Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE (Rimantuks @ 2004 11 01, 18:05)
na va, paskutiniais duomenis maniskio grikiu paselis svarus. ketvirtadieni sulauksiu savo atsakymo. hmmmm smile.gif , atsakymas gali buti ir neblogas, paziuresim wink.gif

thumbup.gif ir Tavo bus švarus smile.gif ir galėsi pagaliau užsiimti ,,rimta" gamyba smile.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 11 02, 10:08)
thumbup.gif ir Tavo bus švarus smile.gif ir galėsi pagaliau užsiimti ,,rimta" gamyba smile.gif

na, kai Tu linki, tai ir išsipildo tongue.gif laikas parodys.
Atsakyti
Rimantuks, as taip pat prisdedu prie Vilties linkejimu:))
Atsakyti
QUOTE (linasi @ 2004 11 02, 10:40)
Rimantuks, as taip pat prisdedu prie Vilties linkejimu:))

labai ačiū biggrin.gif per aspera ad astra wink.gif
Atsakyti
Rimanta, nu ir aš savo linkėjimus į bendrą katilą siunčiu smile.gif

Reiks ir man šią savaitę tikrintis, bet vat kažkodėl netikiu, kad išsigydžiau g.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 11 02, 12:14)
Rimanta, nu ir aš savo linkėjimus į bendrą katilą siunčiu smile.gif

Reiks ir man šią savaitę tikrintis, bet vat kažkodėl netikiu, kad išsigydžiau g.gif

nu va g.gif gal čia Tave mano blogas pavyzdys veikia unsure.gif
Atsakyti

Man pablogėjo. Nesigydžiau ureplazmų ir mycoplazmų - tai dabar peršuliai, skauda šoną, baiginėjasi mmm, košmaras. Tikriausiai iššaukė grybą ar bakteriją kažkokią. Vakar antibiotikams išleidau 200 lt ir prisiekiau, kad jau VISKAS. PAVARGAU. Daugiau nebegersiu ir nebesigydysiu. Pamatytumėt, kokios arkliškos Azitrox tabletės + dar iškart 4 Supplin (metronidazolum) išgėriau. Galvojau, kad nusibaigsiu šiandien.
Atsakyti
na va sad.gif o man lyg ir geriau anksciau jausdavau, kad tikrai blogas atsakymas bus, o dabar net nežinau g.gif

vanas, blogai, kad nesigydei unsure.gif taip išeina g.gif
Atsakyti
blink.gif hmm, reikia pripažinti Solco T padėjo g.gif nes ką tik gavau atsakymą, kad enterokokas auga, bet negausiai (vienas +). o juk buvo 3 (+++).

va smile.gif
Atsakyti
Nejaugi vėl varysi antibiotikus???? blink.gif
Atsakyti
???? o aš rašiau, kad gersiu tongue.gif

šiaip priklausys, ką gydytoja pasakys wink.gif vat, sako, gydytojai nevienodai žiūri į enterokoką - pvz. Miežėnienė gimdos nuotraukai reikalauja idealaus švarumo, o kiti - kad nebūtų daugiau kaip 2 +.
Atsakyti
Vaje vaje, net nežinau. mad.gif Kada visos tos bakterijos baigsis. Pasiutimas. Net baisu. Solco T atrodo nieko gero neduoda. mano bendradarbei irgi nepadeda. Grybelis baisus. Nežinau, ar verta man čia juos leistis??? unsure.gif
Atsakyti