Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

as taip pat i anyta kreipiuosi jus kitaip man neiseina ir nesinori jos vadint o vyro teva vadinu uosviu blush2.gif
Atsakyti
Hm... nevadinu as jos niekaip wink.gif o mama tikrai nevadinciau wink.gif
Atsakyti
As labai ilgai galvojau ir tebegalvoju, kaip MB tevus pavadinti g.gif . Net savo mamos klausiau kaip ji kreipiasi i mano mociute (tetes mama), nes mociute sako, kad ja mano mama vadina ja mama, bet mano mama net akis issprogino kai pasakiau, nes pasak jos ji nei karto taip nera kreipusis ir net nesugalvotu taip, paprasciausiai "Jus" ir tiek. MB mano tevus niekaip nevadina, tiesiog kalbasi be kreipiniu,o ir kalbasi gana retai, bet cia jau atskira istorija smile.gif . Bet siaip mano tevai nepriestarauja jei i juos kreiptusi vardais, JOKIU budu ne mama ir teti! O kalbant apie save, nesikreipiu niekaip, nors kartais buna tokia situacija, kad reikia kazko paklausti, bet nutaikau momenta kai i mane pasiziuri ir tada jau sakau smile.gif . Bet pasiskaiciau sia tema ir jiems leidus kreipsiuosi vardais, man taip priimtiniausia. (Nu ir issipleciau smile.gif )
Atsakyti
Nors manoji dar ne visai man anyta (bent kol kas), bet dabar jai sakau Jus, ir man atrodo (bent dabar), kad niekada jos nevadinsiu mamyte ar panasei, nes tik mano mama yra man mama ir tik ji verta tokio vardo.
Atsakyti
kreipiuosi JUS. ir nezadu niekaip kitaip vadinti. negaleciau tokio pikto zmogaus pavadinti tokiu mielu zodeliu mama smile.gif
Atsakyti
Kreipiuosi Jus. Nors mano anyta nera blogas zmogus, tikrai matau kad stengiasi, nori padet, bet buna kartais kad ir nervina ji mane, nes irgi megeja pavadovaut. Na, man kol kas dar nedrista labai vadovauti, bet jau kartais islenda nezymus simptomai smile.gif bet nezadu nusileist kad man pradedu diriguoti schmoll.gif biggrin.gif
tik zinoma pyktis tai labai nesinoretu ax.gif


user posted image
Atsakyti
Su savo busima anyta as dar tik pusmeti pazistamos, tai nesam dar tiek susibendravusios, kad ja mama vadinciau, bet siaip ji maloni, draugiska, rupestinga. Man ji patinka. Is tikro man visa busimo vyro seima patinka. Busimojo tetis i mane kreipiasi JUS biggrin.gif O jo mama vadina mazybiniu vardu. O as i juos abu kreipiuosi JUS. Kaip ateity vadinsiu neisivaizduoju, bet mama vadinciau jei pati paprasytu, nes paciai imtis tokios iniciatyvos, man labai nedrasu. Vardais irgi ju nevadinu, nes man atrodo nepagarbu, taip kreiptis i vyresnius zmones... kazkaip g.gif
Atsakyti
as savo MB tevus kaip ir jis vadinu tevais,o kada tai prasidejo tikrai nezinau,seniau,kai susipazinom vadinau Jus,bet laikui begant kazkaip pradejau vadint kaip visi,na jei jie mane karais nervina,tai cia gyvenimiskos situacijos,bet siaip jie geri zmones ir tikrai verti tevu vardo 4u.gif
Atsakyti
As tai niekada savo uosviu nevadinsiu mama ir teti.. tuo labiau, kad tikro tecio nebeturi.. tai patevio niekad nepavadinciau nei uosviu..
O uosviene, tai dazniausiai niekaip nesikreipiu.. arba jus.. Bet iki mamos vardo, jei dar toli.. schmoll.gif
Atsakyti
Jei kreipiuosi, sakau, "Mamyt Jus"..., o siaip "Jus"..
Zinau tik kad TU negaleciau pasakyti.. blush2.gif
Atsakyti
Kol kas puikiai prasisuku su Jus arba be jokio kreipinio.. kaip bus vėliau - laikas parodys, manau galėčiau ateityje 'tujintis', bet mama nenorėčiau vadinti g.gif
Atsakyti
As taip pat kreipiuosi jus ir vardu, jeigu kalbam tarpusavy su MB apie ja, ir jai girdint (na, ir negirdint), sakau mama.
Atsakyti