Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

QUOTE(saintlina @ 2023 06 11, 08:55)
Valiooo!!! Pagaliau thumbup.gif kitąkart tos  pačips sudėties konsiliumo reikalauk smile.gif



As manau,kad pataikiau ant kazkokios parodomosios dienos,nes toks malonus aptarnavimas visuose lygiuose buvo itartinas,nu ir zinoma,sekancia diena pasipyle zinutes,kad ivertinciau,kaip man patiko aptarnavimas vakar,t.y.ta diena,kai buvau. biggrin.gif biggrin.gif Dziaugiuos,kad pataikiau ant tokiu dienu.Atsiliepimuose parasiau,kad noretusi tokio aptarnavimo ir dar geresnio,nuolat. biggrin.gif biggrin.gif
jo,koja daug daug geresne.As galvoju,jis israse mantrejus vaistus pirma kart,as ne visada ploviau salin likucius tu vaistu,dar emiau det obuoliu acto kompresus issigandus,kad negereja,ir nudeginau oda,o po to prasidejo kazkoks odos procesas,su deginimu,lyg nudeginta oda.O dabar pries kiekviena dejima naujos porcijos kremo,plaunu koja su muilu,gerai nuskalauju,sausinu ir gyja pastebimai.


QUOTE(saintlina @ 2023 06 11, 09:12)
Aha, tikrao.. jau kaip sušaliau vakar bevažinėjant.. o nulipi nuo moco  - karšta.
Bet šiaip super ralis buvo. Baisiai įdomiai užduotys parinktos.  Didelį malonumą apturėjau  wub.gif


Viskas susiję su LTistorija ir kultūra

Kokia smagi atrakcija.Labai dziaugiuos,kad tau patiko.Jauna dar,zinoma smagu ir ziniu pasisemt,suzinot kazka smagu.
Saltibarsciai is savo darzoviu,idejau 1a.s.krienu pagal Muka,aciu savotiskai skanu. 4u.gif Savos jaunos bulvytes su spirguciais,kaip mamute darydavo,kartais galima ir pagriesyti.
Anksti ryte vaziavom liet sodo,tai spastai isvartyti,bet tusti.Bet viena ziurke is miskelio puses prie tvoros apesta,gal lape apede,nes jos medzioja ziurkes ir eda.Nusipirkau dideliu spastu,spec spec ziurkem,stiprus,kaip spastai zverim,prikaisem visur,kur zveris neprieis,uzdengem darzoviu krepsiais,kad tik ziurkes ilystu,matysim,kas gausis.Agurku pilna jau,pomidorai sirpsta,gal ant Jonu issirpinsiu koki pirma.Noretusi vistik balandzio 5d.susodinti i siltnami.
Pas mus karsta,siandien nera atv iros saules,truputi priglusinta,bet nuo to,tik kunui sunkiau kazkaip atrodo,kad esu prislegta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 11, 14:03)
Saintlina, labai fainas žaidimas. Automobiliais tokios orentacinės dažnai vyksta, mano vaikas dalyvauja. Esu netgi savo mašiniuką paskolinusi  kai Kaune važiuoja. Tik ten 4  automobilyje.  Vienas vairuoja , kitas šturmanuoja, o du protai gale sėdi . Užduotys užuominom , šaradomis  surašytos.



Mano aplinkoj nieks nesigyrė, kad tokiam dalyvavo smile.gif Tai man čia naujiena, bet labai faina. Mielai dalyvaučiau tokiuose bigsmile.gif Toks moto renginys turėtų dar rudenį vykti, tai būtinai registruosiuos ))
Automobilyje lengviau turbūt. Gali pasitarti važiuodami. Čia nebaisiai pasitarsi. Buvo šalmuose ausinės, bet ištraukiau, nes man labai ausį spaudė.
Vienžo, labai smagu, kad tokie renginiai vyksta. Tiek auto, tiek moto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2023 06 11, 14:57)
Saintlina,čia gal mb hobis? mirksiukas.gif



motociklas - taip. Bet tokie kvestai - nelabai smile.gif Vakar po poros valandų jau namo norėjo važiuot. Sakiau - dudki, varyk tiktai į sekantį punktą biggrin.gif
Atsakyti
Luety labai smagu , kad vaistai padeda 4u.gif
Ingrida, mano vaikas dažnaiusiai Kaune dalyvaudavo . Vilniuje retai važiuoja... Kaune vis imdavo pirmas vietas jų komanda. Vilniuje jam sunkiau , vis tik ne vietinis smile.gif
Saitlina žinoma , kad lengviau automobiliu, gali pasitarti . O tu motociklo teisių neturi ?

Atsakyti

Mano aplinkoj nieks nesigyrė, kad tokiam dalyvavo smile.gifTai man čia naujiena, bet labai faina. Mielai dalyvaučiau tokiuose bigsmile.gifToks moto renginys turėtų dar rudenį vykti, tai būtinai registruosiuos ))
Automobilyje lengviau turbūt. Gali pasitarti važiuodami. Čia nebaisiai pasitarsi. Buvo šalmuose ausinės, bet ištraukiau, nes man labai ausį spaudė.
Vienžo, labai smagu, kad tokie renginiai vyksta. Tiek auto, tiek moto smile.gif
Papildyta:

motociklas - taip. Bet tokie kvestai - nelabai smile.gifVakar po poros valandų jau namo norėjo važiuot. Sakiau - dudki, varyk tiktai į sekantį punktą biggrin.gif

Esu panašiam su dviračiais dalyvavusi. Tikrai smagu 

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 11, 20:23)
Saitlina žinoma , kad lengviau automobiliu, gali pasitarti . O tu motociklo teisių neturi ?


Mūsų motociklui B kategorija tinka smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Anidanda @ 2023 06 11, )


Kur prapuolus? Kaip sekasi?
Atsakyti

Mūsų motociklui B kategorija tinka smile.gif
Papildyta:

Kur prapuolus? Kaip sekasi?

Turėjau vyresnį sūnų su martele ir mamą savaitgalį svečiuose. Tai buvo reikalų biski.

dar penktadienį dariausi gastroskopija su anestezija, nes baisiai refliuksas kankina. Rado tą pylori, eroziju skrandyje ir liepė dar kompiuterine tomografija su kontrastu pasidaryt. Ir šiaip reikia eit į visas profilaktikas kazkaip prisiversti, jau kaip man nepatinka, tai negaliu, nes vis randa kokią bėda. Tai stresas grynas 

Atsakyti

Saintlina, smagią atrakciją paturėjot, faina

Mes savaitgalį buriavom, truputį ekstremaliai, vėjas uh buvo, gūsiai iki 27 mazgų, daugokai, bet buvo smagu

Dar koks gražuolis zaltys šildėsi kieme issinėręs, nai nai

o lapiukas visai išnaglėjo, aplink namą trinasi, šuo jau voljere buvo, tai katė teritoriją apgynė 

Atsakyti
Labas rytas,na ka ,atejo senoliu rewansho laikas.Atstumtuju valanda.Viesojoje erdveje jau matosi.Lietuva jau gavo saskaitike uz migrantu terorizavima,o tai isivaizduoju kas lenkijai butu ,jei nebut pasiruose jau i kara eiti.Ten tuos migrantus saude,kankino,keli net mire.Bet lenkai uzpuls ruskius ir tas epizodas nieko nebedomins biggrin.gif Idomus laikai ateina.
Ex ,kaip tau sekasi Heraklio zygiai,duok zinele.
Mukute,susiimk,pradek po 2 km nueit kasdien.Kad ir letai ,kad ir pasedint ar kokio dopo susistumiant pusiaukeleje.Jei nori gyvent ,turesi isvaiksciot,neduok dieve tapt nekilnojamu turtu tavo amziuje.
Tu gali suni isigyt,jie angelai maitintojai,butent maitina zmogu savo energija.Toks mano patarimas.Taigi ,saturno ,juodosios saules laikas.Maniskis labai suaugo ir paprotingejo ir jis yra nepaprastai stiprus.As galiu tik dviem rankom nulaikyt. biggrin.gif
KUKUSHKA,jus netik pirmaji angela maitintoja, bet ir pirmaji tarna ,arkli turite.Esate labai sekmingas zmogus.Ir as be ironijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acqua Alta: 12 birželio 2023 - 07:37
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
Labos,
O jau vakar vakaro šaltumas... Šiltnamio duris uždariau , tik langus palikau .Dykumos klimatas Lietuvoj.
Katė sugalvojo , kad reikia mane saugoti smile.gif Visą naktį šalia miegojo. Kažin nuo ko saugo ? Retai ji taip .
Ingrida sveikinimai Tavo MB gimtadienio proga . Skanaus torto birthday.gif
Kaip pati jautiesi ?
O tai mes čia su savo menkais negalavimais guodžiamės.

