Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

Kadangi mano su anyta santykiai thumbup.gif , tai as kreipiuosi mama. Tiesa, is pradziu buvo kazkaip keista, o dabar kitaip atrodo ir negaleciau smile.gif
Atsakyti
dazniausiai JUS tongue.gif o kreiptis MAMA man liezuvis neapsiverstu blush2.gif kad ir kokie geri santykiai lotuliukas.gif mama yra vienintele tongue.gif
Atsakyti
smile.gif as vadinu jus arba vardu,mama irgi nevadinciau niekada mama yra butent mano mama smile.gif dar ji ne anyta mano bet lb greit ja bus.neblogai taip sutariam.
Atsakyti
Kreipiuosi Jus.Gerbiu ir myliu savo anyta,bet mama tikriausia niekada nepavadinsiu.Negaliu...Nors jai patiktu!
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2006 08 08, 17:10)
O aš vadinu "mama". Gal todėl, kad mūsų santykiai tikrai šilti ir kad ji man taip pat brangi, nes ji mano vyro mama. Pačioje pradžioje, kai dar nebuvom susituokę, kreipdavausi "Jūs", bet ji pati paprašė taip nesikreipti, nes sako, kad jaučiasi nejaukiai. Ji į mane kartais kreipiasi "dukrele".



Jei mano anyta butu tokia pat silta ir nuosirdi, ir mane bei kitas marcias vadintu "dukrelem", ta galbut ir as ja vadinciau"mama" ar "mamyte" mirksiukas.gif mano mama mane ragina ja taip vadinti, bet man kazkaip liezuvis neapsivercia sitaip jai sakyti rolleyes.gif vadinu "jus", arba jei reikia kazkaip isskirti ja is kitu zmoniu, tuomet vardu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Intimacy: 30 gruodžio 2007 - 14:35
Aš savo anytą vadinu mama, nes santykiai labai geri, savo mama vadinu MAMYTE.
Atsakyti
As irgi kreipiuosu Jus, nes jauciu kazkoki saltuma is jos puses... Nors nesu tikra, kad jeigu musu santykiai butu puikus, kreipciaus i ja mama (atrodo, kad zodi „mama“ galiu sakyt tik vienam zmogui - savo mamai). Gal ir gerai, kad anyta laiko atstuma tarp musu, todel visada sakau Jus ir ramu thumbup.gif
Atsakyti
kreipiuosi Jus arba vardu,ispradziu gedijaus vadinti vardu,net pykau,kai mb kreipdavosi i mano mama vardu,buvo kazkaip nepriimta,bet paskui ziuriu,kad manoji uosviene i savo uosviene kriepiasi vardu,tai po 2.5metu draugystes su mb,pradejau krieptis vardu,ir dabar tai atrodo visai normalu.O vadinti mamyte,tikrai negaleciau,neapsivesrtu liezuvis,ir itariu,kad pati uosviene nenoretu to,nes turiu labai siuolaikine uosviene biggrin.gif
Atsakyti
as tai kreipiuosi irgi Jus ir stengiuosi isvengti situacijos, kad reiketu ja dar kazkaip kitaip pavadint blush2.gif Mama tikrai niekaip nesiverstu liezuvis pavadint, bo man jau labai nenaturaliai skamba schmoll.gif schmoll.gif O ji mane gal ir norejo bandyt Dukrele vadint, bet kaip matau irgi nesigavo, nes man tiesiog tai nepriimtina schmoll.gif schmoll.gif Nors siaip nieko bloga apie vyro mama negaliu pasakyt, bet man Mama yra MAMA ir nieko daugiau nenoriu siuo zodziu vadint schmoll.gif
Atsakyti
i busima anyta kreipiuosi JUS, nors ji man dabar aiskina kad kreipkis i mane TU, bet as kazkaip nenoriu, gal tiesiog nesamoningai noriu islaikyti nematoma barjera tarp jos ir saves.
O siaip, mano busima anyta yra vokiete, tai MB i ja kreipiasi Mutti, tai ir az kazkaip sakau Mutti, nes visi seimoje ja taip vadina ir vaikai ir vyras ir net vyro broliai. bet man tas zodis Mutti kazkaip neasocijuojasi su zodziu MAMA.
Atsakyti
Būsimą anytą vadinu Jūs. Mamą turiu tik vieną, kitą žmogų taip vadinti neapsiverstų liežuvis. Juolab ir MB mano mamą vadina vardu.
Atsakyti
na, as anyta vadinu MAMA, o savaja MAMYTE. tik visada sakau "mama jus.." ir dar kol kas issisukineju nuo kreipiniu i ja, kai mano mama salia buna. Taip vis kazkaip nesamoningai gaunasi smile.gif
Atsakyti