Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

papasakosiu aš jums šposą. Tiek prisikvykiau ryte, net apsiverkiau bežviegdama biggrin.gif
Rytais mb maudo savo Žalią. Įdeda vonion. Tas kai jau sugalvoja, iššoka iš vonios ant skalbinių krepšio, ten pamedituoja kurį laiką ir tada eina namo. Šiandien sėdžiu kambary, žiūriu, įrėplioja per duris iguana su mb triusikais )) kaip liemene apsitaisius, galva, uodega ir kojos išlindę, o kūnas aprengtas. Jau tiek žvengiau, kad nufotkint nesugebėjau biggrin.gif

Sušalo vaikas po maudynių, tai apsirengė 🤣

Siais laikas viskas keičiasi, sakyciau dabar aš jam didesnis tarnas, nei jis, bet taip, labai stiprus fiziškai ir energetiškai gyvūnas

Tiesa, turim visi, bet kai ji labai uzbujoja, tai vien paleo nepades, reikalingas gydymas, o paskui jau paleo

Mano vyras turejo gal 3 gydymus, vis atsinaujindavo ta bjaurastis, paskui nuėjo pas gydytoja, kuris  sustatė sistema ir jau eile metu sveikas, kažkur gal dar lapeli turiu kur surašyta ką ir kaip gėrė, jei nori, pažiūrėsiu, galėsi pasikonsultuoti su savo gydytoju

Kolkas kauno mariose, norėtųsi jau į jūra, bet ilgas kelias kolkas atgraso, tai tenka tenkintis kuo gali

lape lai buna pievoj, kieme katinai peles lai gaudo ir zalciai

Būtų įdomu 🤔

Skrandžio bakterijos išveši arba nuo labai neteisingos mitybos arba nuo labai didelio streso ...
Žmonės taupo ant maisto arba normalaus maisto gamybai nelieka laiko biggrin.gifGaila laiko kai išgirstu skūra pasišiaušia. O paskui pas daktarų ir pročkelės . Nuo vaikystės turėjau labai ne kokį skrandį, vaikystėje tyrė , žarną ryjau , ilgas tas tyrimas buvo ... Brr. Kol nesusidėliojau mitybos , kas ne taip - iš karto viaukt. O jei ne viaukt tada skausmai kelias dienas... Vyno ar šampano taurė galvos skausmas dvi dienas . Taip , kad apie skrandžio , virškinimo bėdas žinau daug biggrin.gif

Nu netaupau aš ant maisto, gaminu kasdien. Tikrai visokio šlamšto nevalgom.

Atsakyti
Tai man iskart i galva giesme:kai ims drebeti dangus ir zeme ir dangui liepsnojant ,klisim i....,atrodo,kad taip,senai bebuvau lietuviskose misiose. ax.gif Tai va,maniau pasaulio pabaiga,ir dangus




Ir dangui liepsnojant teisi pasauli,ir cia kataliku sermenu giesme, o ne misiu.
Zmones,protonu pompa hyperaktyvi,kai fermentu sekrecija sutrinka,ilguoju budu tai atkimst kepenis,greituoju budu paimt kreono.Fizika.
Atsakyti

Tai man iskart i galva giesme:kai ims drebeti dangus ir zeme ir dangui liepsnojant ,klisim i....,atrodo,kad taip,senai bebuvau lietuviskose misiose. ax.gif Tai va,maniau pasaulio pabaiga,ir dangus




Ir dangui liepsnojant teisi pasauli,ir cia kataliku sermenu giesme, o ne misiu.
Zmones,protonu pompa hyperaktyvi,kai fermentu sekrecija sutrinka,ilguoju budu tai atkimst kepenis,greituoju budu paimt kreono.Fizika.

Kaip jas atkimšti?

