Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE (Joanna @ 2004 10 27, 08:36)
Na pati aš pasėlio tyrimą taip pat ten nešiu ir kainas daugmaž gaudausi, o norėjau susižinoti apie vyro grikiukus, kaip supratau rašei, kad į Žolyno gatvę taip pat galima priduoti???

Dėkui wink.gif

biggrin.gif nepagavau kampo. tai vyras ir neša spermą, kad padarytų spermos pasėlį g.gif. šiuo klausimu viltis daugiau gali apšviesti. o gal Tu kalbi apie kitokį grikių tyrimą ?
Atsakyti
QUOTE (Rimantuks @ 2004 10 27, 08:02)
Dėkui wink.gif [/QUOTE]
biggrin.gif nepagavau kampo. tai vyras ir neša spermą, kad padarytų spermos pasėlį g.gif. šiuo klausimu viltis daugiau gali apšviesti. o gal Tu kalbi apie kitokį grikių tyrimą ?

Supratau biggrin.gif
Aš pagalvojau, kad gal pačius grikiukus tirs (spermos tyrimas), bet dėkui ir už tokią info, nes irgi reikalinga.
Atsakyti
QUOTE (Joanna @ 2004 10 27, 09:14)
šiuo klausimu viltis daugiau gali apšviesti

panos, paskambinkit tiesiai į labotaroriją ir sužinosit kas domina 2340201 (Žolyno 36)
Atsakyti
Sveikutes,
Siame skyrelyje as naujoke, bet atrado pas mane zaraza ir tikiuosi, kad mane priimsite wink.gif
Gal galetu mane kas apsviesti, kas per biesas yra ureaplazma ir kokiu pasekmiu ji gali tureti nevaisingumui? PJau apie metus nepavyksta pastoti ir pradejau daryti tyrimus. Chlamidiju ir mikoplazmos nerado, o va ureaplazma su vienu + yra. kaip gydytoja mineo tai tas vienas + reiskia letini uzdegima ir kaip kitaip?
gal galit apsviesti ar tai didele problema?
Is anksto aciu visoms atsiliepusioms wink.gif wink.gif wink.gif
Atsakyti
Sveikute Planuotoja,

Tai mes likimo drauges, as taip pat pries savaite suzinojau, kad pas mane rado Ureaplasma, o chlamidiju ir mikoplazmu ne (nors tiek daug). Internete siek tiek skaiciau apie sita zaraza, raso, kad tai bakterine infekcija. Ji net gali trukdyti pastojimui arba gali buti persileidimo priezastis, o po to net gali komplikuotis. Mums su vyru gydytojas israse antibijotikus 10 dienu kursa, dar menesi liepe saugotis ir po to kartoti tyrimus. Taip pat skaiciau, kad apie 90% isgydoma po pirmo bandymo. Tiesa, kiek supratau, sia infekcija gali sirgti net vaikai, ji persiduoda lytiniu budu, kosint ar ciaudint i veida, per nosies, gerkles, akiu gleives, jei jos patenka i kito asmens burna, nosi ir pan.
Manau, gerai, kad pas tave tik vienas +, neatsimenu, bet pas mane daugiau ir jam reikia isnaikinti stipresniu antibijotiku. Tiesa, mes bandom jau 1.5m.

Sekmes planuojant:)
Atsakyti
mūsų poroje irgi rado ureaplazmas. mes išsigydėm iš pirmo karto. bet dabar gaudau eilę kitų.

neatsimenu tiksliai, bet man atrodo, kad buvo anksčiau apie tai rašyta. reikėtų perskaityti temą nuo pradžių.

gal vilte daugiau žino g.gif
Atsakyti
O aš turiu ir ureaplazmų4+ ir mycoplazmų su 4+. Va kokia turtinga. Jau ne tik nervas bet ir jumoras ima. Niekada nesityriau, nes tyrėsi vyras ir maniau, kad neturiu, nes jis neturėjo. Še tau. sėdežiu rami, o ten velniava. Vyruio neranda. Apie blogumus teisingai parašėte, nėra ko pridėti,

Linasi, tik ten ne kosint ir ne čiaudint užsikrečiama, o lytiniu keliu. Tai yra mycoplazma hominis ir ureaplazma urealyticus. Tiria iš išskyrų.

Kosint ir čiaudint yra kitos bakterijos mycoplazma pneumoniae ir chlamidia pneumoniae. Tai kitos bakterijos, nepainiokite, jos gyvena plaučiuose ir nelenda į lytinius takus.
Visa puikiai žinau, nes ir šitų turėjau, gydžiausi, tik nežianau, ar išsigydžiau, nes sunkiai pagydomos, be to jei nesergi kvėpavimo ligomis ir esi atspari, tai terapeutai negydo. Sako tarptautinėse konferencijose kalbama, kad jei tos bakterijos mycoplazma pneumoniae ir chlamidia pneumoniae nesukelia ligų - nebūtina gydyti, mes visi jų turime, tik kiti nesitiria. Tiesa, tiria iš kraujo.
Atsakyti


Rimantuks, as specialiai kantriai perskaiciau tema ir kokreciai apie ureaplasma nieko nebuvo rasyta.
Vilte, aciu uz pastabas, bet percitavau tai, nes dar siandien apie tai internete skaiciau (apie ureaplasma), bet nesiginciju wink.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz pagalba wink.gif
Tikrai jauciuosi siek tiek ramiau, kai zinau, kas per velnis ta ureaplazma yra laugh.gif
na mano gydytoja israse pradziai 3 dienas vienus antibijotikus, o paskui 10 dienu Dorus ar kazkaip pan. beje liepe gydytis abiems wink.gif
Ir po menesio saugojimosi vel tyrimukai. Tikiuosiu, kad antibijotikai paveiks sia zarasa ir eis ji velniop laugh.gif . kaip noretusi tiket, kad cia pagrindine nepastojimo priezastis, bet man kazkaip labai jau neitiketina, kad tik cia problema g.gif Juk buna, kad pastoja moterys ir si sia beda g.gif
Atsakyti
ohoho biggrin.gif kaip greitai atsakymas Žolyno gatvėj - vakar per pietus pridavė, sakė penktadienį popiet jau bus aišku, auga kas ar ne thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimantuks @ 2004 10 28, 08:15)
ohoho biggrin.gif kaip greitai atsakymas Žolyno gatvėj - vakar per pietus pridavė, sakė penktadienį popiet jau bus aišku, auga kas ar ne thumbup.gif

ar Taviškis pridavė g.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 10 28, 09:18)
ar Taviškis pridavė g.gif

pridavė pridavė smile.gif kai parėjau namo, tai dar bandė bajeruoti, kad neužteko produkto, taros nepripildė ... ir pan. na, bajeristas jis pas mane wink.gif
Atsakyti