Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Dusia ,kates turi pirmenybini priejima prie infodebesies.Turbut zino,kad reikia seimininka saugot.Nes jos retai saugo,dazniausia pabega biggrin.gif
Oi ,zmones pavojus dabar maximalus,neveltui ,oi neveltui valdzia bande tept slides

https://www.youtube....h?v=rT1NKuOovSw
Atsakyti
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 12, 08:18)
dar penktadienį dariausi gastroskopija su anestezija, nes baisiai refliuksas kankina. Rado tą pylori, eroziju skrandyje ir liepė dar kompiuterine tomografija su kontrastu pasidaryt. Ir šiaip reikia eit į visas profilaktikas kazkaip prisiversti..


4u.gif 4u.gif
Kad jau rado, tai ją išpašolvoninus turėtų ir refliuksas aprimt 4u.gif
Profilaktikos mažai kam patinka, bet reik kažkaip įtikint save, kad ramiau bus nuėjus.
Papildyta:
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 12, 09:17)
Saintlina, ar esi vairavusi motociklą ?
Aš automobilius bele kokius esu vairavusi , kas kieme su tuo ir važiuoju. O vat motociko bijočiau ... Dabar mano aparasta, MB automatas , bet man jokių bėdų . Sekančios ir aš noriu automato ir aukšesnės.


Žinoma smile.gif ir lentyniavusi esu smile.gif

Aukšta mašina yr gėrių gėris. Įsėst ir išlipt nepalyginamai komfortiškiau smile.gif ir automatas tikrai gerokai patogiau. Ypač mieste, ypač kamščiuose, ypač kalvotame Vilniuje.
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 12, 08:26)
Tu gali suni isigyt,jie angelai maitintojai,butent maitina zmogu savo energija.Toks mano patarimas.Taigi ,saturno ,juodosios saules laikas.Maniskis labai suaugo ir paprotingejo ir jis yra nepaprastai stiprus.As galiu tik dviem rankom nulaikyt. biggrin.gif


Paprotingės jis nuo dviejų metų smile.gif kai galėsi visai nelaikyt smile.gif
Bet taip, šuo yra nuostabus sutvėrimas wub.gif
Šiaip man katės irgi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kukuska007 @ 2023 06 12, 08:25)
Mes savaitgalį buriavom, truputį ekstremaliai, vėjas uh buvo, gūsiai iki 27 mazgų, daugokai, bet buvo smagu

lapiukas visai išnaglėjo, aplink namą trinasi


Oho koks hobis blink.gif o kur buriavot? Vėjas tai tikrai oho buvo.

Smagu, prijaukintą lapę turit thumbup.gif o pas mus, įtariam, virš pirties kiaunių šeimyna gyvena.
Atsakyti
Saintlina, rimtai? Smagu gi turet prijaukintu ziurkiu ,oposumu,lapiu ,meshku,krokodilu,na kam ko jau reikia.Trakonu,blusu ,jokios diskriminacijos biggrin.gif
Prisiminiau ta prijaukinta pele is zalioji mylia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 12 birželio 2023 - 09:17
QUOTE(saintlina @ 2023 06 12, 10:10)

Žinoma smile.gif ir lentyniavusi esu smile.gif



bigsmile.gif
Oho , kokia Tu pas mus " kieta" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 12, 10:15)
Saintlina, rimtai? Smagu gi turet prijaukintu ziurkiu ,oposumu,lapiu ,meshku,krokodilu,na kam ko jau reikia.Trakonu,blusu ,jokios diskriminacijos biggrin.gif
Prisiminiau ta prijaukinta pele is zalioji mylia biggrin.gif


Lapė yra gera , bo peles medžioja smile.gif
Žiurkės, tarakonai ir blusos kenkėjai ...
Atsakyti
Labas rytas,

pas mus,be jokiu prognoziu,labai graziai nulijo sianakt,nu bet jau perkunija doh.gif.Atrodo,kad atskrenda kokia raketa,blyksnis,svilpimas ir trenksmas toks,kad atrodo sprogo cia,virs stogo.Ziauru,nebuvau macius ir girdejus.Tai man iskart i galva giesme:kai ims drebeti dangus ir zeme ir dangui liepsnojant ,klisim i....,atrodo,kad taip,senai bebuvau lietuviskose misiose. ax.gif Tai va,maniau pasaulio pabaiga,ir dangus dreba ir liepsnoja... bigsmile.gif Nu bet gerai,kad tik 3x.Lyg ispejimas bigsmile.gif
Bet palijo graziai.Nereikia laistyt siandien tai jau tikrai,ir kiek atveso,rodo,kad bus tik 23,bet jau dabar 17 karsta,o ryt vel rodo 27 bus.
Ingrida,dziugu,kad tu energinga,gal tas nelabasis pasitrauks,o gal diagnoze sumaise tavo su kuom nors kitu,neitiketina tavo energija,optimizmas.Kad tik taip ir butu.
Tavo mieliausiam daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Anidanda,tikrai ne kas,kai su virskinimu problemos.As vis atsimenu savo mamute,amzinai,ka suvalgo,tuoj susirietus,problemos su skrandziu.Kiek ji tu zarnu pririjus tyrimams,tais sovietu netobulos medicinos laikais,o diagnoze buvo mazai rugsciu.
Saintlina-tu man ,kaip vejas,visur leki,viska suspeji. 4u.gif
Dusia esu skaicius,kad kates savo energija bando uzgydyt sudraskytas seimininku auras,kur yra plysiai.Bet kas zino. biggrin.gif biggrin.gif
AA smagu su stipriu suniu,tik jam reik daug dresuros,kad neimtu vilkt taves laukais,pamates kokia kate.Daug tokiu video. bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luety: 12 birželio 2023 - 09:30
QUOTE(Acqua Alta @ 2023 06 12, 10:15)
Saintlina, rimtai? Smagu gi turet prijaukintu ziurkiu ,oposumu,lapiu ,meshku,krokodilu,na kam ko jau reikia.Trakonu,blusu ,jokios diskriminacijos biggrin.gif
Prisiminiau ta prijaukinta pele is zalioji mylia biggrin.gif


