Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Bijunai nelaiko ziedu,svyra,tai pakinkiau kiek.
Kalijos suprastejo ir isretejo,ten dregna vieta ,matyt nepatinka.Ir ziedu turi maziau.O tu hibridiniu nemegstu,kazkaip jos man nelimpa.Labai lepios,lauke sode nepaliksi zemej,o iskasinet ne man,neturiu tiek noro tupinet.Prie namu vazone man irgi kazkaip ne labai,pasiziuriu,paziuret grazu,bet vis susilaikau nepirkus.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 06 12, 18:02)
Bijunai nelaiko ziedu,svyra,tai pakinkiau kiek.
Kalijos suprastejo ir isretejo,ten dregna vieta ,matyt nepatinka.Ir ziedu turi maziau.O tu hibridiniu nemegstu,kazkaip jos man nelimpa.Labai lepios,lauke sode nepaliksi zemej,o iskasinet ne man,neturiu tiek noro tupinet.Prie namu vazone man irgi kazkaip ne labai,pasiziuriu,paziuret grazu,bet vis susilaikau nepirkus.


Gavau dovanu kalijas... Pirmą žiemą laikiau namie , žaliavo , bet kitais metais nežydėjo . Paskui išvežiau į kaimą , dalinau , sodinau . Ne visus ir parvežu namo . 2-3 vazonus sudedu sklepan, kitus palieku dievo valioje , numiršta per žiemą .
Atsakyti

Tu irgi augintinius vaikais vadini? bigsmile.gif

Aha, visus 😁. Net MB žuvytės yra jo leliukai 😂

Šuo tai net ateina kai pasakau žodį "vaikas"🤣

Plataus profilio tėvai mudu su vyru 😆

Parauni takazoliu ,nuplauni,sudedi maiselin,ikisi saldiklin,ryta isimi,su kocelu sutrini,stiklainin sudedi,uzpili 70 apsuku spiritu,sublenderiuoji,pasildai iki 36 C ,pakratai,kita ryta pradedi vartot.Atrodo kaip srutos.Kvepia skaniai.Veikia.
Paskui galima glicino ,bet ne kasdien.Nepiknaudziauti.Glicinu.As dar diosmino paimu ,kai kos 20 km eit nusimato.NEPIKNAUDZIAUJU.

Ir po kiek vartot? 🧐

Kur čia tu takažolių rast db, mano kaime nėra visiškai 

Atsakyti

Priedas  received_306374158479689.jpeg   508,8KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  received_827418188899004.jpeg   245,04KB   0 Parsiųsta kartų

Toje dykumoje žydi tik šalavijas. Dūzgia mergos...

Atsakyti

Si bei ta vaseliu,bet tik zaidziu.Visos rode savo bijunus,parodysiu ir as.
2778a5f65e4e2b32f6eed09bd5b56d0b583.jpg

df028441e57d14baeea6a0980cb8687930.jpg

Buvau idejus pavesines vaizda,bet ziuriu kad sandeliukas atdaras,bordakas matosi,tai nufotkinsiu kita kart
. biggrin.gifbiggrin.gif
Na va kur mano sirdies atgaivis kampeliai.
Nieko nenustebinsiu,tik parodau,kaip apsitvarkem.

Cia kur uzversti sugnais i virsu dezes,ten po jomis yra spastukai,ir kazkiek pakelta nuo zemes,kad pele ar ziurke ilystu,o katinas ar lape -ne.

Puikus sodas 👍. Pas mane šparaginės tai gal tik 7cm dydžio daigai dar 😁. Morkos 2 cm🤣

Atsakyti

attachicon.gifreceived_306374158479689.jpegattachicon.gifreceived_827418188899004.jpeg

Toje dykumoje žydi tik šalavijas. Dūzgia mergos...

Čia tos violetinės yra šalavijas? Jos vaistinės, ar dėl grožio?

Atsakyti
Takazoliu extracto mes imam po valgoma sauksta rytais.
Gal pirkt yra, polygonum kokios tinkturos.
Aik tu sau kaip viskas apdangstyta,pas mane tik svogunai ir cesnakai nuo vagiu.Dar turbut iskabinsiu issinerusiu gyvaciu skuras ,ant vartu.Beje i generolo viniu dezutes gyvates sudejo kiausinius. biggrin.gif Bet uztai jokiu ziurkiu kol kas nera.Gyvates irgi pavojuje,uolose gyvena kazkoks amerikanskas didelis plesrus paukstis,baltu kalu ,toks kaip is JAV herbo.
Atsakyti

Čia tos violetinės yra šalavijas? Jos vaistinės, ar dėl grožio?

Šalavijas. Ne vaistinis. Turiu ir vaistinį ir kvepiantį, čia nesimato. Sausrą ir prastą žemę jis pakelia. Labai mano mergos jį myli, nektaro turi... ir žydi du kartus, dabar ir rudeniop.

Atsakyti
Anidanda, džiovintos yr pirkt. Jei AA pasakys, kad tinka tokia smile.gif

https://www.zolynuna...les-zole-50-gr/
Atsakyti

Anidanda, džiovintos yr pirkt. Jei AA pasakys, kad tinka tokia smile.gif

https://www.zolynuna...les-zole-50-gr/

Džiovintų tai būna ir vaistinėse, esu mačius. Seniau rinkdavau arbatoms ir pati, kai sodą turėjom, augo pilna aplink. Reiks atidžiau pasidairyti ir naujoj sodyboj, gal pražiopsojau kur nors

Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 12, )
Šuo tai net ateina kai pasakau žodį 'vaikas'


Mano irgi reaguoja )))
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 06 12, 17:34)


Oho kokios kalijos bigsmile.gif wub.gif aš jų gal net nesu mačius dirvoj augančių. Bent jau žydinčių )) labai gražu wub.gif
Ir bijūnai taip tėvynę primena turbūt?..
Kaip tu tiek visko sutalpini į tokį nediduką plotelį?
Papildyta:
QUOTE(Luety @ 2023 06 12, 17:34)


Oho kokios kalijos bigsmile.gif wub.gif aš jų gal net nesu mačius dirvoj augančių. Bent jau žydinčių )) labai gražu wub.gif
Ir bijūnai taip tėvynę primena turbūt?.. spalva nuostabi wub.gif
Kaip tu tiek visko sutalpini į tokį nediduką plotelį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 12 birželio 2023 - 20:58
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Nu vakar nussukau sprandą strazdui,palindę po groplėvele toliau puotauja.Nervai nelaiko.Pagavau apkračiau ir nulinko galvelė,pakabinau ant pagalio,spėkite ar reaguoja,šįryt ateinu jau puotauja,gaudžiau tai tik kelias plunksnas išpešiau,pabėgo. bigsmile.gif
Trešnių jau nėra,buvo kelios ir nebėra.Pas mane labai ansktyva kartu su braškėmis prasidėdavo,sausmedžio net neparagavome,mačiau noko. bigsmile.gif
Atsakyti