Įkraunama...
Įkraunama...

bakterijos, virusai ir kitos zarazos

QUOTE (Daiva_B. @ 2004 09 29, 18:53)
Paiduke, o tai nuo grybo ką nors paskyrė ar pirmiau lauksite šios dienos atsakymo?

Lauksim sios dienos atsakymo,nes poto tyrimo,nors atsakymo nezinojau,buvo paskyre nistatina,tai gal kas ir pasikeite rolleyes.gif ,bet man nei tada nei dabar neniesti(o anksciau,kai rasdavo gryba,visada niestedavo),man tik griauzia,kai vyras savo grikius man suleidzia i vidu ir kiausides paskaudena stiprokai sad.gif .Dabar vyrui uzdraudziau,suleidineti man grikius i vidu laugh.gif Ziuresim kokio bieso ras g.gif ,eisiu penktad.po pietu
Atsakyti
Tai gal pas tave labai nedaug tų grybų laugh.gif Pas mane kažkad buvo nedaug radę (pati irgi nieko nejaučiau), tai net gydymo Klimas neskyrė, po poros savičių pakartojo tepinėlį ir buvo švarus.
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 09 29, 19:28)
Tai gal pas tave labai nedaug tų grybų laugh.gif

Kad dar baravykai butu,tai nieko,nors pasidziovint galeciau laugh.gif ,o dabar....tik per mikroskopa matomi,tai ka su jais daryt g.gif sutrypti,sunaikinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paiduke: 29 rugsėjo 2004 - 18:32
teisingai, duok jiems per galvą smile.gif

o man, atrodo, jau geriau, nors ir as dar bijau dziaugtis wink.gif uztat baigiu issigydyti radikulita ir tikiuosi jau savaitgali buti homo erectus smile.gif
Atsakyti
Kažkaip ten keistai jaučiusi, lyg dilgčioja. Kiba man su tom arkliškom antibiotikų dozėm grybą įtaisė mad.gif mad.gif mad.gif
Niekada anksčiau tokio džiaugsmo neturėjau, kokie būna simptomai?
Atsakyti
QUOTE (migluze @ 2004 10 03, 21:13)
Kažkaip ten keistai jaučiusi, lyg dilgčioja. Kiba man su tom arkliškom antibiotikų dozėm grybą įtaisė mad.gif mad.gif mad.gif
Niekada anksčiau tokio džiaugsmo neturėjau, kokie būna simptomai?

tikrai, gali būti pats paprasčiausias grybelis. geriau jo neužleisti; gal užtektų tik vietiškai žvakutes pavartoti, o šiaip geriausia išgerti priešgrybelinę tabletę, kad visas organizmas apsivalytų wink.gif manau, grybelio mėginukus daro ir paprasti ginekologai.
Atsakyti
QUOTE (Rimantuks @ 2004 10 04, 05:23)
QUOTE (migluze @ 2004 10 03, 21:13)
Kažkaip ten keistai jaučiusi, lyg dilgčioja. Kiba man su tom arkliškom antibiotikų dozėm grybą įtaisė  mad.gif  mad.gif  mad.gif
Niekada anksčiau tokio džiaugsmo neturėjau, kokie būna simptomai?

tikrai, gali būti pats paprasčiausias grybelis. geriau jo neužleisti; gal užtektų tik vietiškai žvakutes pavartoti, o šiaip geriausia išgerti priešgrybelinę tabletę, kad visas organizmas apsivalytų wink.gif manau, grybelio mėginukus daro ir paprasti ginekologai.

O kokias gerui priešgrybelines tabletes? Aš mycosyst arba kitaip Diflucan gėriau. Dabar norėčiau pakeisti.
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 10 04, 16:28)
QUOTE (Rimantuks @ 2004 10 04, 05:23)
QUOTE (migluze @ 2004 10 03, 21:13)
Kažkaip ten keistai jaučiusi, lyg dilgčioja. Kiba man su tom arkliškom antibiotikų dozėm grybą įtaisė  mad.gif  mad.gif  mad.gif
Niekada anksčiau tokio džiaugsmo neturėjau, kokie būna simptomai?

tikrai, gali būti pats paprasčiausias grybelis. geriau jo neužleisti; gal užtektų tik vietiškai žvakutes pavartoti, o šiaip geriausia išgerti priešgrybelinę tabletę, kad visas organizmas apsivalytų wink.gif manau, grybelio mėginukus daro ir paprasti ginekologai.

O kokias gerui priešgrybelines tabletes? Aš mycosyst arba kitaip Diflucan gėriau. Dabar norėčiau pakeisti.

g.gif įtariu, kad kitokių geriamų ir nelabai yra. šiaip reikėtų paklausti gydytojo. paklausiu Bičkauskienės, nors man paskutiniu metu grybelio ir neranda. gal tas Cigapan (elnio ragų milteliai su mikro ir visokiais kitokiais elementais) mano organizmui labai patinka g.gif

važiuoju leistis savo eilinės injekcijos.

Atsakyti
Penktadieni buvau pas ginekologe ir pakartotinis tyrimas parode,kad grybas yra,taigi prirase visokiu vaistu,vaistinej paklojau 98Lt,pirkau Mycosist 2tab,viena vyrui,viena sau,Lomexin zvakuciu,viena-600 ir 3-200,poto dar Jogurto kapsuliu,dabar zudau gryba,po 10d,vel pasitikrint
Atsakyti
o jogurto kapsules kam? kad antibiotikas visu gerybiniu bakteriju neuzmustu?
Atsakyti
QUOTE (migluze @ 2004 10 03, 21:13)
Kažkaip ten keistai jaučiusi, lyg dilgčioja. Kiba man su tom arkliškom antibiotikų dozėm grybą įtaisė mad.gif mad.gif mad.gif
Niekada anksčiau tokio džiaugsmo neturėjau, kokie būna simptomai?

Dar nuo antibijotiku pienlige gali buti ar nepanasu? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Aga @ 2004 10 04, 19:42)
QUOTE (migluze @ 2004 10 03, 21:13)
Kažkaip ten keistai jaučiusi, lyg dilgčioja. Kiba man su tom arkliškom antibiotikų dozėm grybą įtaisė  mad.gif  mad.gif  mad.gif
Niekada anksčiau tokio džiaugsmo neturėjau, kokie būna simptomai?

Dar nuo antibijotiku pienlige gali buti ar nepanasu? g.gif

Nu žinokit, kai aš tokių problemų neturėjusi, tai ir nežinau sad.gif
Pas Usonienę 100 lt mokėti nesinori, o šeimos sveikatos centre ginekologas priima tik nuo kitos savaitės, tai ir sėdžiu kol kas nežinioje sad.gif
Be tyrimo sveikatintis irgi netinka.
Atsakyti