Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(Pou @ 2023 06 14, 10:40)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73080812" data-time="1686723572"><div><p>Viskas kol kas gerai, bet paskui po 4 mėnesių bus pjūtynių vartotojo įkelta nuotraukao MB toks nuolaidus...nežinau oi bus barnių...ptfu ptfu ptfu</p></div></blockquote><p>Na bent pasidžiaukit dabar tais 4 mėnesiais ramybės. Tai daug laiko, gali aplinkybės ir pasikeisti.</p>

oi aš tai džiaugiusoi iki negaliu ale MB sesuo bangas kelia dar nenuvežus tėvo į slaugą...ai visatai siunčiu tik geras mintis tongue.gif
Atsakyti

Mukut, bet gerai Dusia pataria. Tegu tavo vyras su seserim ir tariasi, ką daryt - jie vaikai. Suprantu, kad anyta jau metuose, reik samdyt pagalbą į namus arba pagalvot apie ilgalaikę profesionalią pagalbą įstaigoje. Labai gerų atsiliepimų girdėjau apie Marijampolėj esančią įstaigą. Tikrai labai gerų. Sesers kaimynės mama serga demencija. O mano buvusios kaimynės dukra serga neurodegeneracine liga, kuri pažeidžia ne tik motoriką, bet ir kognityvines savybes - namuose jau per mažai įgūdžių buvo ją slaugyt. Abi jos ten, skirtingu laiku apgyvendintos, šeimos tikrai labai patenkintos.

Atsakyti
Muka, saulele - nesileisk įtraukiama. MB nereikia saugoti nuo jo šeimos. Kraujas ne vanduo...
Mudu su MB per tai praėję. Ir jo mama sunkiai sirgo ir mano.
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 06 14, 09:31)
O tai ką tėvai dar kūreną  blink.gif


įsivaizduok, taip )) Tik jau kai mes atvažiuojam, tada ne. O taip tai atseit vandeniui pašildyt (nors boileris ir į elektrą jungiasi), tai bulves vištoms virt. O pagrindas aišku, kad tėvas vis rėkia, kad šalta. Nes nu nejuda jis, į lauką neišlenda. Nors dabar meistras dirba, tai tėvas kas penkios minutės lekia į lauką reguliuot. O mama - vajėzau, be kepurės išlėkė!!! ))))
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 14, 11:19)
<p>Mukut, bet gerai Dusia pataria. Tegu tavo vyras su seserim ir tariasi, ką daryt - jie vaikai. Suprantu, kad anyta jau metuose, reik samdyt pagalbą į namus arba pagalvot apie ilgalaikę profesionalią pagalbą įstaigoje. Labai gerų atsiliepimų girdėjau apie Marijampolėj esančią įstaigą. Tikrai labai gerų. Sesers kaimynės mama serga demencija. O mano buvusios kaimynės dukra serga neurodegeneracine liga, kuri pažeidžia ne tik motoriką, bet ir kognityvines savybes - namuose jau per mažai įgūdžių buvo ją slaugyt. Abi jos ten, skirtingu laiku apgyvendintos, šeimos tikrai labai patenkintos.</p>

oi nesikišu ...kol manęs nepradės liesti ax.gif kaip sakoma nejudinkit nes pasakysiu viską ką galvoju....
Oi kur tau iš Klaipėdos į Marijampolę čia iki Kretingos jau baisiai toli....ai pasiunta aš nepraleisiu progos patylėti tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2023 06 14, 11:28)
įsivaizduok, taip )) Tik jau kai mes atvažiuojam, tada ne. O taip tai atseit vandeniui pašildyt (nors boileris ir į elektrą jungiasi), tai bulves vištoms virt. O pagrindas aišku, kad tėvas vis rėkia, kad šalta. Nes nu nejuda jis, į lauką neišlenda. Nors dabar meistras dirba, tai tėvas kas penkios minutės lekia į lauką reguliuot. O mama - vajėzau, be kepurės išlėkė!!! ))))

Rūpestėlis mamukas tavo biggrin.gif Tai ką ruošiasi baliui tongue.gif Mano anyta irgi labai norėjo 90 mečio....tik va ikišau trigrašti, tai teku iš Kauno Klaipėdoje suorganizuoti, tipo dukra nenorėjo...ai kas buvo tas ...
Atsakyti

oi nesikišu ...kol manęs nepradės liesti ax.gifkaip sakoma nejudinkit nes pasakysiu viską ką galvoju....
Oi kur tau iš Klaipėdos į Marijampolę čia iki Kretingos jau baisiai toli....ai pasiunta aš nepraleisiu progos patylėti tongue.gif

Mukut, Marijampolėj ne slauga, o ilgalaikė globa būtų - visam laikui. Bet jau vaikai tenusprendžia.

Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 14, 11:33)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73080846" data-time="1686727823"><div><p>oi nesikišu ...kol manęs nepradės liesti vartotojo įkelta nuotraukakaip sakoma nejudinkit nes pasakysiu viską ką galvoju....
Oi kur tau iš Klaipėdos į Marijampolę čia iki Kretingos jau baisiai toli....ai pasiunta aš nepraleisiu progos patylėti vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Mukut, Marijampolėj ne slauga, o ilgalaikė globa būtų - visam laikui. Bet jau vaikai tenusprendžia.</p>

tegu sprendžia ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 14 birželio 2023 - 09:39
QUOTE(Muka @ 2023 06 14, 10:33)

Rūpestėlis mamukas tavo  biggrin.gif Tai ką ruošiasi baliui  tongue.gif


oi, neprimink man to baliaus.. ruošiasi. Papasakosiu, kaip. Pasisamdė mesitrą namui dažyti. Vakar skambinu, klausiu meistras dirba? - jo jo, dirba. Sakau, o tu ką darai? - Lentas dažau blink.gif blink.gif
Meistrą pasisamdė ir pati lentas dažo. Atseit, greičiau bus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 14, 12:33)
oi, neprimink man to baliaus.. ruošiasi. Papasakosiu, kaip. Pasisamdė mesitrą namui dažyti. Vakar skambinu, klausiu meistras dirba? - jo jo, dirba. Sakau, o tu ką darai?  - Lentas dažau  blink.gif  blink.gif
Meistrą pasisamdė ir pati lentas dažo. Atseit, greičiau bus  blink.gif

nu jooo smile.gif gerulė mamukas tavo blink.gif
Atsakyti
Nerin Gutis
Dėl atsilikimo pritariu 💯 Autobuse dar konduktorė pardavinėja bilietukus ir kiekvienoj stotelėj visus peržvelgia 😂🙈
No photo description available.
Cia is FB nukopijavau,milenialai tyciojasi is konduktoriu bulgarijos autobusuose.
Oi gaus vaikai karmos atpilda greituoju laiku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 14 birželio 2023 - 11:31
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 14, 10:01)

Ingrida , kaip koja?

Gyja.Vaikštant paskauda.Sugis gal?
Nėra sveikatos remontams kaip niekada,seniai taip buvo.Preaetą naktį negėriau tabletės,Bijojau pramigti sūnuką išleisti,reikėjo suruošti viską.Na žinote mamos.Tai šiąnakat gėriau tabletę ir mb anksti kėlėsi,man trūko dar miego.Šiandien kaip permušta.
Šiąnakr vėl be tabletės bandysiu,rytoj anksti keltis sostinėn,pas kardiologus. ax.gif
Atsakyti

Ingrida, o kas su širdele, kad pas kardiologus? Va dar balta dėmė, nebuvus niekad pas tokį daktarą. Spaudimas geras, cholesterolis geras tai ir nesiunčia. O gal aš kokia beširdė?   Su mano daktaru taip jau yra... nepersistengs, o aš nesiprašau.

Noriu būti tokia senatvėje kaip Saintlinos mama. 

Senatvė taip ir nepagauna Jos, nes visą laiką turi planų ir reikalų. Nėr kada pasenti :wub:​ 

Atsakyti