Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

Na man nelabai liezuvis apsivercia vadinti MAMA schmoll.gif Pas mus buvo visko,tad dabar as ja vadinu JUS smile.gif Nezinau ar jai tai patinka ar ne,bet negaliu pavadint jos MAMA.
Atsakyti
As i savo anyta kolkas kreipiuos JUS arba kaip ir dauguma stengiuosi isvengti kreipinio.Cia tai ziauriai sudetinga situacija.Tarpusavi su MB kalbant abieju tevus ir vadinam tevais.Bet maniske anyta mane vadina vaikeliu arba dukryte,laaaabai gerai sutariam ir dazniausiai stoja mano pusen kai susipykstam su MB,beveik apie viska su ja galim pasikalbet,visada supras paguos pades nu tikrai anyta nesiskundziu,bet tiesiogiai mama esu tik viena karta per 7 metus pavadinus,daugiau neiseina.Siaip mano nuomone tai nieko blogo vadinti MAMA,aisku jei geri santykiai.As su savo mama taip gerai nebendrauju kaip su anyta.Maniske mama nemoka laikyti paslapciu ir siaip nelabai moka bendrauti kaip moteris su moterim,nes visa gyvenima pradirbo statybose vyru kompanijoj ir pati neturejo mamos,todel nelabai mum tas bendravimas gaunas.Bet mano sesuo savo anyta vadina MAMA, tai musiske ziauriai pyksta,ypac tevas.Bet manau abieju pusiu tevai yra beveik vienodai,skirtumas tik tas,kad is skirtingu mamu gimem,bet abieju tevai augino rupinosi.Man zodiz mama beveik tas pats kas mociute,gi abi yra mamos,nesvarbu vyro ar mano,zodiz MAMA gali but kaip vardas.Nu nzn,gal kam nepatiks tokia mano nuomone,bet taip jau galvoju blush2.gif
Atsakyti
dar kai su vyru draugavom ir jis nusivežė pas savo mamą susipažinti, ji prisitatė "mama", taip ir liko mama, tik vadindavau "Jūs", ji vis prašė kad vadinčiau "Tu", bet kažkaip liežuvis nesivertė, nes auklėta taip -kitam suaugusiam žmogui sakyti jūs. bet po mano mamos mirties kažkaip prasidėjo "Tu", o kai dukrytė pradėjo kalbėti, tai tikrai persivertė į mama tu, nes kažkaip nenoriu kad mažoji ją vadintų jūs - visgi močiutė.

aš labai myliu savo anytą, ji tikrai man kaip mama. nuostabus žmogus wub.gif
Atsakyti
niu as nieko bloga nematau anyta vadinti mama, juk ji pagimde ir uzaugino vyra, dar galima vadinti vardu bet jokiu budu ne "JUS". Juk is kito kambario nesauksi "Jus" juk sauksi vardu ar mama. Kai vaikai mazi galima vadinti mociute, vaikam lengviau atskirti. Kazkaip keista kai anukas i mociute kreipiasi vardu. Manau geriausia kreiptis vardu 4u.gif arba mama,. Nezianu kaip kitiems, bet mano santykiai su busimaja anyta puikus, ji jau dabar mane vadina dukrle. Ir nenoriu kad kitaip mane vadintu, gali ir martele. As tik noriu kad santykiai ir toliau isliktu puikus ir jog nemanytu jog atemu vieninteli sunu blush2.gif
Atsakyti
As savo anyta vadindavau "mamyte", ir neapsiversdavo liezuvis kitaip pavadinti wub.gif Visada atsisveikinant telefonu pasakom kaip mylim viena kita, ir kaip pasiilgom. Ji mane vadindavo dukryte.
O kitom tai tikrai nepatariu vadinti kazkokiu zodziu ar vardu, kuris jums svetimas. Jei nesinori vadinti mama, tai ir santykiai ne tokie, o jei santykiai ne artimi, tai ir anyta neturetu uzpykti.
Atsakyti
mano santykiai su anyta vidutiniski. bet vadinu ja "mama". tiesiog vyras ja taip vadina tai ir as. cia kaip koks vardas butu g.gif
Atsakyti
Mergaites, pasisakysiu ir as 4u.gif as su vyru ir anyta jau gyvenu 23 metus , ji gera moteris, praktiskai uzaugino vaikus, nebuvo problemu,kai reikedavo kazkur isvaziuot 4u.gif na bet nei karto jos nepavadinau mama, kazkada dar norejau,bet tiesiog uzstrikdavo gerklej tas zodis, o ir vyras manosios mamos nevadina-mama, o vadinu kaip ja net nezinau, kazkaip per tiek metu issisukau smile.gif O dabar ja vadinu,aisku ne i akis, bet ir ne eteri blink.gif ....
As ir pati gal greit busiu anyta, bet ir kaip patiktu man marti, tikrai nenoreciau,kad mane vadintu mama, butu paprasciau tiesiog vardu bigsmile.gif
Atsakyti
Aš vadinu mama, nes mūsų santykiai labai šilti ir artimi wub.gif
Atsakyti
Niekada neapsivers liežuvis vadinti mama doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 10 liepos 2008 - 13:57
Mano nuomone, mama yra mama. As turiu savo mama ir "mama" vadinti vyro mama man butu tikrai nepriimtina schmoll.gif Kad ir kokia faina mano anyta, bet kreipiuosi vardu ir tiek...
Atsakyti
Ne uz ka as jai jokiu zodziu greziu nesakysiu schmoll.gif
Atsakyti
O AS TAI GYVENU SU VYRO MAMA,TAI VA,BET MAMA VADINU TIK TADA KAI PVZ.KAZKAS SKAMBINA TELEFONU TAI AS SAKAU MAMA AR TETI PAKVIESTI,TIK TAIP,NES TURIU VIENA MAMYTE IR JA MYLIU JUK MAMA TAI SVENTA,YRA TIK VIENA MAMA KURI PAGIMDE,JAI SAKAU JUS IR VISKAS.BETO SANTYKIAI NELABAI......................
Atsakyti