Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

Baik jumorus. negi kitaip nieko neįmanoma padaryti? Klausyk, kažkas baisaus. Ar ta daktarė žino, kiek tu jau išgėrei antibiotikų??? Gal ji proto neturi. Rimantuk, nuvarys tave į kapus.
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 11 04, 16:56)
Rimantuk, nuvarys tave į kapus.

nemanau, kad tai taip paprasta laugh.gif (t.y. nuvaryti į kapus).

aha, išsiaiškinau, kas yra saprofitai: vadinamieji saprofitai (ligų nesukeliantieji) / saprofitiniai mikroorganizmai/ organizmui nusilpus, pervargus, peršalus, išsekus gali virsti patogeniniais (ligą sukeliančiaisiais). reiškia, vis dėlto grįžtam prie pradžių - reikia stiprinti imunitetą.
Atsakyti
Tarp kitko man kai darė pasėlį, tai irgi iš karto pasimatė, kad auga kokai, bet pasakė tokią frazę - "auga, bet tai dar nieko nereiškia, reikia dar paauginti ir pažiūrėti, ar jie patogeniniai..."
Atsakyti
čia turėtų prieiti Miglužė ir tarti žodį laugh.gif
Atsakyti
Nu "saprofitas" ne visai tokia reikšmė - nesukeliantis ligų. Tai mintantys negyvų organizmų organinėmis medžiagomis arba gyvų organizmų išskyromis (čia pagal vadovėlį). O enterokokai yra natūralūs mūsų žarnyno gyventojai (čia jūs ir už mane visa tai geriau žinot), taip pat aptinkami ir makštyje, burnoje, ant odos.

Čia gal šiaip ne iš tos temos, bet mano draugei E. fecalis tokį sepsį užtaisęs buvo, kad vos išsikapstė.
Atsakyti
Sveikutes wink.gif
Labai aciu uz isbarima laugh.gif , bet dabar jau pradedu panikuoti, kad nepirkau vyrui tu vaistu, o receptai tai vaistinej paeme ohmy.gif
kaip jus manot, ar nebutu jokio skirtumo jei ta Azotrexa vyras sugertu veliau, jau po dotur kurso?
***** kokia as pasimetus unsure.gif , prisiviriau koses ir nezinau kaip ja dabar isrebti ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE (Planuotoja @ 2004 11 05, 09:22)
Sveikutes wink.gif
Labai aciu uz isbarima laugh.gif , bet dabar jau pradedu panikuoti, kad nepirkau vyrui tu vaistu, o receptai tai vaistinej paeme ohmy.gif
kaip jus manot, ar nebutu jokio skirtumo jei ta Azotrexa vyras sugertu veliau, jau po dotur kurso?
***** kokia as pasimetus unsure.gif , prisiviriau koses ir nezinau kaip ja dabar isrebti ohmy.gif

net nežinau g.gif

aš greičiausiai tarčiausi su gydytoja...
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 11 04, 16:11)
Sveikos merginos.
Buvau truputuka prapuolusi,vis reikalai
Siandien buvau pas Klima,apziurejo jis mane visa,kur skauda ir tt.ir paskyre pasidaryti bendra tepineli,ureaplazmas,mikoplazmas ir chlamidijas,pasidariau aisku,nes jau baisiai kankina mane isskyros ir skausmas ir dar temperatura jau 2men virs 37.Ir dar Narmedoj kartu uzsinorejau,kad padarytu paseli tuo paciu,nors Klimas nepaskyre,jam pasirode,kad man turi buti kokia ureaplazma,nes slapimo pusle palietus is vidaus labai skauda
Neseniai pasiskambinau i Narmeda,sake tepineli rasta daug leukocitu,o po savaites visi kiti atsakymai,ziuresim ka parodys,kokius kokus

huh.gif puola tave tie kokai g.gif lauksim žinių.
Atsakyti
QUOTE (Planuotoja @ 2004 11 05, 07:22)
Sveikutes wink.gif
Labai aciu uz isbarima laugh.gif , bet dabar jau pradedu panikuoti, kad nepirkau vyrui tu vaistu, o receptai tai vaistinej paeme ohmy.gif
kaip jus manot, ar nebutu jokio skirtumo jei ta Azotrexa vyras sugertu veliau, jau po dotur kurso?
***** kokia as pasimetus unsure.gif , prisiviriau koses ir nezinau kaip ja dabar isrebti ohmy.gif

Nieko nelauk, nueik į tą vaistinę, kur pirkai Dotur, jie turi receptus ir duos tikrai, man jau taip buvo, ne iš karto pirkau visą dozę, tai nuėjau kitą kartą ir pakėlė receptą ir davė likusią dalį. O laukti tikrai neverta, nes labai užsitęs antibiotikų gėrimas ir nustekens organizmą, geriau kaip užrašyta, kompleksiškai. Taip reikia.
Atsakyti
Man irgi kažkada reikėjo pastiprinti imunitetą, nes buvo užpuolę forunkulai. Tai nieko brangaus ir sintetinio nepirkau, apsiribojau alaus mielių tabletėmis didelėm dozėm. Man labai pagelbėjo. Aišku, čia pas jus kitas atvejis, bet imunitetą tikrai stiprina, dar ir padeda nesinervuoti, be to niekaip nepakenks thumbup.gif
Atsakyti
o kas tie forunkulai?
Atsakyti
Forunkulai - tai šunvotės, ir dar buvo ne bet kur, o pažasty. Atsidaro, kai pasiskutau pažastis ir nenudezinfekavau. Iškilo toks kaiušinio dydžio guzas su 7 viršunėm, niekaip nepratrūko. Skaudėjo taip, kad per dieną išgerdavau po 5 Ketanov ir nieko. Turėjo chirurgas prapjauti. Paskui dar buvo keletas, vnž per metus kokius 4 ar 5 kartus. Gydytojas pasakė, kad tai dažnas atvejis, ypač naudojančiom visokius Sykretus ir kitos sausus dezus, nes jie užkiža prakaito liaukas. Tai va, atsargiai su tokiais dalykėliais smartass.gif
Atsakyti