Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

as tai jus arba teta lotuliukas.gif ,kazkaip mama liezuvis nesivercia lotuliukas.gif ,koks gi skirtumas ji man kaip tetule
Atsakyti
Prie jos kitiems,jei apie ją kalbu,tai mama vadinu,o į ją asmeniškai kažkaip nedrįstu sakyti blush2.gif
Atsakyti
aš kreipiuosi vardu,nes man pati taip prisistatė, kažkada pati pasakė, kad ji man ne mama, o anyta ar uošviene vadint pas juos nepriimta smile.gif
Atsakyti
Musu santykiai su anyta labai geri. Ji visada mano puseje, o ne mano busimo vyro biggrin.gif Dabar sakau "Jus", bet po vestuviu bandysiu sakyt "mama". Ne zinau ar uzteks drasos rolleyes.gif Labai noreciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lanka: 05 gruodžio 2007 - 17:12
Jus. Nors mano mama sako - vadink ja mama - bet sakau as turiu 1 mama ir tai esi tu. be to nera mano anyta silkine ir man mama, kad as ja dar mama vadinciau...
Atsakyti
QUOTE(Zuzuss @ 2007 12 05, 20:14)
Jus. Nors mano mama sako - vadink ja mama - bet sakau as turiu 1 mama ir tai esi tu. be to nera mano anyta silkine ir man mama, kad as ja dar mama vadinciau...


amnes irgi paklause kazkas kodel anytos "mama" nevadinu, atsakiau viena mama turiu ir kitos neieskau unsure.gif

vadinu vardu arba jei reik atkreipt demesi sakau " e, ...".
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 07 12, 10:39)
lotuliukas.gif  geras
nors aš savo anytos niekada taip nepavadinčiau. ji man neleistų  blush2.gif


Puseserės anyta, jos vaikams irgi neleido vadinti jos baba, vis aiškino, kad ji močiūtė. Rezultatas - mučiačia doh.gif O ji dar taip pyko, atseit specialiai taip vaikus primokė, kad ją negražiai vadintu blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Cia tai geras - muciacia!
Atsakyti
as taj pratinuos vadinti anyta mama,bet nevisada iseina,kartais neisdrystu,bet vardu irgi nesikreipiu,nes visdelto vyresnis zmogus ir MB mama. Man ji labai gera ir viskuo padeda,taj manau kad priprasiu vadinti mama smile.gif
Atsakyti
As tai kreipiuosi "JUS" arba isvis stengiuosi isvengti kreipinio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kutuke: 06 gruodžio 2007 - 18:43
QUOTE(kutuke @ 2007 12 06, 20:42)
As tai kreipiuosi "JUS" arba isvis stengiuosi isvengti kreipinio.



pas mane ta pati situacija drinks_cheers.gif kažkaip man neblogai sekasi išvengti kreipinio,bet jau iki šiol lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivako @ 2007 12 06, 09:10)
Puseserės anyta, jos vaikams irgi neleido vadinti jos baba, vis aiškino, kad ji močiūtė. Rezultatas - mučiačia doh.gif  O ji dar taip pyko, atseit specialiai taip vaikus primokė, kad ją negražiai vadintu blink.gif  lotuliukas.gif


geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
mano anyta turbut irgi taip sureaguotu blink.gif
niekad nevadinsiu jos mama, "Jus" arba vardu,
kitaip liezuvis nepasivers schmoll.gif
Atsakyti