Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

QUOTE(Brela @ 2006 08 12, 22:39)
Sveikos, zmoneles  bigsmile.gif As tiesiog norejau paakyti, kad savo uosvienes niekaip nevadinu, tisiog Jus. Vyrui sakau ''Tavo mama", o vyras mano mamos irgi niekaip nevadina, o i teti kreipiasi tiesiog vardu. Vadinimas uosviu "mama" ir "tetis" man visiskai nepriimtinas. O uosvieneisakyti "anyta" isvis  schmoll.gif , o vardu man nepatogu. Geriausia isvengti tokiu situaciju ir tiesiog sakyti Jus... blush2.gif

100% pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu man vyro mama yra JUS ir niekaip kitai nesikreipiu ax.gif Iki mamos toli grazu ir nemanau, kad isvis kada nors ji man bus mama. Nenuvertinu taip savosios wub.gif , nors ir uosviene nera bloga. Bet nenusipelne ji tokio pavadinimo. O kai kitiems pasakoju, tai yra uosviene biggrin.gif
Atsakyti
As savo busima Anyta vadinu mama,o MB teveli - teciu tongue.gif delto,kad begalo myliu siuos zmogucius,jie del manes labai stengesi rupinasi manim,gal delto kad turi du sunus.Ne viena karta prasitare su MB teveliu - kad as jiems kaip dukryte kurios labai norejo.Is ju sulaukiu daug demesio meiles ir silumos wub.gif tad kreipiuosi taip "Mamyte,gal jus norite arbatos" biggrin.gif niekada ju nevadinau vardais,net liezuvis neapsiverstu ax.gif
Atsakyti
man nei mama nei teciu uosviu pavadinti neiseitu nei per prievarta schmoll.gif vardu irgi kazkaip nesikreipiu, kazkaip grubiai skamba... visada, net jei ir susipykstam rimtai (buvo keli sykiai blush2.gif ) kreipiuosi Jus. ir ne kitaip schmoll.gif jei esu kitam kambary ar kur toliau kad reiktu kreiptis vardu, ateinu arciau kad iseitu be to kreipinio ka noriu pasakyti rolleyes.gif o jei kam nors ka nors pasakoju tai ja ivardiju vyro mama arba uosviene. smile.gif
Atsakyti
Is mandagumo vadinu Jus,nors ji mane vadina vardu arba irgi kreipiasi Jus g.gif o kai ji negirdi ja ivardiju kaip vyro mama,arba anyta ax.gif dar betruko kad as ja mama vadinciau, nenusipelne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 05, 15:25)
man nei mama nei teciu uosviu pavadinti neiseitu nei per prievarta  schmoll.gif vardu irgi kazkaip nesikreipiu, kazkaip grubiai skamba... visada, net jei ir susipykstam rimtai (buvo keli sykiai  blush2.gif ) kreipiuosi Jus. ir ne kitaip  schmoll.gif jei esu kitam kambary ar kur toliau kad reiktu kreiptis vardu, ateinu arciau kad iseitu be to kreipinio ka noriu pasakyti  rolleyes.gif o jei kam nors ka nors pasakoju tai ja ivardiju vyro mama arba uosviene. smile.gif


Analogiska manajai situacija! drinks_cheers.gif
kai reikia ka pasakyti, stengiuosi sneketi taip, kad nereiktu kaip nors kreiptis. ax.gif Na kartais dar pavadinu vardu, bet MAMA niekada neapsiverstu liezuvis vadinti, as jau turiu viena MAMA! wub.gif O uosviene turi sunu, kuris ja vadina MAMA ir to uztenka! cool.gif
Atsakyti
Kol kas kreipiuosi Jūs ir vadinu vyro mama 4u.gif nors jau reikėtų pratintis prie kitų vadinti anyta ar uošviene, nors man sunku su tais giminių pavadinimais - nei svainis, nei brolienė, nei kiti pavadinimai mano kalboje reti svečiai blush2.gif

manau, kad Mama į ją niekada nesikreipsiu, nors ir kaip gerai sutartumėm.. nebent pereisiu prie kreipinio Tu ir močiutė ax.gif
Atsakyti
va va, labai gerai kai jau yra toks bambiziukas, kuris suteikia anytai dar viena varda - mociute biggrin.gif
Atsakyti
as irgi kreipiuosi JUS , o kitiem sakau vyro mama , nes mama jos vadint negaleciau ax.gif nenusipelne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 06, 15:15)
va va, labai gerai kai jau yra toks bambiziukas, kuris suteikia anytai dar viena varda - mociute biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
[quote=ssiimmaa,2009 03 06, 15:15]
va va, labai gerai kai jau yra toks bambiziukas, kuris suteikia anytai dar viena varda - mociute biggrin.gif
[/quot
O mano seimoje, tai as anyta vadinau is karto MAMA, nes ji PRIEME mane kaip dukra,
bet idomiausia, kad mano pirmagime ja pakrikstijo "TURTU", nes ji ta savo pirma anukele vadino "tu mano turtas", tai kaip ismoko kalbeti, tai ji ir sako "tu mano turtas", taip ir prilipo jau 35 metai,
ir dar graziau vadinam "TURTELIU", duok dieve jai sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(ssiimmaa @ 2009 03 05, 15:25)
man nei mama nei teciu uosviu pavadinti neiseitu nei per prievarta  schmoll.gif vardu irgi kazkaip nesikreipiu, kazkaip grubiai skamba... visada, net jei ir susipykstam rimtai (buvo keli sykiai  blush2.gif ) kreipiuosi Jus. ir ne kitaip  schmoll.gif jei esu kitam kambary ar kur toliau kad reiktu kreiptis vardu, ateinu arciau kad iseitu be to kreipinio ka noriu pasakyti  rolleyes.gif o jei kam nors ka nors pasakoju tai ja ivardiju vyro mama arba uosviene. smile.gif


sveikutes smile.gif
va va thumbup.gif pas mane tokia pati situacija drinks_cheers.gif turiu viena nuostabia ir nepakartojama mama thumbup.gif wub.gif oi anyta kreipiuosi tiesiog Jus rolleyes.gif kitaip kolkas neisivaizduoju. Kai bus leliukas, manau taps mociute visiems smile.gif
Atsakyti