Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

busimai anytai sakau Jus smile.gif tiktai kai su savuoju kalbu, tai sakau mama, bet jis supranta kad apie jo mama kalbu smile.gif
siaip visada buvau tokiu paziuru, kad niekada mama jos nevadinsiu, vardu irgi blush2.gif ir nelabai ji man patinka kad taip galeciau pavadint tycia.. g.gif bet sveciuodamasi pas ja keleta kartu vos nepagavau saves noredama i ja kreiptis mama blink.gif doh.gif pati stebiuosi g.gif
Atsakyti
MB brolio drauge jo mama ir teva vardais vadina, man kazkaip neapsivercia liezuvis tai vis stengiuos taip suformuluot sakini, kad kreipinio Jus pakaktu biggrin.gif o kaip toliau bus matysim ax.gif
Atsakyti
aš irgi ilgai mėtliojaus, niekaip negalėjau susiprotėt, kaip čia man į anytas (turiu dvi lotuliukas.gif ) kreiptis... MAMA man yra viena, todėl jų taip vadint nenorėjau. na ir laikui bėgant gavos taip, kad kreipiuos vardu arba Jūs... smile.gif
Atsakyti
as ir gi tik Jus vadinu anyta
na vardu tikrai negaleciau kreiptis blink.gif
ir Mama nei as nei vyras vienas kito motinu nevadiname ir manau nevadinsime
nebent kai bus vaiku tai gal kreipsimes Mociutes thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai pat kreipiuosi Jūs ir niekaip daugiau. MB į mano tėvus taip pat kreipiasi Jūs. Vardais vadiname tik draugus, brolius, seses ir t.t., tai čia tikrai netinka blush2.gif

O vadinti "mama" blink.gif griežtas ne blink.gif
Atsakyti
o as vadinu saviskio tevus - mama ir teciu smile.gif man jie lb artimi ir musu santykiai lb grazus tongue.gif smile.gif gal kai kurioms atrodys nepriimtina bet tokia as esu smile.gif

savo mamytes ir tevelio jokiu budu nenustumiu i sali bet nematau problemos saviskio tevu vadinti mama ir tete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte822 @ 2012 06 29, 14:47)
savo mamytes ir tevelio jokiu budu nenustumiu i sali bet nematau problemos saviskio tevu vadinti mama ir tete smile.gif

drinks_cheers.gif Aš irgi nemanau, kad vyro tėvų pavadinimas "mama ir tėčiu" sumažintų mano pačios tėvų svarbą ir reikšmę man drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(merope87 @ 2012 06 29, 08:41)
Aš tai pat kreipiuosi Jūs ir niekaip daugiau. MB į mano tėvus taip pat kreipiasi Jūs. Vardais vadiname tik draugus, brolius, seses ir t.t., tai čia tikrai netinka  blush2.gif


Aš irgi panašiai galvoju smile.gif Tik susimąsčiau, o jei būtų situacija, kad norėčiau anytą pvz. iš kito kambario (kuriame ji ne viena) pakviesti. Juk nesakysi "Jūs ateikite". Tektų ir vardą pradėt vartoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linciukinas @ 2006 08 07, 22:09)
Manau tik Jus kreipiniu arba isvengti visai kazkaip kreiptis. Mama jokiu budu nevadinsiu, turiu viena ir nepakartojama ir kitu negali buti  schmoll.gif

visiskai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Stengiuosi is viso nesikreipti ax.gif ax.gif o jei labai reikia, tai tik Jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2012 06 29, 23:46)
drinks_cheers.gif Aš irgi nemanau, kad vyro tėvų pavadinimas "mama ir tėčiu" sumažintų mano pačios tėvų svarbą ir reikšmę man  drinks_cheers.gif

teisingai!! drinks_cheers.gif ! musu paciu tevu nieks nepakeis, o kad i brangiausio zmogaus tevus kreiptis taip, kaip kreipiasi Jis, nematau nieko blogo mirksiukas.gif
tik, be abejo, prie ''mama'' sakau Jus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inius: 03 liepos 2012 - 10:46
Aš tai kreipiuosi vardais. Net nežinau kaip kitaip reikėtų kreiptis. Su tuo Jūs visada neprasisuksi, mama / tėti, man asmeniškai juokingai skamba biggrin.gif nors mane tai jie visaip pavadina: ir dukryte, ir vardu, ir marčiuke. Aš tai nesureikšminu ir vadinu vardais smile.gif
Atsakyti