Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

Mergaitės, net nežinau į kokią temą rašyti ir paklausti dėl pasėlio tyrimo. Ar pas jus daro poloklinikose, pas mane atrado tokią zarazą kaip žarnyno lazdelės (jos irgi gali "padėti" nepastoti) ir išrašė gydymą, o po jo reikia pasidaryti pakartotinai pasėlio tyrimą. Jis kainuoja privačiam 40 Lt + konsultacija 60 Lt (o man jau jos visai nereikia). Žodžiu man reikia tik tyrimą pasidaryti, gal kas darotės, ar žinote ką nors išsamiau (kur daryti?)
Dėkui (arba nors parašykit, gal kurioj temoj diskutuota jau buvo apie tai) wink.gif
Atsakyti
Nu va, merginos, ar priimsit trumpam "į svečius"? wink.gif
Šį ketvirtadienį jau būčiau atsigulus laparaskopijai, bet pasėlyje "daržai" - užaugo kažkoks streptokokas. Nu blyn duosiu aš jam laugh.gif

Tiesa, aš pasėlį dariau Žolyno g.36. Pasėlis be gydytojo siuntimo kainuoja 17 Lt, jei kas nors auga ir daro tyrimą dėl atsparumo antibiotikams - 50 Lt.

Ir dar pagalvojau - ot bus geras, jei mano IVF nesėkmės priežastis - kažkoks sušiktas -kokas...Prieš metus streptoką pas vyrą pasėlyje rado Klimas, gydė TIK vyrą. dabar Bogdansienė sako, kad gydytis reikia abiems...Man pasėlį daro PIRMĄ kartą...Na man vienintelė išvada - į 2 IVF-us šiuoliavau su streptokoku, ar aš klystu, Rimanta, Vilte? Ar jūs abi nuo streptokokų gydėtės vienos ar kartu su vyrais? Kokie vaistai padėjo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 12 spalio 2004 - 11:37
nu duodi, Daiva. Tai ar nustatė kokius antibiotikus naudoti, ar čia atskirai turėsi užsisakyti?
Atsakyti
QUOTE (viltis @ 2004 10 12, 12:50)
nu duodi, Daiva. Tai ar nustatė kokius antibiotikus naudoti, ar čia atskirai turėsi užsisakyti?

Jo, nustatė, važiuoju dabar atsiimti atsakymo kartu su gydymo rekomendacijom...B....kaip nervuoja blink.gif Net ir natūraliai bandyt neišeis laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 12, 11:52)
Net ir natūraliai bandyt neišeis laugh.gif

thumbup.gif
aš šiandien saviškį siunčiu ten pasėliui wink.gif ar lengvai ten galima susiorientuoti kur eiti, nes mano vienas, tai nežinau ar ras kur buteliuką priduot laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 12, 12:03)
Nu va, merginos, ar priimsit trumpam "į svečius"? wink.gif
Šį ketvirtadienį jau būčiau atsigulus laparaskopijai, bet pasėlyje "daržai" - užaugo kažkoks streptokokas. Nu blyn duosiu aš jam laugh.gif

Tiesa, aš pasėlį dariau Žolyno g.36. Pasėlis be gydytojo siuntimo kainuoja 17 Lt, jei kas nors auga ir daro tyrimą dėl atsparumo antibiotikams - 50 Lt.

As tai pries nuotraukos daryma,irgi pasidarysiu paseli,tai jauciu kiek ten blogybiu bus
O ten vietoj paima ta tepineli,ar ten yra ginekologu
O cia ne Aids centras kartais,ta Zolyno g-ve.?
Atsakyti
o pas mus, tik pas vyra rado kazkokiu ten koku antra karta, jau po gydymo, pas mane nieko nerado. dabar vargseli gydau, kiekviena diena du kartus i raumeni leidziu vaistus, o kokie tie vaistai skausmingi. tikrai nepavydetina situacija. is pradziu ji gyde geriamais antibiotikais, dabar jau leidziamais i vena. Kaip tave, Daiva zada gydyti?
as ir galvoju, kad tai tikrai priezastis nesekmingo IVF-o
Atsakyti
QUOTE (Daiva @ 2004 10 12, 12:03)
Nu va, merginos, ar priimsit trumpam "į svečius"? wink.gif
Šį ketvirtadienį jau būčiau atsigulus laparaskopijai, bet pasėlyje "daržai" - užaugo kažkoks streptokokas. Nu blyn duosiu aš jam laugh.gif

Tiesa, aš pasėlį dariau Žolyno g.36. Pasėlis be gydytojo siuntimo kainuoja 17 Lt, jei kas nors auga ir daro tyrimą dėl atsparumo antibiotikams - 50 Lt.

Ir dar pagalvojau - ot bus geras, jei mano IVF nesėkmės priežastis - kažkoks sušiktas -kokas...Prieš metus streptoką pas vyrą pasėlyje rado Klimas, gydė TIK vyrą. dabar Bogdansienė sako, kad gydytis reikia abiems...Man pasėlį daro PIRMĄ kartą...Na man vienintelė išvada - į 2 IVF-us šiuoliavau su streptokoku, ar aš klystu, Rimanta, Vilte? Ar jūs abi nuo streptokokų gydėtės vienos ar kartu su vyrais? Kokie vaistai padėjo?

sakyčiau, gerai, kad kažką rado. iki galo išsigydyk. o kad galėjo kažkiek nulemti IVF - tikiu. bet tai tik mano nuomonė wink.gif .

dėl gydymo poros - kartu ar ne - nuomonės labai išsiskiria. vieni sako, kad užtenka vieną pagydyti, kiti - kad reikia gydyti kartu, net nesvarbu, kad bakterija nelaikoma plintančia lytiniu būdu. aš vis dėlto manau, kad reikia pasigydyti abiems, nes mylintis bet kokiu atveju keitiesi ta pačia mikroflora (na, nebent visada su savo vyru mylisi su prezervatyvu tongue.gif )... dry.gif ar gali šeimoje būti kas nors visiškai atskiro g.gif tuo labiau, kad tokius dalykėlius kaip ureaplazma randa jau pas darželinius vaikus g.gif

ačiū už adresą. tikriausiai gale, ties kraujo perpylimo stotimi? kaina tikrai neaukšta. man jau nesinori skaičiuoti, kiek sukišau(-ome) vien už tuos zarazų tyrimėlius huh.gif
Papildyta @ [mergetime]1097577377[/mergetime]
dar kartą pergalvojau.

vis dėlto siaubas. daryti du IVF be pasėlio???? n e s u p r a n t u ...
Atsakyti
pas mano vyra kai rado paselyje kokus, buvome konsultacijoje pas urologa (ar kaip ten ji) ir klauseme ant kiek tai galejo tureti itakos IUI nesekmei. Pas vyra buvo ( 2+) enterococus ir (2+)klebsiella pneumonia. Tai sako jei du su pliusu tai nieko blogo, aisku ja reikia irgi naikinti, bet jei butu keturi su pliusu tai tada jau blogai,.
Atsakyti
biggrin.gif o pas mane klebsiella pneumoniae 5+, o enterococus 3+. smagu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 10 12, 13:07)
O ten vietoj paima ta tepineli,ar ten yra ginekologu

Ir man pasidarė įdomu.Gal man prieš IVF irgi reikėtų išsitirti
Atsakyti
anot Sveikatos apsaugos ministerijos, Žolyno g.36 yra Nacionalinis tyrimų centras. tel. 2709229, el.p. nvstc@is.lt.
Atsakyti