Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

kad ir kokia ji butu super duper drauge niekada nepavadinsiu jos "mama" schmoll.gif ji net ne gimine, tai kaip gali buti mama? g.gif nesamone schmoll.gif atrodo, kad taip savo mama išduociau biggrin.gif vadinu tik kreipiniu "JŪS" cool.gif
Atsakyti
Aš jau neturiu mamytės, bet uošvienės negaliu vadinti mama (tiksliau būsimos uošvenės), vadinu ją vardu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lars: 10 gegužės 2008 - 11:32
vardu, nes turiu superine anyta.. thumbup.gif O mama net nekilo mintis pavadinti.. blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
o as vadinu mama, nes man ji lyg mama, kuri nuosirdziai rupinasi manimi... ax.gif per tiek metu isitikinau, kad myli kaip dukra, tad nekyla minciu kitaip ir vadinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Megany: 18 gegužės 2008 - 22:30
O as irgi nemanau kad galeciau ja vadinti mama... schmoll.gif Nors mes sutareme idealiai (7 metelius), bet si savaitgali pasielge nelabai graziai, todel nemanau kad galeciau ja vadinti kaip nors siltai isskyrus vardu ar Jus.. g.gif schmoll.gif
Atsakyti
as negaliu anytos mama vadinti, nors keturius metus jau po vestuviu, o pazistami septinius smile.gif vadinu vardu smile.gif nors jinai tai labai norejo, kad mama vadinciau smile.gif
Atsakyti
o as is viso teta kelis kartus pavadinau, tai juokesi visi kas girdejo lotuliukas.gif , tai dabar issiverciu su zodeliu Jus, o "mama" tai tikrai nevadinciau g.gif na kokia ji gali buti dar man mama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 2rasa5: 26 gegužės 2008 - 21:35
Bandysiu vadinti "mama", nes ji man tikrai labai gera thumbup.gif Bet kol kas dar nepatogu, tai sakau Jus ax.gif
Atsakyti
As tai SB tevams JUS sakau smile.gif o MB mano tevams TU sako, ir brolio zmona mano tevam TU sako, nes mano mama taip paprase smile.gif. as tai anytos mama tikrai nevadinsiu schmoll.gif
Atsakyti
Sakau "Jūs", mama ar tėčiu niekada nevadinau
Atsakyti
jus i ja as kreipiuosi
Atsakyti
As vadinu mama, o savaja - mamyte smile.gif Tik kai jos abi vienoj vietoj, tai tada uztenka kreipinio Jus smile.gif
Atsakyti