Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE (vira @ 2004 10 12, 13:01)
Ir man pasidarė įdomu.Gal man prieš IVF irgi reikėtų išsitirti

as is savo karcios patirties butinai rekomenduociau pasidaryti paselio tyrima. vis sumazes nepasisekimo galimybe.
Atsakyti
O kaip tas tyrimas pilnai vadinasi?
Atsakyti
gimdos kaklelio bakteriologinis pasėlis.
Atsakyti
Visoms dėkui,būtinai pasidarysiu smile.gif
Atsakyti
Mergiatės, tik dabar parsiradau - negalėjau parašyti apie tą labaratoriją...
Rimanta teisingai viską parašė. Tik telefonas kitas (bent jau tas, kur aš turiu) - 2340201.
Man tik vienas neaiškumas - patys jie tų visų tepinėlių negali paimti kiek supratau, taigi prieš tai vistiek reikia pas ginekologą apsilankyti. Šiaip sakė kainos kelis kartus mažesnės kai kurių tyrimų kai atveži pats ir kai atveža klinika (privatiems asmenims kitas oficialus kainynas). Nežinau ar ten viską daro, pasiskambinkit kam aktualu. Girdėjau, kad ureaplazmas ir mikoplazmas ten tiria...Bogdanskienė sakė, kad ji iš viso tokių (mažų) kainų nėra mačiusi...

O pas mane tas "augalas" vadinasi STREPTOCOCCUS AGALACTIAE, jokių ten skaičių ir pliusų nėra...Tik parašyta, kad jautrus Penicilinui, Trimetoprimui, Eritromicinui ir Klindamicinui. Rytoj važiuosiu recepto pas Bogdanskienę. Ji rekomenduoja vaistus sugerti abiems. Dėl pasėlio....Na gal aš ir ne visai teisi...Aš gi net nesidomėjau, ką man ten darė....čia tik nuojauta sako, kad pasėlio niekas nedarė...kaip ir skydliaukės - ryt pasidarysiu....

Ai, bet vistiek smagu - būsiu viską išsityrus smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 12, 17:53)


O pas mane tas "augalas" vadinasi STREPTOCOCCUS AGALACTIAE, jokių ten skaičių ir pliusų nėra...Tik parašyta, kad jautrus Penicilinui, Trimetoprimui, Eritromicinui ir Klindamicinui. Rytoj važiuosiu recepto pas Bogdanskienę. Ji rekomenduoja vaistus sugerti abiems. Dėl pasėlio....Na gal aš ir ne visai teisi...Aš gi net nesidomėjau, ką man ten darė....čia tik nuojauta sako, kad pasėlio niekas nedarė...kaip ir skydliaukės - ryt pasidarysiu....

Ai, bet vistiek smagu - būsiu viską išsityrus smile.gif

Sveika Daivut,
Dar cia nedidele beda tau, labai geriems vaistams jautri, nes kaip man nustate ureaplazmoze, tau tiko is daugelio vaistu tik patys brangiausi, visiems kitiems atspari buvau, taigi uz vaistus beveik 500 Lt teko paklot sad.gif Sekmes tau gydantis smile.gif
Atsakyti
Jei tik sumokejus 500 lt. issisprestu nevaisingumo problema, tai as sutikciau susimoketi...
Atsakyti
Daivuže, tai ką gavot gerti?

mano naujienos nelabai, pažangos aš nematau. manau, jau galima daryti išvadą, kad injekcijos nepadėjo, nors 3čia liko susileisti ateinantį pirmadienį. Aga, jei man būtų užtekę vienų vienintelių antibiotikų, nors ir už 500Lt, sumokėčiau. nes dabar net nenoriu skaičiuoti, kiek man kainavo n kartų pasėliai, vaistai ir konsultacijos.

na, merginos, ką darytumėt mano vietoje? eitumėte pas dar vieną gydytoją, grįžtumėte pas gerai užmirštą seną ar kaip g.gif help!!!
Atsakyti
Rimanta, nieko nedaryčiau ir gal tie velniai patys dingtų laugh.gif

o jei rimtai, tai jeigu laboratorijoje nustato kam tas ,,velnias" pasiduoda ir Tu tuos antibiotikus naudoji, tai kaip gali nepadėti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltis: 14 spalio 2004 - 15:36
Rimanta, mums išrašė Ospamox. Tuo pačiu noriu paklausti - kai jau sugersiu vaistus, reikės kartoti pasėlį. Ar galima kartoti iš karto ar reikėtų kelias dienas palaukti (nu tipo ar antibiotikų buvimas organizme neiškraipo atsakymo..)

O dėl tavęs...Nieko neišmanau šitoj srity, bet mano galva reikėtų ieškoti žmogaus, besispecializuojančio šitoje srityje...Nežinau tik kas tuo užsiima - infektologas or something - paklausk Kolibriukės laugh.gif Man atrodo, kad pas tave nuo nuolatinių antibiotikų viskas yra išbalansuota ir gaunasi užburtas ratas, tik vieną išgydai jo vietoje kaip tuščiame lape tuoj kas nors vėl atsikovoja teritoriją. Tau reikia kažkokio kompleksinio froros atstatymo...Nežinau, gal nusišnekėjau, bet taip atrodo iš šono....Beje, dėl visokių organizmo valymų...jau pareina atsiliepimai iš natūralios medicinos centro Žvėryne - žmonės turi labai rimtų virškinimo, žarnyno sutrikimų ir negali jo atstatyti, sureguliuoti (čia kalba daugiau ėjo apie žarnyno valymus)...

Bliamba, nežinau net ką tau patarti... sad.gif Šiaip jei viską darai Narmedoj (ar kur ten) - turiu omeny ir tyrimą, ir gydymą - jie suinteresuota pusė, gal reikėtų kažko kas labiau būtų suinteresuotas tave kuo greičiau pagydyti ir pradėti melžti pinigus kitai sričiai - kad ir ginekologinei-nėštuminei smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 14, 15:37)
Beje, dėl visokių organizmo valymų...jau pareina atsiliepimai iš natūralios medicinos centro Žvėryne - žmonės turi labai rimtų virškinimo, žarnyno sutrikimų ir negali jo atstatyti, sureguliuoti (čia kalba daugiau ėjo apie žarnyno valymus)...


konservatyvioji-klasikinė medicina, ar kaip čia pavadinti, sako, kad organizmas pats nuo visko apsivalo ir niekuo nėra užterštas taigi nėra reikalo jo visaip valyti, nes iškraipysi natūralią tvarką-florą ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltis: 14 spalio 2004 - 15:41
QUOTE (viltis @ 2004 10 14, 16:36)

o jei rimtai, tai jeigu laboratorijoje nustato kam tas ,,velnias" pasiduoda ir Tu tuos antibiotikus naudoji, tai kaip gali nepadėti g.gif

vo vo, ir aš nesuprantu biggrin.gif fenomenas, ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti