Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

MUKA ,TAU ALERGIJA NUOSAVAM GYVENIMUI.Tau reikia keisti viska,jei nori gyvent.Taip atsitinka.Daznai.
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 13, 10:50)
Suprantu, kad šie be problemų jam bus.


Matematika nebus taip lengva smile.gif bet vistiek nepalyginamai lengviau už lietuvių. Tai kaip nors smile.gif

Pirkom bilietus į Koršunovo spektaklį gruodžio mėnesiui )) nes paskui gaut neįmanoma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 13 birželio 2023 - 10:25

JKLMN paskambino iš Aušros poliklinikos vizito kaina 60 eur.... nu nesikeikiant ....čia pas odos ...dar vis vargstu:(

Muka, nuo liepos 4 d. pilna talonų nemokamai. Suprantu, kad trys savaitės, bet bėda nenauja, galima pasiplanuoti vizitus.

Privačiai taip pat eilės, jei pas žinomesnį, o ir kainuoja.

Saintlina, toks jau tas etapas, kažkaip reik pravažiuot, o vėliau jau gyvenimo pasirinkimai.

Oho, reik ir man pasidairyti ko nors. Bet va susiplanuok, žmogus, tokioj tolybėj...

Atsakyti
Bilietų galiu pavydėti biggrin.gif arba nusipirkti pačiai reiktų ax.gif
Mukute liga visad yra brangu... Jei ne pinigais, tai brangesniu dalyku susimoki, laiku. Diena praleista lovoje neturint sveikatos atsikelti man atrodo negyventa... ištrinta.
O šaip tai geriausias Judvieju laikas, dukra užauginta, tėvai ne ant patalo . Yra bėdų , bet susitvarko . Pats tas gyvenimas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2023 06 13, 12:11)
Oho, reik ir man pasidairyti ko nors. Bet va susiplanuok, žmogus, tokioj tolybėj...


aš pirkau gruodžio 22 dienai, tai kaži kuo užsiėmus neturėčiau būt smile.gif
Šiaip daba vasaros akcija bilietams, yra nuolaidos dramos teatre, bet gruodžio mėnesiui nuolaidų nėra. O kitais mėnesiais nuolaidos tik toms vietoms, kur labai šonuose ar gale. Aš nematau iš ten, tai numojau ranka ir pirkau per vidurį, trečioj eilėj ir be nuolaidų smile.gif
Bet jau kaip bilietų kainos.. Į Tartiufą 65 pinigai blink.gif Išvarymas 55. Bet šituos mačiau, tai ėmiau į 'Miegančius'.
Atsakyti

Apskritai viskas brangsta akyse. Ir dar kai tokios kainos, pabandyk tuos bilietus gauti, iššluota bent porą mėnesių į priekį visuomet.

Atsakyti

Lauke kažkaip krapai neauga. Vieni nušalo, o dabar nedygsta, kai tokia sausra. Atlis žemę, reiks pabarstyt.

Užsišaldykit svogūnų laiškų su krapais, jei tik turit. Aš jau šiltnaminių šaldikly pagrūdau. Aš juos nuplaunu, nusausinu gerai, supjaustau, sumaišau ir į šaldymo maišiuką sudedu, kuriame palieku daug oro. Kai jau sušąla, tada orą išleidžiu - taip nesukimba, o tokie faini lediniai pabarstukai gaunasi.

Atsakyti
Šaldymui krapus sėju rupgpjūčio 10-15 dienomis . Labai gražūs užauga .
Atsakyti

Dusiuk, aš mėgstu, kai laiškai būna su krapais, ne atskirai. Tad pavasarį šiltnamy prisėju, svogūnų sodinukų prikaišau ir turiu. Dabar jau man valgymui krapų norisi, o va šiltnaminiai į pabaigą, lauke  - zuikio ašaros. Šiltnaminius jau paleidau į žiedynus - užaugs sodrūs, sėkla bus gera.

Atsakyti
Ryte dar rodė lietų savaitgaliui, dabar jau +30 ir be debesėlio.. ir kitą savaitę +30.. aina nakum.. burbu iš anksto.
Atsakyti
Ne veltui šiandien 13 diena.O gal čia mane baudžia už paukštį?Buvome mieste,dukra nusipirko mašiniuką,mb keitė tepalus,filtrus.Aš skyniau šeivamedžio žiedus.Paskui lipau į antrą aukštą ir lūžo laipto pakopa,kai niekas nenaudojama,bestovint sensta.Kaip kišau koją į metalą.Nusivariau iki kraujo.
Parvažiavome kaiman,papasakojau sūnui ,klausia o nuo stabligės kada skiepyta?Gal kai apendicitą operavo skiepijo?Prieš du metus ranka buvo lūžusi,tikrai tada skiepijo.Gal dar veiks skiepas?Dabar susirūpinau. ax.gif
Atsakyti
Jei tikrai prieš du metus skiepyjo - veikia. Kas dešimt metų lyg palaikomosios vakcinos turėtų būti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 13 birželio 2023 - 18:11