Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

reikia susitaikyti su kokais
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 14, 16:37)
Rimanta, mums išrašė Ospamox. Tuo pačiu noriu paklausti - kai jau sugersiu vaistus, reikės kartoti pasėlį. Ar galima kartoti iš karto ar reikėtų kelias dienas palaukti (nu tipo ar antibiotikų buvimas organizme neiškraipo atsakymo..)

O dėl tavęs...Nieko neišmanau šitoj srity, bet mano galva reikėtų ieškoti žmogaus, besispecializuojančio šitoje srityje...Nežinau tik kas tuo užsiima - infektologas or something - paklausk Kolibriukės laugh.gif Man atrodo, kad pas tave nuo nuolatinių antibiotikų viskas yra išbalansuota ir gaunasi užburtas ratas, tik vieną išgydai jo vietoje kaip tuščiame lape tuoj kas nors vėl atsikovoja teritoriją. Tau reikia kažkokio kompleksinio froros atstatymo...Nežinau, gal nusišnekėjau, bet taip atrodo iš šono....Beje, dėl visokių organizmo valymų...jau pareina atsiliepimai iš natūralios medicinos centro Žvėryne - žmonės turi labai rimtų virškinimo, žarnyno sutrikimų ir negali jo atstatyti, sureguliuoti (čia kalba daugiau ėjo apie žarnyno valymus)...

Bliamba, nežinau net ką tau patarti... sad.gif Šiaip jei viską darai Narmedoj (ar kur ten) - turiu omeny ir tyrimą, ir gydymą - jie suinteresuota pusė, gal reikėtų kažko kas labiau būtų suinteresuotas tave kuo greičiau pagydyti ir pradėti melžti pinigus kitai sričiai - kad ir ginekologinei-nėštuminei smile.gif

smile.gif tai siūlai grįžti pas mano mieląją gydytoją Abariatienės klinikoje (kur rado iš eilės 4 skirtingas bakterijas)? audžiau tokią mintį... bet dėl tikrumo reikia ir paskutinę injekciją susileisti. o po injekcijos, kaip ir po antibiotikų vartojimo, turi praeiti savaitė-10 dienų. taigi pasėlį darysiuos jau Abraitienės klinikoje. tai yra ir atsakymas į Tavo klausimą, kada po antibiotikų reikia daryti kontrolinį tyrimą.

o dėl Žvėryno - tai nepyk, nesupratau?
Atsakyti
QUOTE (mallena @ 2004 10 14, 16:44)
reikia susitaikyti su kokais

biggrin.gif šaunuolė

na, ir prajuokinai mane laugh.gif
Atsakyti
Oi, žuvo žinutė....

Rimanta, nepykstu laugh.gif
Pusę teksto praleidau, tai ir nesupranti laugh.gif Labai tingėjau rašyti, o turėjo būti maždaug toks tekstas :...beje, mergaitės, kas mėgsta papiktnaudžiauti organizmo valymais, būkite labai atsargios..."
Dėl injekcijų visiškai su tavim sutinku. Aš irgi už tai, kad bet koks gydynas, jei jau jis pradėtas, turi būti baigtas.

Viskas - eilinį kartą važiuoju pas klientą...... doh.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 14, 17:02)

Viskas - eilinį kartą važiuoju pas klientą...... doh.gif

gerų Tau klientų thumbup.gif
Atsakyti
Vakar neišlaikiau ir nulekiau pas infektologę dėl savo rasto citomegalo viruso.Ji mane nuramino - pagal mano tyrimo atsakymus nieko baisaus ir jos nuomone tai niekaip netrukdys planuojamam IVF.Dėl visą ko dar pasidarysiu tą tyrimą po savaitės ir nueisiu pas gydytoją,kuri specializuojasi tame "citomegle".
Atsakyti
QUOTE (vira @ 2004 10 15, 08:15)
Vakar neišlaikiau ir nulekiau pas infektologę dėl savo rasto citomegalo viruso.Ji mane nuramino - pagal mano tyrimo atsakymus nieko baisaus ir jos nuomone tai niekaip netrukdys planuojamam IVF.Dėl visą ko dar pasidarysiu tą tyrimą po savaitės ir nueisiu pas gydytoją,kuri specializuojasi tame "citomegle".

clap.gif
Atsakyti
Gaila, kad antibiotikus geriu blink.gif pas mane ovuliacia ir gleivių ooooooo - baloj sėdžiu blush-anim-cl.gif Taip buvo tik vieną kartą - per pirmą IVF...
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 15, 11:47)
Gaila, kad antibiotikus geriu blink.gif pas mane ovuliacia ir gleivių ooooooo - baloj sėdžiu blush-anim-cl.gif Taip buvo tik vieną kartą - per pirmą IVF...

nu va g.gif

kaip gerai Tave antibiotikai veikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 15, 10:47)
pas mane ovuliacia ir gleivių ooooooo - baloj sėdžiu blush-anim-cl.gif

fuuuuuiii laugh.gif kaip tik saldainį valgau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 10 15, 12:23)
fuuuuuiii laugh.gif kaip tik saldainį valgau laugh.gif

Spjauk ta saldaini,tokia gera naujiena reikia dziaugtis o ne saldainius ziaumoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 10 15, 13:23)
fuuuuuiii laugh.gif kaip tik saldainį valgau laugh.gif

O tai ko lendi į šitą temą su saldainiu laugh.gif Jau vien pavadinimas ko vertas laugh.gif Na nebent organizmo valymą darai tongue.gif Kada išvažiuoji?
Atsakyti