Įkraunama...
Įkraunama...

Kreipimasis į anytą

QUOTE(Lanka @ 2007 12 05, 17:12)
Musu santykiai su anyta labai geri. Ji visada mano puseje, o ne mano busimo vyro  biggrin.gif  Dabar sakau "Jus", bet po vestuviu bandysiu sakyt "mama". Ne zinau ar uzteks drasos  rolleyes.gif  Labai noreciau.


Mano situacija panasi, bent jau kol kas musu santykiai neblogi, mes ir prie kavos puodelio susedusios pasisnekam, ir ji visada buna mano puseje, ir brangiausias lieka nepatenkintas, kad abi pries ji einam, kai kas nors buna ne taip, kaip reikia rolleyes.gif Bet mama abejoju, kad kada nors i ja kreipsiuos, dabar kreipiuosi tiesiog Jus, manau, kad taip kreipsiuos ir po vestuviu.. Nors, ateitis parodys.. ax.gif

user posted image
Atsakyti
As i anyta kreipiuosi ir tikrai kreipsiuos visada tik JUS ax.gif neapsiverstu liezuvis pasakyti mama schmoll.gif
Atsakyti
Kreipiuosi i ja Jus. Bet siaip kai pasitaiko proga mielai isvengiu bedrauti su ja akis i aki, nes ana labai klausineti megeja biggrin.gif Tikriausiai laikas parodys, gal ir busim artimesnes, gal kada ir mama pavadinsiu.
Atsakyti
tik JUS, mama nevadinau ir nevadinsiu schmoll.gif
Atsakyti
As ir JUS vadinu, kur cia mama, gi ji jokia mama. Tik vyrui mama.
Atsakyti
As vadinu mama. Nes savo mama tai mamyte vadinu smile.gif Tik jau kai jos abi buna, tai issiverciu be to kreipinio "mama". O siaip, juk ji vis tiek mama, nesvarbu, kad ne tavo smile.gif
Atsakyti
as ir kitaip nei Jus negaliu pasakyti, nors geriai sutariam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ne_gera @ 2006 08 07, 20:56)
Pasidarė įdomu, kaip jus kreipiates į anytą, (uošvienę)? Man tai nesąmone kažkokia anytai sakyti "mama"  doh.gif Galėčiau kreiptis tik vardu arba sakyti "Jus".
Na, o kaip jus jas vadinat?



As i anyta kreipiuosi Jus,nors ji del to vis pyksta;) sako vardu kreikis, bet man kazkaip nei siaip nei taip vardu,lyg padruske butu biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif
o del "mama" tai is vis nesamone-na bet cia tik mano nuomone
Atsakyti
Kai mano anyta dar buvo gyva,as negalejau kreiptis i ja mama,nes ji man ne mama.Kreipdavausi jus arba jeigu nepavykdavo issisukti tai vardu . blush2.gif
Atsakyti
As irgi sakau JUS,na retkarciais pasakau mama,bet kazkaip paskui pati pasimetu ir susinepatoginu blush2.gif
Atsakyti
tiktai Jus...ir negali jokiu but 'mama'... schmoll.gif negaliu klausyt, kai mano brolio zmona, mano mama vadina mamyte, o teva tevuku...atrodo nieko blogo...bet tiesiog negaliu klausyt, turi savo tevus, juos ir vadink taip, o mano tevus prasau palikt ramybej ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliux25: 05 gegužės 2008 - 07:22
na anytos as tikrai nevadinu ir nevadinsiu mama.Jausciausi lyg buciau isdavusi savo tikraja mamyte.Kreipiuosi i ja tik Jus arba kartais isvis Jus teta.gal skamba ir svetimai,bet artimos ir neesame.o mamos vardo reikia nusipelnyti.
Atsakyti