Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

Pagaliau pasidariau tepinėlį - vat ir yra grybas. Viena iš lytinių takų infekcijų priežasčių - ginekologinės manipuliacijos doctor.gif
Dabar tą grybą gun_bandana.gif
Atsakyti
o siaubas kiek tu grybu mad.gif
pradedu ir as itarti kad reikia tirtis dar ir grybus sad.gif
Atsakyti
QUOTE (Miglužė @ 2004 11 03, 17:50)
Pagaliau pasidariau tepinėlį - vat ir yra grybas. Viena iš lytinių takų infekcijų priežasčių - ginekologinės manipuliacijos doctor.gif
Dabar tą grybą gun_bandana.gif

Vadinasi, kažkuris gydytojas nenusiplovė rankų blink.gif Siaubas ohmy.gif
Atsakyti
smile.gif ne dėl to kad nenusiplovė smile.gif
Mano atveju - dėl makšties dezinfekcijos operacijos metu ir vartoti antibiotikai matyt prisidėjo wink.gif labai jau grybai juos mėgsta.
Atsakyti
Tai jau taip wink.gif , jei jau tenka gerti antibijotikus, tai praktiskai galima nusteikti, kad turesi ir gryba sad.gif
Mergickos, ka jus manot? man nuo ureaplazmos israse 2 rusiu antibijotikus tai Azitrox ir Dotur. Juos reik gerti ir man ir vyrui. Bet tie Azitrox pakankamai brangus 3 tabletes 30 Lt, tai vyrui nupirkau tik tu Dotur pagerti. Ar nepadariau dar blogiau taupydami pinigelius g.gif ?
Atsakyti
Man atrodo, kad padarei blogai, nes antibiograma rodo, kokie antibiotikai, ką veikia. Gali neužmušti.

Paskaityk aukščiau, kiek aš už viską sumokėjau, man išrašė kartu su vyru 12 Azitrox tabl. + dar kitokių. Dar nedavė garantijos, kad mycoplazmos išnyks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte: 04 lapkričio 2004 - 11:06
QUOTE (Planuotoja @ 2004 11 04, 10:57)
Tai jau taip wink.gif , jei jau tenka gerti antibijotikus, tai praktiskai galima nusteikti, kad turesi ir gryba sad.gif
Mergickos, ka jus manot? man nuo ureaplazmos israse 2 rusiu antibijotikus tai Azitrox ir Dotur. Juos reik gerti ir man ir vyrui. Bet tie Azitrox pakankamai brangus 3 tabletes 30 Lt, tai vyrui nupirkau tik tu Dotur pagerti. Ar nepadariau dar blogiau taupydami pinigelius g.gif ?

vilte teisi. antibiotikus reikia gerti griežtai pagal gydytojo nurodymus (aišku, jei daryta antibiotikograma): konkretaus pavadinimo, konkrečiom duozotėm ir konkretų, tiksliai nurodytą laikotarpį (jei geri per trumpai, bakterija prisitaiko prie antibiotiko ir tampa jam atspari; po to gali būti taip, kad oganizmas tokiu būdu prisitaikys prie pagrindinių žinomų antibiotikų - ir labai kritiniu atveju sunkiai ir ūmiai ligai gydyti nebebus vaistų.).

antibiotikai apskritai dalykas rimtas dry.gif
Atsakyti
QUOTE (Planuotoja @ 2004 11 04, 08:57)
Bet tie Azitrox pakankamai brangus 3 tabletes 30 Lt, tai vyrui nupirkau tik tu Dotur pagerti. Ar nepadariau dar blogiau taupydami pinigelius g.gif ?

Labai blogai,bet dar ne vėlu nusipirkt ir sugert.
O mums nuo mikoplazmos skyrė tik Azitrox 250mg po 6 tabletes.Sugėrėm,nežinau kaip bus rezultatai g.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimantuks @ 2004 11 03, 15:02)
blink.gif hmm, reikia pripažinti Solco T padėjo g.gif nes ką tik gavau atsakymą, kad enterokokas auga, bet negausiai (vienas +). o juk buvo 3 (+++).

va smile.gif

na ką, enterokokas pavienis yra tik gimdos kaklelyje, tepinėlis švarus; taip kad darom kitą savaitę (greičiausiai) gimdos nuotrauką (kadangi enterokokas saprofitinis (ne patogeninis) - čia Miglužė tartų savo svarų žodį smile.gif ), tai nuotrauką darysim antibiotikų fone. detalės bus vėliau.

Medeina, tikiuosi, kad tuos šlykštukus jūs įveiksite smile.gif tikriausiai ir grikiai pagerės wink.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
Buvau truputuka prapuolusi,vis reikalai
Siandien buvau pas Klima,apziurejo jis mane visa,kur skauda ir tt.ir paskyre pasidaryti bendra tepineli,ureaplazmas,mikoplazmas ir chlamidijas,pasidariau aisku,nes jau baisiai kankina mane isskyros ir skausmas ir dar temperatura jau 2men virs 37.Ir dar Narmedoj kartu uzsinorejau,kad padarytu paseli tuo paciu,nors Klimas nepaskyre,jam pasirode,kad man turi buti kokia ureaplazma,nes slapimo pusle palietus is vidaus labai skauda
Neseniai pasiskambinau i Narmeda,sake tepineli rasta daug leukocitu,o po savaites visi kiti atsakymai,ziuresim ka parodys,kokius kokus
Atsakyti
Rimanta,

tai vėl gersi antibiotikus??

Baaaaaaaaik.

Man baisu. Nes irgi peršti, geriu antibiotikus nuo tų mycoplazmų ir ureaplazmų. Jaučiu, kad gali būti ne tik grybelis, nes truputį jau skiriu, kas kaip ten būna. Įdomu, ar tie antibiotika nuslopins peršulį, nes jau kitų tai tikrai negersiu, nes skrandis nuo gastrito jautrus, o po tų antibiotikų labai jau skaudena, valgyti sunku. Ką suvalgai tuoj skauda.

Paiduke,
gerai kad pagaliau tave ištirds visapusiškai, nes man tos plazmos tai kaip iš giedro dangaus. Belieka manyti, kad vyras nalievo eina. laugh.gif 5 metai vedę, o dabar plaazmos tik surastos. IŠ KUR JOS? Sako kad pačios dygsta kartais. Tai gal ir pas tave išdygo???
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 11 04, 16:25)
Rimanta,

tai vėl gersi antibiotikus??

Baaaaaaaaik.


o ką g.gif negėriau daugiau kaip 2 mėnesius, tai pasiilgau tongue.gif
Atsakyti