Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

Aš savo anytą vadinu mamyte.Tiesiog ji tikrai labai gera,ir tikrai yra man kaip mama.Žinau,kad ji visada palaikys pirmiausiai mane,o ne savo sūnų-žinot,18 metų ženoti,tai visko per tiek laiko buvo...
Ir noriu pasakyt,kad kreipimasis į šį žmogų atsiranda savaime,priklausomai nuo santykių tarp žmonių.O kad kitos vadina vardu-nieko nuostabaus-būna ir jaunų anytų...Net mano draugės dukra savo mamą kartais vardu vadina.
Dar noriu pasakyti,kad per prievartą mielas nebūsi,todėl tikrai gal kartais geriau nuširdus"JŪS" negu pro dantis iškoštas "MAMA".Tai va,ir išrėžiau kalbą... smile.gif
Atsakyti
Nors su anyta sutariu neblogai, nes kartu negyvenam, gal todel, bet negaliu sakyti mama, nu kokia ji man mama lotuliukas.gif Sakau Jūs blush2.gif
Atsakyti
kartais sakau-mama,pagal aplinkybes,kai pašaaukti reikia..
Atsakyti
as sakau "Jus", bet kai saukiu, tai vardu 4u.gif as klausiau jos, sake gali vardu vadinti ax.gif
Atsakyti
As vardu vadinau, niekad nesakiau "tu" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MILĖ @ 2008 09 09, 16:29)
Nors su anyta sutariu neblogai, nes kartu negyvenam, gal todel, bet negaliu sakyti mama, nu kokia ji man mama lotuliukas.gif Sakau Jūs blush2.gif


mano situacija tokia pat tongue.gif , nezinau kaip kitom, bet man liezuvis vis dar neapsivercia sakyti mama ax.gif
Atsakyti
aš kol kas taip pat vadinu vardu, nors ir juo šaukti kažkaip nejauku unsure.gif todėl dažniau JŪS sakau ax.gif galvoju galbūt kai praeis keli metai ir galėsiu pavadinti mama, bet kol kas visiškai nesinori taip kreiptis.
Atsakyti
Niekada svetimos moters negalėčiau pavadinti mama. Turiu savo mamą ir man jos užtenka. Lygiai taip pat nenorėčiau, kad mane kas nors, išskyrus mano vaikus, vadintų mama. Esu mama tik jiems, prie ko čia svetimi.
Vyras kartais mane pašaukia (ale įgarsindamas vaiką) mama. Tai visada atsakau, kad aš ne jo mama. Mane erzina tokie šaukiniai

Kaip ir dauguma čia, aš savo anytos vardu stengiuosi nevadinti vardu, o naudoju žodį Jūs. Gerbiu šį žmogų. Jeigu man reikia ją vadinti trečiuoju asmeniu, tiesiog sakau vyro mama.
Atsakyti
as tai ir kreipiuosi JUS.o kitiems saku kad vyro mama, na kartais juokais dar anyta lotuliukas.gif
Atsakyti
ir as tiesiog jus, o kadangi ji isvykus i uzsieni tai ir nera labai jau daznai bendrauti ir kitaip kreiptis
Atsakyti
na kreipiuosi as dazniausiai, jus tik kada ne kada per dantis islemenu mama doh.gif
Atsakyti
As kreipiusi JUS mirksiukas.gif Na jau MAMA niekad nevadinu doh.gif
Atsakyti