Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE (Daiva @ 2004 10 18, 14:55)
duodavo konteineriuką klinikoje, o ir vaistinėse mačiau jų yra pirkti, tik nežinau kiek kainuoja...

Vaistinese tikrai visose yra steriliu buteliuku,jau per visa gyvenimeli nemazai nupirkusi,daugiausiai slapimo tyrimui naudojau,kainuoja nuo 0.35-0.50lt,priklausomai nuo talpos ir vaistines
O gaila,kad ten vietoje nepaima to tepinelio,o kas man duos paimta mano gydykloje tyrima vezti i ta laboratorija,jie jau ir istirs patys ir kaip Tu Daiva gabenai ta tepineli,kazkokiame buteliuke ar kaip,su slapimu ar sperma tai paprasta,o tepinelis
Atsakyti
Man tą tepinėlį vežti pasiūlė pati Bogdanskienė, nes ji iš to nieko neuždirba, o nuvežus žymiai pigiau - ji apako, kai sužinojo, kiek man reikia mokėti nuvežus ir kiek pet kliniką. Man įdavė Bogdanskienė tokį ilgą mėgintuvėlį, o jame tokia kaip mentelė, su kuria ir paėmė ten, ko reikėjo paimti wink.gif
O tu Paiduke pabandyk paprašyti Klimo, gal reikia kiek padejuoti, kad pinigai labai spaydžia - gali net pasakyti kiek kainuoja nuvežus pačiai...
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 10 12, 10:47)
pas mano vyra kai rado paselyje kokus, buvome konsultacijoje pas urologa (ar kaip ten ji) ir klauseme ant kiek tai galejo tureti itakos IUI nesekmei. Pas vyra buvo ( 2+) enterococus ir (2+)klebsiella pneumonia. Tai sako jei du su pliusu tai nieko blogo, aisku ja reikia irgi naikinti, bet jei butu keturi su pliusu tai tada jau blogai,.

2+ tai neblogai, tikrai negalėjo pakenkti. Rizika prasideda nuo 3+.
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 12, 09:03)
Nu va, merginos, ar priimsit trumpam "į svečius"? wink.gif
Šį ketvirtadienį jau būčiau atsigulus laparaskopijai, bet pasėlyje "daržai" - užaugo kažkoks streptokokas. Nu blyn duosiu aš jam laugh.gif

Tiesa, aš pasėlį dariau Žolyno g.36. Pasėlis be gydytojo siuntimo kainuoja 17 Lt, jei kas nors auga ir daro tyrimą dėl atsparumo antibiotikams - 50 Lt.

Ir dar pagalvojau - ot bus geras, jei mano IVF nesėkmės priežastis - kažkoks sušiktas -kokas...Prieš metus streptoką pas vyrą pasėlyje rado Klimas, gydė TIK  vyrą. dabar Bogdansienė sako, kad gydytis reikia abiems...Man pasėlį daro PIRMĄ kartą...Na man vienintelė išvada - į 2 IVF-us šiuoliavau su streptokoku, ar aš klystu, Rimanta, Vilte? Ar jūs abi nuo streptokokų gydėtės vienos ar kartu su vyrais? Kokie vaistai padėjo?

Kadangi tik dabar grįžau, tai savo nuomonę dabar parašysiu. Aš manau Daiva, kad pas tave galėjo to streptokoko ir nebūti, nes ką randa pas vyrą, nebūtinai gali būti pas moterį ir atvirkščiai. Taip pat kaip ir Viltis manau, kad gali organizmas ir pats pašalinti ir vėl atnaujinti tas bakterijas. Mikroflora toks dalykas, kad ji nuolat kinta ir įvairūs veiksniai: maistas, švara, per didelė švara, imunitetas, nervai ir pan. ją nuolat keičia. Aš paprastai tiriu vyrą ir žiūrim, ar pas jį randa, tai kartais jis negeria, jei pas jį viskas gerai, o dėl ureaplazmų ir mycoplazmų - tai gydytojas liepė griežtai (net jeigu ir neras pas vyrą) gerti abiem antibiotikus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilte: 18 spalio 2004 - 21:46
Nuvažiavau šiandien į Narmedą pasidaryti skydliaukės hormonų tyrimo (jie man paskirti trys). Ten man pasakė, kad vieno iš jų jie nedaro ir pasiūlė važiuoti į Trakų g. 8, ar ką nors žinote apie tokią įstaigą?
Nu žiūriu čia klausimas ne visai prie bakterijų g.gif Bet jūs taip gerai žinote visas laboratorijas... wink.gif
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 10 18, 19:45)
..dėl ureaplazmų ir mycoplazmų - tai gydytojas liepė griežtai (net jeigu ir neras pas vyrą) gerti abiem antibiotikus.

