Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

Kadangi savo busimos anytos mama vadinti nenoriu, paklausiau jos, ar galiu kreiptis vardu. Ji truputi isizeide, siek tiek pamoralizavo, kad aplink visi mamomis vadina, tai kaip as cia vardu. Pasake, kad nenoretu, "bet daryk, kaip nori"... Tai taip gaunasi, kad turesiu ja vis tiek mama vadinti, nors labai to nenoriu, nes mama turiu tik viena... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(krisliuke @ 2008 07 31, 14:59)
Kadangi savo busimos anytos mama vadinti nenoriu, paklausiau jos, ar galiu kreiptis vardu. Ji truputi isizeide, siek tiek pamoralizavo, kad aplink visi mamomis vadina, tai kaip as cia vardu. Pasake, kad nenoretu, "bet daryk, kaip nori"... Tai taip gaunasi, kad turesiu ja vis tiek mama vadinti, nors labai to nenoriu, nes mama turiu tik viena... verysad.gif


nu dar gražiau, jau visai ant galvos užlipti susiruoše anytka. Net nebandyk nusileisti, vadink vardu. Man mama irgi viena vienintele ir niekas jai prilygti negali mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai niekada net mintis vadinti anytą mama nebuvo. Su vyru draugavom 7 metus iki vestuvių, taigi nuo pirmos dienos į ją kreipdavausi jūs arba vardu. Kai ištekėjau niekas nepasikeitė, (per naktį mama netampama smile.gif ). Gal kai turėsiu vaikų močiute vadinsiu biggrin.gif
Atsakyti
vadinu vardu ir Jūs ax.gif mums tai priimtiniausia.
Atsakyti
as kreipiuosi Jus ir viskas, net nekilo minciu kad mama kazkokia reikia vadint, as turiu savo mama , prie ko cia dar ja man vadint mama, tegu vadina sunus ja taip,o as savo anyta vadinsiu JUS ax.gif
Atsakyti
o kaip kvieciate savo anytas?????????
Atsakyti
aš ik JUS sakau smile.gif kitaip negaleciau
Atsakyti
QUOTE(Edikute @ 2008 08 01, 13:05)
o kaip kvieciate savo anytas?????????

na priklauso nuo situacijos,ateikit,klauykit,gal galit,ir t.t,mama sakyt niekada nesakiau ir nesakysiu schmoll.gif o dabar isvis paprasta,mociute vadinu tongue.gif mociute paduos,paims,atnes,nunes biggrin.gif
Atsakyti
As i anyta kreipuosi Jus, o taip tai vadinu mociute.
Atsakyti
Kažkaip anytą mačiau tik pora kartų apskritai - tai nežinau, kaip čia ir besikreipt g.gif Kiek atsimenu, vadinau tiesiog "jūs", bet viena kitai pagarbos nepajautėm nė gramo, kaip įsivaizduoju... ai, gyvena USA - tegul ir gyvena, man netrukdo. Pati nepajutau, kaip saviškio močiutę pradėjau vadint taip, kaip ir visi šeimoj - tiesiog mama. Tiesa, dar po to savo mamos atsiklausiau, ar galiu taip daryti... Labai geras buvo mamytės atsakymas - "Vadink. Juk vis tiek kreipdamasi į ją "mama" galvoje turi ne tą patį, kaip kreipdamasi į mane". smile.gif O savo auksinį uošvį vadinu tiesiog vardu arba paerzindama "big boss" (nes dabar darbe jis - mano viršininkas pioneer.gif ) Dar pradžioje labai dažnai susipainiodavau, nes maniškio ir jo vardai labai panašaus skambesio, bet ne identiški - tai painiodavausi užsigalvojus... O anie tyčiodavosi iš mano žioplumo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo consvela: 04 rugpjūčio 2008 - 18:26
QUOTE(Edikute @ 2008 08 01, 12:05)
o kaip kvieciate savo anytas?????????

kvieciu ir vadinu mama, bet vis dar kreipiuosi Jus, nors ne syki sake kad sakyciau tu, bet man kazkaip nesigauna blush2.gif o kai bus anukeliai greiciausiai vadinsiu mociute ax.gif
Atsakyti
Aš savo būsimą anytą vadinu mažybiniu vardu ir kreipiuosi "JŪS". Kažkaip "TU" man nesisakytų 4u.gif
Atsakyti