ne, aš diskriminantė ))) smagu tik tą turėt, ką prijaukint galima ))
va, matai, kokį gerą pavyzdį prisiminei biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas :4u: 

Atsakyti
Hm , kas tą mano aurą suplėšė kažin, kad katė gydo ? Kaime ramiai gyvenu . Šiap tai ji daktarė pas jus , gydo visus ... bet dabar ne gydė, o saugojo biggrin.gif
Apie lapę . Taigi tokia graži knyga yra Mažasis princas 4u.gif
Draugus reikia prisijaukinti wub.gif
Pas mus tiek gyventojų , kad MB juokiasi , kad aš kaip Snieguolė tuoj būsiu . Tik dainuoti nemoku. Nes jei uždainuosiu visi paukščiai iš sodo pabėgs biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
papasakosiu aš jums šposą. Tiek prisikvykiau ryte, net apsiverkiau bežviegdama biggrin.gif
Rytais mb maudo savo Žalią. Įdeda vonion. Tas kai jau sugalvoja, iššoka iš vonios ant skalbinių krepšio, ten pamedituoja kurį laiką ir tada eina namo. Šiandien sėdžiu kambary, žiūriu, įrėplioja per duris iguana su mb triusikais )) kaip liemene apsitaisius, galva, uodega ir kojos išlindę, o kūnas aprengtas. Jau tiek žvengiau, kad nufotkint nesugebėjau biggrin.gif
Atsakyti

KUKUSHKA,jus netik pirmaji angela maitintoja, bet ir pirmaji tarna ,arkli turite.Esate labai sekmingas zmogus.Ir as be ironijos.

Siais laikas viskas keičiasi, sakyciau dabar aš jam didesnis tarnas, nei jis, bet taip, labai stiprus fiziškai ir energetiškai gyvūnas

Mano skrandžio bėdas sutvarkė paleo mityba . 80 pr taip gyvenu ... O šiaip , kuo mažiau valgai , kuo rečiau valgai , tuo geriau virškinimo sistema veikia. Bakteriją turim beveik visi .

Tiesa, turim visi, bet kai ji labai uzbujoja, tai vien paleo nepades, reikalingas gydymas, o paskui jau paleo

Nu pas mus irgi tikrai 80 proc yra paleo mityba. Ir gan retai valgau, 3 k dienoj, darbo dienom iš vis dažniausiai tik 2. kasdienybėje neužkandžiauju praktiškai visai. Tim tiek kad privalgyt mėgstu sočiai, po mažai lesti man sunku, būnu pikta, kai alkana😁

Mano vyras turejo gal 3 gydymus, vis atsinaujindavo ta bjaurastis, paskui nuėjo pas gydytoja, kuris  sustatė sistema ir jau eile metu sveikas, kažkur gal dar lapeli turiu kur surašyta ką ir kaip gėrė, jei nori, pažiūrėsiu, galėsi pasikonsultuoti su savo gydytoju

Papildyta:

Oho koks hobis blink.gifo kur buriavot? Vėjas tai tikrai oho buvo.

Smagu, prijaukintą lapę turit thumbup.gifo pas mus, įtariam, virš pirties kiaunių šeimyna gyvena.

Kolkas kauno mariose, norėtųsi jau į jūra, bet ilgas kelias kolkas atgraso, tai tenka tenkintis kuo gali

lape lai buna pievoj, kieme katinai peles lai gaudo ir zalciai

Atsakyti

Aš, mano sūnus neturim. Mama turėjo.

Reik gydyti, bjaurastis.

Atsakyti
Skrandžio bakterijos išveši arba nuo labai neteisingos mitybos arba nuo labai didelio streso ...
Žmonės taupo ant maisto arba normalaus maisto gamybai nelieka laiko biggrin.gif Gaila laiko kai išgirstu skūra pasišiaušia. O paskui pas daktarų ir pročkelės . Nuo vaikystės turėjau labai ne kokį skrandį, vaikystėje tyrė , žarną ryjau , ilgas tas tyrimas buvo ... Brr. Kol nesusidėliojau mitybos , kas ne taip - iš karto viaukt. O jei ne viaukt tada skausmai kelias dienas... Vyno ar šampano taurė galvos skausmas dvi dienas . Taip , kad apie skrandžio , virškinimo bėdas žinau daug biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusia37: 12 birželio 2023 - 10:40