Pas mano vyrą tepinėlyje rado mikoplazmų g.gif , o spermos pasėly-ne.Kas jos per "zarazos"?
Atsakyti
QUOTE (Medeina @ 2004 10 21, 16:35)
Pas mano vyrą tepinėlyje rado mikoplazmų g.gif , o spermos pasėly-ne.Kas jos per "zarazos"?

Medeina, mikoplazmos laaaaaabai įtakoja spermos kokybę - gal tai kažkokia viltis g.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 21, 13:40)
Medeina, mikoplazmos laaaaaabai įtakoja spermos kokybę - gal tai kažkokia viltis g.gif

Kur skaitei g.gif ir iš kur žinai?Nes tuomet tikrai pradeda teikt viltį g.gif Dabar labai smarkiai abu įnikę į tyrimus,man tai aišku nieko daug tirtis nereikėjo-tik skydliaukę wink.gif , o vyriškis absoliutiškai visus įmanomus tyrimus pasidarė-ir pasėlį, ir hormonus, ir tepinėlį..
Nu gal čia koks kabliukas g.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 21, 16:28)
Nuvažiavau šiandien į Narmedą pasidaryti skydliaukės hormonų tyrimo (jie man paskirti trys). Ten man pasakė, kad vieno iš jų jie nedaro ir pasiūlė važiuoti į Trakų g. 8, ar ką nors žinote apie tokią įstaigą?
Nu žiūriu čia klausimas ne visai prie bakterijų g.gif Bet jūs taip gerai žinote visas laboratorijas... wink.gif

taip, aš esu dariusi ten vėžio žymens tyrimus (atrodo, taip vadinasi g.gif ) ji yra kavinės 'Skonis ir kvapas' kieme, jei tokią žinai. įstaigėlė man patiko.
Atsakyti
QUOTE (Medeina @ 2004 10 21, 16:45)
Kur skaitei g.gif ir iš kur žinai?Nes tuomet tikrai pradeda teikt viltį g.gif

Medeina, po kokios valandos surasiu tau www apie tai.
Papildyta @ [mergetime]1098368812[/mergetime]
Medeina, pirmai pradžiai:

при некоторых исследованиях удалось установить что они могут фиксироваться на сперматозоидах и нарушать их двигательную активность, а в ряде случаев просто убивать спермии.
Atsakyti
Sveikutes,

Pas mano vyra rado streptokoku ir E.coli bakteriju (dare spermos paseli), tai sake kad del ju gali buti blogas spermos judrumas, paskyre antibiotiku g.gif

Man tik keista, kad man neliepe nieko tirtis ir gydytis. Ar gali taip buti, kad vienas turi, o kitas ne? Ir ar tikrai kazkokie jau "kokai" tokie galingi, kad kenktu pastojimui g.gif
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 10 18, 19:42)
O gaila,kad ten vietoje nepaima to tepinelio,o kas man duos paimta mano gydykloje tyrima vezti i ta laboratorija,jie jau ir istirs patys

Sveikos,
vakar pagaliau nunešiau padaryti pasėlio tyrimą į Žolyno g.Trečiadienį bus atsakymas.
Jei kuri ruošiatės darytis - tai pirma iš ten pasiimkit mėginuvėlį tam tyrimui, po to aš nuėjau pas pirmą pasitaikiusią ginekologę savo poliklinikoj (nes ten nebevaikštau jau 10 m.)ji paėmė tyrimą,o aš nunešiau į Žolyno g.
O dar buvau pas infektologę dėl savo citomegalo - ji mane nuramino,kad "prieš parodymų nėštumui nėra"( thumbup.gif ). Tai tiek žinių mano fronte.
Atsakyti