija, gal dlė to...šiaip niežulys jau praėjo....
Atsakyti
Aciu, mergaites, uz nuraminima, tikekimes, kad mano nepastojimo priezastis yra "negerumai" gimdoje...
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 11 08, 10:24)
po tavo ir Vitės epopėjų kažkaip labiau tikiuosi naujų "veislių" nei švaros laugh.gif Šiaip tai dėl niežulio sesutė, imdama tepinėlį, sakė, kad labai nepanašu į infekciją, nes nėra visai jokių išskyrų, o ir ankstesnis tepinėlis rodė alergiją...Pas mane dabar visame kūne labai paūmėjusi alergija, gal dlė to...šiaip niežulys jau praėjo....

nekantraujam nekantraujam smile.gif laukiam žinių wink.gif
Atsakyti
rimantuks,
na nezinau bet lyg pamenu kad tave ten tos zarazos vis puole g.gif
as tai taip ju bijau, kad turbut paranoja issivyste. va kelinta men vis mano pilvas gurgia, gal ir pas mane kas zarnyne yra? nu toks garsas kaip pastoviai nepavalgius. o valgau tai tikrai gerai laugh.gif
kaip pasireiskia tos bacilos ? gal per daug prisigalvoju bet jau neramu sad.gif

prasau nesijuokti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ricija: 08 lapkričio 2004 - 15:08
QUOTE (ricija @ 2004 11 08, 15:08)
rimantuks,
na nezinau bet lyg pamenu kad tave ten tos zarazos vis puole g.gif
as tai taip ju bijau, kad turbut paranoja issivyste. va kelinta men vis mano pilvas gurgia, gal ir pas mane kas zarnyne yra? nu toks garsas kaip pastoviai nepavalgius. o valgau tai tikrai gerai laugh.gif
kaip pasireiskia tos bacilos ? gal per daug prisigalvoju bet jau neramu sad.gif

prasau nesijuokti rolleyes.gif

tokioje situacijoje geriausia pasidaryti tyrimus (tik jei nuoširdžiai, nemanau, kad Tau jų reikia g.gif ), tada tikrai žinosi, kad nėra. o Tu bendrų vaisingumo tyrimų nesidarei?
Atsakyti