Mano skrandžio bėdas sutvarkė paleo mityba . 80 pr taip gyvenu ... O šiaip , kuo mažiau valgai , kuo rečiau valgai , tuo geriau virškinimo sistema veikia. Bakteriją turim beveik visi .
Nelendu su savo tiesomis smile.gif
Saintlina, ar esi vairavusi motociklą ? Aš automobilius bele kokius esu vairavusi , kas kieme su tuo ir važiuoju. O vat motociko bijočiau ... Dabar mano aparasta, MB automatas , bet man jokių bėdų . Sekančios ir aš noriu automato ir aukšesnės.
Gražaus ir darbingo pirmadienio 4u.gif

Atsakyti

Labos,
O jau vakar vakaro šaltumas... Šiltnamio duris uždariau , tik langus palikau .Dykumos klimatas Lietuvoj.
Katė sugalvojo , kad reikia mane saugoti smile.gifVisą naktį šalia miegojo. Kažin nuo ko saugo ? Retai ji taip .
Ingrida sveikinimai Tavo MB gimtadienio proga . Skanaus torto birthday.gif
Kaip pati jautiesi ?
O tai mes čia su savo menkais negalavimais guodžiamės.

Mano skrandžio bėdas sutvarkė paleo mityba . 80 pr taip gyvenu ... O šiaip , kuo mažiau valgai , kuo rečiau valgai , tuo geriau virškinimo sistema veikia. Bakteriją turim beveik visi .
Nelendu su savo tiesomis smile.gif
Saintlina, ar esi vairavusi motociklą ? Aš automobilius bele kokius esu vairavusi , kas kieme su tuo ir važiuoju. O vat motociko bijočiau ... Dabar mano aparasta, MB automatas , bet man jokių bėdų . Sekančios ir aš noriu automato ir aukšesnės.
Gražaus ir darbingo pirmadienio 4u.gif

Nu pas mus irgi tikrai 80 proc yra paleo mityba. Ir gan retai valgau, 3 k dienoj, darbo dienom iš vis dažniausiai tik 2. kasdienybėje neužkandžiauju praktiškai visai. Tim tiek kad privalgyt mėgstu sočiai, po mažai lesti man sunku, būnu pikta, kai alkana😁

Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 12, 09:17)

Ingrida sveikinimai Tavo MB gimtadienio proga . Skanaus torto  birthday.gif 
Kaip pati jautiesi ?
O tai mes čia su savo menkais negalavimais guodžiamės.

Mano skrandžio bėdas sutvarkė paleo mityba . 80 pr taip gyvenu ... O šiaip , kuo mažiau valgai , kuo rečiau valgai , tuo geriau virškinimo sistema veikia. Bakteriją turim beveik visi .
Nelendu su savo tiesomis smile.gif


Ačiū Dusiuk.Ir gimk tu man taip Antaninių išvakarėse. biggrin.gif
Oi aš tokia sveikuolė jaučiuosi,Jūsų paskaičius.Varau vėl tik į priekį. mirksiukas.gif Vakare vos pavelku kojas,krentu kaip lapas ir gerai.Apie nieką stengiuosi negalvoti.Pas onkologę tik liepos 3.Ketvirtadienį pas kardiologus,matysime.Niekas neskauda ir gerai.
MB atsinaujino vėl bakterija,bet gėrė prieš tai antibiotikus nuo prostatso,tai naujų nerašė gysytoja.Ko gero vistiek vėliau reikės?
Jaunystėje esu vairavųsi motociklą,ko jaunystėje tik nesame išbandę? biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti