Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

QUOTE(~Emilija~ @ 2012 07 23, 14:47)
Sakau Jus, bet kai kazkam apie juos pasakoju tai vadinu vardais. Anytos negaliu vadinti mama, nes mama yra tik viena  smile.gif


parašėte mano mintis.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 07, 19:56)
Pasidarė įdomu, kaip jus kreipiates į anytą, (uošvienę)? Man tai nesąmone kažkokia anytai sakyti "mama"  doh.gif Galėčiau kreiptis tik vardu arba sakyti "Jus".
Na, o kaip jus jas vadinat?

as visada vardu vadinu. smile.gif
Atsakyti
Aš į savo būsimus uošvius mažybiniais vardais kreipiuosi - Kęstuti, Laimute. Tiesa uošvį kartais - pusuošviu pavadinu smile.gif Jis toks linksmas žmogelis, mane pusmarčia vadina. Šiaip galvoju, kad kai bus vaikučių - tai močiute ir seneliu vadinsiu:) O mama ir tėti turbūt niekad nevadinsiu, nes anyta labai džiaugiasi, kad jos dukra savo uošvius vardais, o ne tėvais vadina. Nes jei vadintų tėvais, tai labai įsižeistų, jaustųsi prarandanti dukrą savo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikvita: 23 lapkričio 2012 - 23:35
QUOTE(vikvita @ 2012 11 23, 23:35)
Aš į savo būsimus uošvius mažybiniais vardais kreipiuosi - Kęstuti, Laimute. Tiesa uošvį kartais - pusuošviu pavadinu smile.gif  Jis toks linksmas žmogelis, mane pusmarčia vadina. Šiaip galvoju, kad kai bus vaikučių - tai močiute ir seneliu vadinsiu:) O mama ir tėti turbūt niekad nevadinsiu, nes anyta labai džiaugiasi, kad jos dukra savo uošvius vardais, o ne tėvais vadina. Nes jei vadintų tėvais, tai labai įsižeistų, jaustųsi prarandanti dukrą savo  g.gif

drinks_cheers.gif gera mintis smile.gif O aš nežinojau kaip man į juos kreiptis, tai paėmiau ir paklausiau, tai anyta papasakojo, kad ji į savo anytą mama kreipiasi, tai taip gal netiesiogiai užsiminė, kad ir aš ją mama vadinčiau... Bet aš irgi esu tos nuomonės, kad mama man viena yra, tai taip ir nesupratau, kaip man ją vadinti. Aš būčiau linkusi vardais vadint, bet kažkaip nedrąsu.. Tai ir išsisukinėju nuo tų kreipinių visaip - "o jūs" ir t.t... doh.gif
Atsakyti
Na mama ir tėčiu neketinu vadinti savojo tėvų schmoll.gif
Gerbiu juos, bet kaip ir daug kas sako, pritariu, mama - viena.
Atsakyti
QUOTE(barda @ 2012 11 26, 06:59)
drinks_cheers.gif  gera mintis smile.gif O aš nežinojau kaip man į juos kreiptis, tai paėmiau ir paklausiau, tai anyta papasakojo, kad ji į savo anytą mama kreipiasi, tai taip gal netiesiogiai užsiminė, kad ir aš ją mama vadinčiau... Bet aš irgi esu tos nuomonės, kad mama man viena yra, tai taip ir nesupratau, kaip man ją vadinti. Aš būčiau linkusi vardais vadint, bet kažkaip nedrąsu.. Tai ir išsisukinėju nuo tų kreipinių visaip - "o jūs" ir t.t... doh.gif


Kazkaip jau juokinga, isteket istekejot, drasi ir pasirengusi vestuvems, ir gyvenimui pries akis, o uosvius vadint vardais nedrasu? Tam zmonems ir yra duodami vardai. Kas nepatogaus gali buti apie tai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(popcornas @ 2012 11 27, 01:17)
Kazkaip jau juokinga, isteket istekejot, drasi ir pasirengusi vestuvems, ir gyvenimui pries akis, o uosvius vadint vardais nedrasu? Tam zmonems ir yra duodami vardai. Kas nepatogaus gali buti apie tai?  biggrin.gif

