Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Ingrida 10 metų stabligės skiepas veikia ?
Tavo imunitetas pasilpnintas gydymo , pasiklausk daktarės ryt paskambinus.
Pou , aš šaldau atskirai svogūnų laiškus ir krapus . Man taip patogiau . O šiltnamyje ir darže paleidžiu į sėklas , paskui nerenkų jų. Pasisėja visur , man tik išsiravėti kur netinkamoj vietoj ax.gif Rudenip labai gerai auga krapai , neina į žiedus . Pavasarinius savaiminius šiltnaminius jau sušaldžiau , suvagysim iki rudens. Kitus sumalsiu su česnakų žiedkočiais ,tobulas prieskonis mėsai marinuoti - visa vasara dar prieš akis biggrin.gif O džiovinu ir malu žiedynus . Gero kvapo prieskonis gaunasi ... Aš taigi prieskonių gamintoja .
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2023 06 13, 18:21)
Ryte dar rodė lietų savaitgaliui, dabar jau +30 ir be debesėlio.. ir kitą savaitę +30.. aina nakum.. burbu iš anksto.


Ant akių pavogė lietų hammer_1.gif gun_bandana.gif
Aš irgi mačiau , kad visą kitą savaitę mano kaime lis...
Atsakyti
Labos smile.gif
Atšaukiau ką jos man pasakys, ne odoje problema, vėl prednezelono prirašys ai... su deguto muilu apsiramina.
AA gal ir tokia alergija, norint keisti reikia žinoti į ką.
Išleidžiu gydymui per savaite po 140 eur, tai sakote mažai...Ačiū die kojos jau panašėja į normalesnes. 4u.gif
Saintlina važiuojant į darbą šiandiena net tris lesius mačiau ax.gif du su moteriške nuo Raudondvario kalno bebėgančisu o kitą prie Nemuno nu gražūs rupke biggrin.gif tiesa visi trys marmuriniai tongue.gif
Ingrida nuo stabligės skiepyja beveik kas kart kaip susižeidi, mažu pasiskambink daktarei 4u.gif
mnao krapai nesėti o savaiminiu labai mažai ax.gif o česnakai vos 25 proc. bus išdygę taigi žiedkočių irgi nebus, et dar prieskonių mačiau yra nuo pernai užteks man.
AA o keičiu gyvenimą pradėjo nieko nereikti rolleyes.gif
MB tėvuką šiandiena į slaugą vežą...tyliu nieko nesakau kaip vandens į burną prisisėmusi..
Gražios dienos smile.gif

Atsakyti

Labas rytas,

Muka, buvo pas mane nenormali sloga įsitaisiusi, niekaip neatknisau nuo ko. Tai ir visus skalbiklius, minkštiklius, ploviklius pakeičiau į hipoalerginisu, na žodžiu, viską keičiau į mažiau erzinančius. Pastebėjau, kad esu chlorui alergiškai - iššaukia migreną, suirzusi pasidarau.

Tiesiog pradėk stebėti, ką naudoji, ką valgai - gal atrasi kokį trigerį.

Mukut, tikriausiai, visi išvargo - labai sunki Alzheimeriu sergančio priežiūra ir slauga. Praktiškai reikia atsisakyti savo gyvenimo ir aukotis slaugai, jei padėtis rimtesnė. Slaugės be proto brangiai kainuoja, o ir nelabai kas nori pas tokius ligonius eit.

Kada tau pas endokrinologę?

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 14, 09:31)
<p>Labas rytas,</p><p></p><p>Muka, buvo pas mane nenormali sloga įsitaisiusi, niekaip neatknisau nuo ko. Tai ir visus skalbiklius, minkštiklius, ploviklius pakeičiau į hipoalerginisu, na žodžiu, viską keičiau į mažiau erzinančius. Pastebėjau, kad esu chlorui alergiškai - iššaukia migreną, suirzusi pasidarau.</p><p>Tiesiog pradėk stebėti, ką naudoji, ką valgai - gal atrasi kokį trigerį.</p><p>Mukut, tikriausiai, visi išvargo - labai sunki Alzheimeriu sergančio priežiūra ir slauga. Praktiškai reikia atsisakyti savo gyvenimo ir aukotis slaugai, jei padėtis rimtesnė. Slaugės be proto brangiai kainuoja, o ir nelabai kas nori pas tokius ligonius eit.</p><p></p><p>Kada tau pas endokrinologę?</p>

06.20 pas endokrinologę.
Aš jau senai sakiau, kad reikia slaugos ir t.t. ale ten kiti planai ...pinigai... negalvojo, kad tiek ilgai tėvai gyvens...fek...
Pas alergologą- imunologą buvau, jokių alerginių reakcijų nėra. Manau čia bus iš vidaus kokios kepenys ar t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Muka: 14 birželio 2023 - 07:41

06.20 pas endokrinologę.
Aš jau senai sakiau, kad reikia slaugos ir t.t. ale ten kiti planai ...pinigai... negalvojo, kad tiek ilgai tėvai gyvens...fek...
Pas alergologą- imunologą buvau, jokių alerginių reakcijų nėra. Manau čia bus iš vidaus kokios kepenys ar t.t.

Manau, kad ten daug problemų turėtų išsispręsti.

Viską o viską pasakok, ten tikrai turi daug galimybių tyrimams ir jei ką, konsiliumus daro, kai reta liga, o tavo juk tokia, jei gerai pamenu. Beje, viskas ant vieno šniūro gali būti pakabinta, viena sisteminė liga, išderinus daug sistemų.

Jei dėl kepenų, tikrai gali kreiptis pas mano rekomenduotą, tik pas ją patekti bezbožnai sunku, nes jei neklystu, į savaitę vieną pusdienį dirba. Ji tikrai stipri ir labai daug žinių turi, apie kurias kiti tyli, jei ir turi. Gaudo net mažmožius, tikrai tyrimų negaili, siunčia toliau, jei mato reikalą.

Bet žinai, man atrodo, kad skaičiau, jog pas endokrinologus, gastro ir reumatologus yra ilgiausios eilės. Tačiau lyg yra ir skatinamas išsamesnis ištyrimas, kad tą pacientą gerai pakrapštytų, nes dažnai paleidžia po kokio tyrimo, o jis ir vėl suka ratą, nes problema iki galo neišspręsta.

Tai dėl uošviuko gal ir gerai viskas išsisprendė? 4 mėnesius pailsės artimieji, - ten lankyti juk taip pat galima.

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 13, 19:17)
Ant akių pavogė lietų  hammer_1.gif  gun_bandana.gif 
Aš irgi mačiau , kad visą kitą savaitę mano kaime lis...


Parazitai. Nu.
Imu atostogas kitą savaitę, gal kaimo trioboj bus vėsiau. Jeigu neprikūrens iki to laiko.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 14, 10:03)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Muka" data-cid="73080791" data-time="1686721219"><div><p>06.20 pas endokrinologę.
Aš jau senai sakiau, kad reikia slaugos ir t.t. ale ten kiti planai ...pinigai... negalvojo, kad tiek ilgai tėvai gyvens...fek...
Pas alergologą- imunologą buvau, jokių alerginių reakcijų nėra. Manau čia bus iš vidaus kokios kepenys ar t.t.</p></div></blockquote><p>Manau, kad ten daug problemų turėtų išsispręsti.</p><p>Viską o viską pasakok, ten tikrai turi daug galimybių tyrimams ir jei ką, konsiliumus daro, kai reta liga, o tavo juk tokia, jei gerai pamenu. Beje, viskas ant vieno šniūro gali būti pakabinta, viena sisteminė liga, išderinus daug sistemų.</p><p>Jei dėl kepenų, tikrai gali kreiptis pas mano rekomenduotą, tik pas ją patekti bezbožnai sunku, nes jei neklystu, į savaitę vieną pusdienį dirba. Ji tikrai stipri ir labai daug žinių turi, apie kurias kiti tyli, jei ir turi. Gaudo net mažmožius, tikrai tyrimų negaili, siunčia toliau, jei mato reikalą.</p><p>Bet žinai, man atrodo, kad skaičiau, jog pas endokrinologus, gastro ir reumatologus yra ilgiausios eilės. Tačiau lyg yra ir skatinamas išsamesnis ištyrimas, kad tą pacientą gerai pakrapštytų, nes dažnai paleidžia po kokio tyrimo, o jis ir vėl suka ratą, nes problema iki galo neišspręsta.</p><p></p><p>Tai dėl uošviuko gal ir gerai viskas išsisprendė? 4 mėnesius pailsės artimieji, - ten lankyti juk taip pat galima.</p><p></p>

Viskas kol kas gerai, bet paskui po 4 mėnesių bus pjūtynių verysad.gif o MB toks nuolaidus...nežinau oi bus barnių...ptfu ptfu ptfu
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2023 06 14, 07:16)

Saintlina važiuojant į darbą šiandiena net tris lesius mačiau  ax.gif du su moteriške nuo Raudondvario kalno bebėgančisu o kitą prie Nemuno nu gražūs rupke  biggrin.gif tiesa visi trys marmuriniai  tongue.gif



Tai diena nusiseks thumbup.gif
Kaune trys veislynai veikiantys yra smile.gif tai jų pas jus daugiau smile.gif marmuriniai dabar ant bangos, bet man vistiek ryžikai arčiausiai širdies smile.gif
Aha, gražūs jie wub.gif visuomet dėmesį atkreipia ir komplimentų gatvėj sulaukia. Betgi ir protingi be galo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 14, 10:24)
Tai diena nusiseks thumbup.gif
Kaune trys veislynai veikiantys yra smile.gif tai jų pas jus daugiau smile.gif marmuriniai dabar ant bangos, bet man vistiek ryžikai arčiausiai širdies smile.gif
Aha, gražūs jie  wub.gif  visuomet dėmesį atkreipia ir komplimentų gatvėj sulaukia. Betgi ir protingi be galo  mirksiukas.gif

man irgi ryžikai wub.gif
O tai ką tėvai dar kūreną blink.gif
Atsakyti

Viskas kol kas gerai, bet paskui po 4 mėnesių bus pjūtynių verysad.gifo MB toks nuolaidus...nežinau oi bus barnių...ptfu ptfu ptfu

Na bent pasidžiaukit dabar tais 4 mėnesiais ramybės. Tai daug laiko, gali aplinkybės ir pasikeisti.

Atsakyti
Labos,
Kaimo triobos vėsios. Aš kūriau krosnį vakar ryte biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Nebuvo per šilta, kai reikėjo dirbti prie kompo. Mano katė mėgsta šilumą. Aš irgi kačių giminės biggrin.gif

Muka, ko čia nusiteikinėji , kad bus rietynės.
MB suaugęs vyras... O Tau palinkėčiau išlaikyti atstumą. Jie kraujo giminės, pasiries, susitaikys ... Taip jau yra, aš iš didelės šeimos. Neduokdeive kažką MB pasakytų apie mano giminę. Tik aš galiu su savo gimine pasiginčyti . Jis turi mylėti ir gerbti biggrin.gif
Tas pats su jo gimine ... Niekada nesikišu .
Myliu, gerbiu ir patyliu rolleyes.gif

Ingrida , kaip koja?






Atsakyti