Atsakyti
Parauni takazoliu ,nuplauni,sudedi maiselin,ikisi saldiklin,ryta isimi,su kocelu sutrini,stiklainin sudedi,uzpili 70 apsuku spiritu,sublenderiuoji,pasildai iki 36 C ,pakratai,kita ryta pradedi vartot.Atrodo kaip srutos.Kvepia skaniai.Veikia.
Paskui galima glicino ,bet ne kasdien.Nepiknaudziauti.Glicinu.As dar diosmino paimu ,kai kos 20 km eit nusimato.NEPIKNAUDZIAUJU.
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 12, 11:53)
Sušalo vaikas po maudynių


Tu irgi augintinius vaikais vadini? bigsmile.gif
Atsakyti
Ar jau skinat česnakų žiedynus ? Man reikia , bet laukiu trečiadienio... Be mėsmalės ką aš iš jų padarysiu ? Anksti šiemet, apie Jonines būdavo ...
O jau oro bjaurumas šiandiena. Vėjas. Vėsu ... Man daug darbo už pinigus prie rašomojo stalo sėdit, tai krosnelę pakūriau smile.gif Katei ir man vėsu . Jei čia vasara , tai ką aš žinau .
Aš savo katės vaiku nevadinu . Žinau savo vietą ... aš tik vergė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 12 birželio 2023 - 14:23
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 12, 15:22)
Ar jau skinat česnakų žiedynus ?

O jau  oro bjaurumas šiandiena. ..krosnelę pakūriau smile.gif Katei ir man  vėsu . Jei čia vasara , tai ką aš žinau .


Nea, neskinu. Nebuvo dar.
Geras oras gi smile.gif man tinka tokia vasara smile.gif gaila, neilgai tokia bus, tuoj užkepins. Tada aš bumbėsiu ))))

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2023 06 12, 15:50)
Nea, neskinu. Nebuvo dar.
Geras oras gi smile.gif man tinka tokia vasara smile.gif gaila, neilgai tokia bus, tuoj užkepins. Tada aš bumbėsiu ))))


Tai gerai visad temoje bus bambančių biggrin.gif
Atsakyti
AA,matai kokia katalike esu,girdejau,kad skambina kazkur varpai,bet pasirodo ne is tos operos. bigsmile.gif bigsmile.gif
Nuvarem i soda ,paziuret,gal ten nelijo.,bet jau ant kelio pasitiko balos.Smagiai palijo ir sode.Is 9 spastuku tik i vienus pateke net du ziurkenai,o kiti du braskese issove,bet tusti.MB uztaise ,ikiso i braskes,uz minutes taukst,yra. biggrin.gif Patvarkiau pomidorus,padariau kiek sukuosenas,isskabiau uglius,jau prileide,agurkus aptvarkiau,paravejau irdaugiau be jegu,prakaitas lasa nuo nosies,visas kunas slapias,tokia tvakna,kad baisu net judet.
Mano cesnakau ziedai senokai isskinti,bet paliktieji,neisitiesine dar,tai dar nekasiu,nors rasoda lipa lauk is dezuciu,sodinsiu kaliaropiu ir mazuju brokoliu,tokiu ruzavu. .
Pats zydejimas sparaginiu,sukilo taip graziai po lietaus.Gal ir sianakt palys po tokios tvankumos.
Einu pailset po duso. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Luety Tu dėkingoj šayje gyveni . Jokių šalnų ir lietaus būna 4u.gif
Ką dabar mezgi? Aš jau kokias 2 savaites mezginio nepaėmusi ...
Atsakyti
Si bei ta vaseliu,bet tik zaidziu.Visos rode savo bijunus,parodysiu ir as.
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Buvau idejus pavesines vaizda,bet ziuriu kad sandeliukas atdaras,bordakas matosi,tai nufotkinsiu kita kart
. biggrin.gif biggrin.gif
Na va kur mano sirdies atgaivis kampeliai.
Nieko nenustebinsiu,tik parodau,kaip apsitvarkem.

Cia kur uzversti sugnais i virsu dezes,ten po jomis yra spastukai,ir kazkiek pakelta nuo zemes,kad pele ar ziurke ilystu,o katinas ar lape -ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 12 birželio 2023 - 16:59
Luety, o jau kalijų grožis wub.gif Pas mane tamsiai fioletinės vazonuose. Jei pasodinu į žemę nežydi, matyt per šalta joms . Žiemai sausai,vėsiai, tamsiai sustatau daugiabučio sklepuke, pailsi. Jau medetkos jau žydi ? bigsmile.gif Bijūnas labai gražus 4u.gif
Atsakyti