Na, gal ne tiek nedrąsu, kiek jiems tai nepriimtina.
Čia pastebėjau prie žodžių greit prikimbama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barda: 27 lapkričio 2012 - 08:10
QUOTE(barda @ 2012 11 27, 09:10)
Čia pastebėjau prie žodžių greit prikimbama.

drinks_cheers.gif mat internete nereikia į akis žiūrėti, tai ir lengva kritikuoti bet kada smile.gif

Aš savo būsimą anytą vadinu vardu, dar pridedu žodelį "jūs"...
Manoji yra energinga, valdinga, šiek tiek pasikėlusi (gal net gerąja prasme biggrin.gif), daug norinti pasiekti (ir jau pasiekusi) moteris, tai ir vadinti mamyte, brangioji, drauge, tu ir kitais panašiais vardais ir pavadinimais tokią asmenybę man kažkaip nelimpa smile.gif
Juolab, kad ir ji dukrele nemanau ar mane vadintų biggrin.gif
Aš turiu vardą, ji taip pat. Viskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sviecia_saule: 27 lapkričio 2012 - 14:15
QUOTE(barda @ 2012 11 26, 08:59)
drinks_cheers.gif  gera mintis smile.gif O aš nežinojau kaip man į juos kreiptis, tai paėmiau ir paklausiau, tai anyta papasakojo, kad ji į savo anytą mama kreipiasi, tai taip gal netiesiogiai užsiminė, kad ir aš ją mama vadinčiau... Bet aš irgi esu tos nuomonės, kad mama man viena yra, tai taip ir nesupratau, kaip man ją vadinti. Aš būčiau linkusi vardais vadint, bet kažkaip nedrąsu.. Tai ir išsisukinėju nuo tų kreipinių visaip - "o jūs" ir t.t... doh.gif


Na aš manau, kad vadinimas mama čia ateina su laiku, pvz: mb tėvelis savo uošvę vadina tik mama, jam kitaip neapsiverčia liežuvis, nes ji begalo nuostabus žmogus, kurios širdis tokia plati, kad net ir aš ją vadinu močiute cool.gif o vat mb mamytė negali taip savosios vadinti...nes santykiai yra labai komplikuoti verysad.gif
Aš savo uošvius dažniausiai vadinu tėveliu ir mamyte arba kriepiuosi tiesiog jūs smile.gif Nežinau pas mus jau tai susiklostę, kad jie mane kartais ir dukra kriepesi cool.gif
Atsakyti
Su uošviais puikiai sutariame, kai prieš 7 metus reikėjo kažkaip išspręsti kreipinio problemą nusprendžiau kreiptis JŪS ir Vardu smile.gif Kažkada paklausiau ar toks mano kreipinys jų netrigdo, išgirdau, kad labai džaigiasi tokiu mano kreipiniu, taigi viskas super 4u.gif O vyras į mano tėvus tiesiog Jūs kreipiasi, irgi niekam nekliūna smile.gif
Atsakyti
Į būsimą anytą kreipiuosi "jūs", ji šiltas ir geras žmogus, bet kreiptis "mama" kaip kiti tikrai negalėčiau. Mamą ir tėtį turiu tik vienus šiame pasaulyje smile.gif Mano tėvai, turėdami omenyje mane ir MB, dažnai sako "va pareis vaikai, galėsime nuveikti tą ir aną". Man tai labai gražu iš jų pusės MB taip priimti į šeimą.
Atsakyti
Kolkas kreipiuosi tiesiog Jūs biggrin.gif žinoma būna tokių situacijų kai Jūs neužtenka, o reikia kažkaip konkretizuoti, bet stengiuosi to išvengti. Nei mama, nei tėčiu vadinti nenoriu vien todėl, kad uošvis geras žmogus, bet mažai bendraujantis, tai kažkaip pakanakamai "svetimai" jaučiuosi ir vadinti tėčiu vien todėl liežuvis nesiverčia. Ir manau jo požiūris į tai būtų neigiamas, kažkaip man jis toks šaltas atrodo. O anytos mama nenoriu vadinti, nes negaliu jos pakęsti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti