Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

na, paskaiciau kaip jusm visom sekasi su anytom ir pagalvojau, kad vienareiksmiskai cia viskas nuo santykiu priklauso.. nes manoji tai tokia super svelni, miela moterele, tokia jautri ir nerealiai geros sirdies, tai net pati nustebau, kada karta emiau ir mama ja pavadinau, siaip, netycia, nes labai jau silti santykiai:))) nors pries tai buciau kategoriskai pasisakius, kad jokiom mamom nenoriu nieko vadinti ir t.t. Nors dabar kai pagalvoju, tas "mama" vistiek kitaip ten nuskamba, todel kad cia daugiau pasako apie "statusa", o ne tiesiogini "rysy" tarp manes ir to zmogaus.
Ir biski nelogiska, kai mamoms jus vadinti negalit, nes ji jums ne mama o mociutem - tai jau galit - ar nuo to ji tampa jusu mociute?smile.gif))
Atsakyti
vadinu vardu smile.gif
Atsakyti
as jau dabar savo busima anyta vadinu mama smile.gif teisingai, kaip Xuligane_23 rase, tai nusako statusa, o ne mano asmeninius rysius. Tai yra MB mama, todel i ja taip ir kreipiuos. Tame kreipiny nera nieko familiaraus ar intymaus, tiesiog fraze, ir tiek. Visai kitaip, negu kad kreipiuosi i savo mamyte 4u.gif o vardu nevadinu, nes tai per daug sumenkina ta zmogu iki mano lygio - as jai nei amzium, nei patirtim negaliu prilygt... Cia mano tokie kalbiniai pojuciai biggrin.gif
beje, o siaip tai as nelabai jau ta anytele megstu.. biggrin.gif
Atsakyti
Man iki šiol psichologiškai sunku vadinti anytą mama. Todėl kreipiuosi vardu arba "Jūs"
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2008 08 18, 14:27)
as jau dabar savo busima anyta vadinu mama  smile.gif  teisingai, kaip Xuligane_23 rase, tai nusako statusa, o ne mano asmeninius rysius. Tai yra MB mama, todel i ja taip ir kreipiuos. Tame kreipiny nera nieko familiaraus ar intymaus, tiesiog fraze, ir tiek. Visai kitaip, negu kad kreipiuosi i savo mamyte  4u.gif o vardu nevadinu, nes tai per daug sumenkina ta zmogu iki mano lygio - as jai nei amzium, nei patirtim negaliu prilygt... Cia mano tokie kalbiniai pojuciai  biggrin.gif
beje, o siaip tai as nelabai jau ta anytele megstu..  biggrin.gif

Man liežuvis nudžiūtų jei reiktų mama vadint. Nelabai supratau šito sakinio? Čia tavo lygis žemas ar jos vardas žemo lygio, nu gal aš irgi žemo lygio, bet jei gali paaiškink.
Atsakyti
aš kreipiuosi JŪS.kažkada ji buvo užsiminus,kad norėtu ,jog ja MAMA vadinčiau,bet aš iškart pasakiau,kad MAMA TURIU VIENINTELE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2008 08 19, 16:24)
Man liežuvis nudžiūtų jei reiktų mama vadint. Nelabai supratau šito sakinio? Čia tavo lygis žemas ar jos vardas žemo lygio, nu gal aš irgi žemo lygio, bet jei gali paaiškink.

O man nudziutu liezuvis, jei uz mane tiek vyresni zmogu ir ypac mano mylimojo mama vadinciau vardu. As asmeniskai vardais kreipiuos tik i savo bendraamzius smile.gif beje, ta sakini jau buvau paaiskinus kitu, einanciu toliau, po bruksnio mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 20 rugpjūčio 2008 - 09:38
QUOTE(aridax @ 2008 08 20, 10:33)
O man nudziutu liezuvis, jei uz mane tiek vyresni zmogu ir ypac mano mylimojo mama vadinciau vardu. As asmeniskai vardais kreipiuos tik i savo bendraamzius  smile.gif

O tai pvz į bendradarbius kaip kreipiesi kurie yra daug vyresni? Tetom ir dėdėm vadini? Vardai ir duodami žmogui tam, kad būtų kaip į juos kreiptis.
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2008 08 20, 10:37)
O tai pvz į bendradarbius kaip kreipiesi kurie yra daug vyresni? Tetom ir dėdėm vadini? Vardai ir duodami žmogui tam, kad būtų kaip į juos kreiptis.

nu, jei bendradarbi galima lyginti su mylimojo mama... tebunie taip.
Pasakiau, kaip as kreipiuosi, ir tiek, neturiu upo diskutuot.
Aciu uz demesi mano kukliai personai cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aridax @ 2008 08 20, 10:40)
nu, jei bendradarbi galima lyginti su mylimojo mama... tebunie taip.
Pasakiau, kaip as kreipiuosi, ir tiek, neturiu upo diskutuot.
Aciu uz demesi mano kukliai personai  cool.gif

Na man paprasčiausiai įdomu pasidarė. Ne, bendradarbių nereikia lyginti su mylimojo mama, bet tu parašei, kad tik į savo bendraamžius kreipiesi vardu, tai dėl to susidomėjau kaip vadini bendradarbius.
Atsakyti
MV kreipias i savo mama JUS. as irgi taip pat smile.gif
"MAMA" net nesvarstytimas (savo MAMA as turiu) - nors santykiai su anyta ir puikus smile.gif
vardu?... dar nebandziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2008 08 19, 16:24)
Man liežuvis nudžiūtų jei reiktų mama vadint. Nelabai supratau šito sakinio? Čia tavo lygis žemas ar jos vardas žemo lygio, nu gal aš irgi žemo lygio, bet jei gali paaiškink.

drinks_cheers.gif kuo blogas vardas? neišeina juk visada išssiversti su JŪS biggrin.gif laugh.gif EI gal jau nešauksiu biggrin.gif biggrin.gif
iš pradžių buvo ir man barjeras vadinti vardu, bet nu tikrai neišeina išssisukt be jokio kreipinio.
Atsakyti