Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE (mallena @ 2004 10 15, 15:42)
tai liuks.
Man gydytojas pasake , kad yra trys keliai pastoti: atostogos, IUI ir IVF.
Tai tikekimes, kad tavo atostogos taip pat atnes rezultatu. Lauksim sugriztant jau tryse wink.gif

jaučiu, kad gal efektyvesnis bus IVF iš kart po atostogų laugh.gif
Atsakyti
gal jo ir nebereiks. Tai butu geriausia
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 10 15, 15:45)
gal jo ir nebereiks. Tai butu geriausia

na, bet šansų mažai sad.gif
Atsakyti
svarbu, kad nors vienas butu
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 10 15, 15:50)
svarbu, kad nors vienas butu

ar Tu dar darbe?
Atsakyti
jo, bet jau su striuke stoviu smile.gif))
Atsakyti
na va, susileidau paskutinę injekciją g.gif

Daiva, viltis, kai ėjot į Žolyno gatvę, ar iš anksto registravotės, ar tiesiog nunešėt eee bandinius?
Atsakyti
QUOTE (Rimantuks @ 2004 10 18, 13:43)
Daiva, viltis, kai ėjot į Žolyno gatvę, ar iš anksto registravotės, ar tiesiog nunešėt eee bandinius?

aš nėjau, ėjo vyriškis pats vienas - savarankiškai su buteliuku laugh.gif ir be jokių išankstinių užsiregistravimų
Atsakyti
Ne, registruotis nereikia, tik turėk omeny - jie priima tik iki 16 valandos.
Atsakyti
tai jį nusiųsti su buteliuku galiu (tarą prieš tai sterilizavot? g.gif ). o moterims vietoje paima, taip išeina g.gif
Atsakyti
QUOTE (Rimantuks @ 2004 10 18, 14:53)
tai jį nusiųsti su buteliuku galiu (tarą prieš tai sterilizavot? g.gif ). o moterims vietoje paima, taip išeina g.gif

Va dėl to paėmimo vietoj tai aš ir nežinau, nes ten priėmimo kambary jokio gydytojo nėra - tik surenka indelius ir pinigus paima. Reikėtų pasiskambinti ir paklausti, ar jie gali paimti. Dėl indelio vyrui, tai kiek man reikėdavo, duodavo konteineriuką klinikoje, o ir vaistinėse mačiau jų yra pirkti, tik nežinau kiek kainuoja...
Atsakyti
ačiū smile.gif . tiek to, savo Abraitienės klinikoje pasidarysiu smile.gif o jo tai labai papigiai išeina - jei nieko neranda.
Atsakyti