Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE (ryte @ 2004 10 04, 20:37)
o jogurto kapsules kam? kad antibiotikas visu gerybiniu bakteriju neuzmustu?

Ant buteliuko parasyta:
Vaisto sudetyje yra naudingu pieno rugsties bakteriju.Jis vartojamas ivairios kilmes disbakteriozes profilanktikai ir gydymui,Be to sis vaistas stiprina imuniteta ir bendraji organizmo atsparuma ligoms
Man po operacijos visoki negalavimai,nusilpo imunitetas,puola bakterijos,issireguliavusi visa flora,todel gydytoja patare gerti pradziai 3kapsules i diena/10dienu,poto 3men po 1 i diena
Atsakyti
QUOTE (migluze @ 2004 10 04, 20:49)
Nu žinokit, kai aš tokių problemų neturėjusi, tai ir nežinau sad.gif
Pas Usonienę 100 lt mokėti nesinori, o šeimos sveikatos centre ginekologas priima tik nuo kitos savaitės, tai ir sėdžiu kol kas nežinioje sad.gif
Be tyrimo sveikatintis irgi netinka.

Na 100Lt moketi tik del pienliges atradimo daugoka,jei nelabai vargina isskyros ir kiti dalykai,as palaukciau savaitele
Atsakyti
Migluže, o negali pas tave tiesiog būti ovuliacija (ar dar ankstoka g.gif ), gleivių padaugėjo ir susierzino - man taip būna kartais...
Atsakyti
QUOTE (migluze @ 2004 10 04, 20:49)


Nu žinokit, kai aš tokių problemų neturėjusi, tai ir nežinau sad.gif
Pas Usonienę 100 lt mokėti nesinori, o šeimos sveikatos centre ginekologas priima tik nuo kitos savaitės, tai ir sėdžiu kol kas nežinioje sad.gif
Be tyrimo sveikatintis irgi netinka.

Kai pienlige buna, tai atsiranda tokios isskyros baltos, kaip varske panasiai, persti, dega, gali lyt.organai patinti.
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 10 04, 20:11)
Migluže, o negali pas tave tiesiog būti ovuliacija (ar dar ankstoka g.gif ), gleivių padaugėjo ir susierzino - man taip būna kartais...

Nu neerzink tu manęs laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Šito dalyko nebuvo jau gal 3-4 metus.

O šiaip tavo žodžiai dievui į ausį sad.gif

P.S. geriu kontraceptikus wink.gif tai čia tikrai būtų iš fantastikos srities.

Aga, nu taip blogai dar nesijaučiu biggrin.gif
Reiks gal kokį kefyrą kol kas pabandyti, sako padeda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (migluze @ 2004 10 04, 21:19)
P.S. geriu kontraceptikus wink.gif tai čia tikrai būtų iš fantastikos srities.

sad.gif O aš jau apsidžiaugiau wink.gif Ir kodėl iš fantastikos - juk po kiaušidžių "prabadymo" labai net tikėtina, kad turėsi normalią ovuliaciją.
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 10 04, 20:22)
sad.gif O aš jau apsidžiaugiau wink.gif Ir kodėl iš fantastikos - juk po kiaušidžių "prabadymo" labai net tikėtina, kad turėsi normalią ovuliaciją.

Tikėtina tik lapkričio mėn pradžioje, dabar pabaigsiu savo KT gerti laugh.gif
tada jau prasidės nervų tampymas

Aš baisi tinginė, neprisiruošiu raudonukės antikūnus pasitikrinti, mama neprisimena, ar sirgau
Atsakyti
norejau paklausti, chlamidiju tyrimo tikrai reikia laukti apie men.?
kokie dar turi buti tu zarazu tyrimai?
skaiciau ir niekaip nesupratau sad.gif
Atsakyti
QUOTE (ricija @ 2004 10 07, 19:28)
norejau paklausti, chlamidiju tyrimo tikrai reikia laukti apie men.?
kokie dar turi buti tu zarazu tyrimai?
skaiciau ir niekaip nesupratau sad.gif

Nu tikrai ne menesi,nebent cia pas jus Siauliuose,o as kai dariausi vilniui pries gimdos nuotrauka,tai jei neklystu g.gif treciadieni pridaviau,o pirmadieni jau buvo atsakymas.
O kitos zarazos tai dar ureaplazma,mikoplazma,kas dar g.gif enterokoka toki girdejau is merginu
Atsakyti
o man pasake po men. tai galvoju gali ir numirti tiek laukdamas, tiesa dar prie to pacio ir ta onkocitologini paeme, tai gal del to. perskaiciau kad ji kiek ilgiau daro g.gif
Atsakyti
QUOTE (ricija @ 2004 10 07, 21:43)
o man pasake po men. tai galvoju gali ir numirti tiek laukdamas, tiesa dar prie to pacio ir ta onkocitologini paeme, tai gal del to. perskaiciau kad ji kiek ilgiau daro g.gif

Onkocitologini padaro mazdaug iki menesio laikotarpio,nebent priklausytum padidintos rizikos gupei,butum vyresne,tada per dvi sav.
Atsakyti
ne atrodo nepriklausau
kai jau pradejau tikrintis tai ir varau
tik dabar jau labai nervintis pradejau kad ko nerastu, cia kaip visada kol prisiruosi o paskui jau nori greitai blink.gif
Atsakyti