Įkraunama...
Įkraunama...

PLEPESIAI PRIE ŽIDINIO

Aš pastačiau iš Lenkijos atsisiųstus paukščių baidytuvus. Kraunami saulės baterija. Invazinai išsinešdino iš sodo visai , savi vakarais vaikšto tik po kiemą, link daržo nesiartina. Gal jau nelys artyn ? Paskui nešiu po tręšnėmis .
Pusę braškės kažkas nuvalgęs. Gal driežiukas, gal rūpūžius koks ? Tikrai ne plaukščio nulesta.

Muka , susimokėk kokiam treneriui pinigus , kad išmokytų vaikščioti ... Jauna moteriškė esi wub.gif 4u.gif
Japonai sako 10 000 žingsnių kas dieną. Skurvydas publikavo info , kad užtenka 3-4 kartus per savaitę tiek nueiti . Genuose užkoduota tai. Ima nebeveikti visos sistemos ...
Atsakyti
Ingrida, šeivamedis pas mane žydi.
Atsakyti

Labas rytas, 

Visai ne mano oras, nei tai šilta, nei tai šalta.

Tik sausra begalinė...

Gražiaus sekmadienio!

Atsakyti
Visai mano oras,apsiniauke,bet be vejo ir 18 silumos jau dabar. biggrin.gif biggrin.gif
Dziugu,kad kojos oda gereja.Po truputi,jau sianakt be tvarscio miegojau.
O sausra didele,vaziuojam is ryto liet,nes paskui jau bus karsta.
Gero sekmadienio.Buckas
Atsakyti

Priedas  received_211345435110456.jpeg   248,64KB   3 Parsiųsta kartų Gražios dienos!

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas ar diena?
Neurėjome interneto nuo ryto. ax.gif
Rusmenės neturėjau,įsigijau,bandysiu sodinti sausroje. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2023 06 11, 10:01)
Dziugu,kad kojos oda gereja.Po truputi,jau sianakt be tvarscio miegojau.


Valiooo!!! Pagaliau thumbup.gif kitąkart tos pačips sudėties konsiliumo reikalauk smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 06 11, 10:25)
<p>Priedas  received_211345435110456.jpeg   248,64KB   3 Parsiųsta kartų Gražios dienos!</p>


Kaip gražuuu wub.gif čia bijūnas?
Papildyta:
QUOTE(Pou @ 2023 06 11, 10:25)
<p>Priedas  received_211345435110456.jpeg   248,64KB   3 Parsiųsta kartų Gražios dienos!</p>


Kaip gražuuu wub.gif čia bijūnas?
Atsakyti
QUOTE(Dusia37 @ 2023 06 11, 08:44)
>Visai ne mano oras, nei tai šilta, nei tai šalta.


Aha, tikrao.. jau kaip sušaliau vakar bevažinėjant.. o nulipi nuo moco - karšta.
Bet šiaip super ralis buvo. Baisiai įdomiai užduotys parinktos. Didelį malonumą apturėjau wub.gif
Užduotys ne šiaip nuvažiuot kažkur kuo greičiau. Visa knygutė su instrukcijom ir nuorodom. Įdėtas Dobužinskio atvirukas. Užduotis - nuvažiuoti prie Petro ir Povilo bažnyčios ir surasti vietą, iš kurios atsiveria toks pat vaizdas. Nufotkinti.
Nuvažiuoti į Jašiūnų dvarą, nueti į biblioteką, per žiūroną surasti ant medžio užrašytą knygos pavadinimą ir puslapį. Tada bibliotekoj surasti tą knygą ir tam puspapy surasti koks dailininkas palaidotas Vilniaus Bernardinų kapinėse. Užrašyti ant lapo ir nufotkinti. Ir pačiam nusifotkinti ant dvaro laiptų.
Surasti knygoje 'Heraldika' Valsybės ženklo nustatymo protokolą ir rasti, koks jis turi būti. Tada važiuoti į Vilniaus rajono biblioteką ir iširinkti teisingą meduolį - vieną iš keturių su skirtingais vyčiais. Nufotkinti.
Nuvažiuoti į vietą, kur gyveno Vilniaus budelis ir nusifotkinti su jo kalaviju fone.
Ir t.t., ir pan. 35 užduotys. Po Vilnių, Vilniaus raj, Šalčininkų raj, šiek tiek Varėnos raj.

Viskas susiję su LTistorija ir kultūra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 11 birželio 2023 - 10:16

Saintlina, kaip fainai 🤩

Aha, bijūns, gelsvas. Nojuj nelaimėliuką pirkau. Bordo skleidžiasi, bet ne toks, kokio noriu - vietoj pilnavidurio, tuščiaviduris. Ne ta veislė įdėta buvo. Reiks turguj paieškot.

Sode viskas išdeginta, kaitra ir vėjas baisinis vakar buvo.

Atsakyti
Saintlina, labai fainas žaidimas. Automobiliais tokios orentacinės dažnai vyksta, mano vaikas dalyvauja. Esu netgi savo mašiniuką paskolinusi kai Kaune važiuoja. Tik ten 4 automobilyje. Vienas vairuoja , kitas šturmanuoja, o du protai gale sėdi . Užduotys užuominom , šaradomis surašytos.
Pou labai gražus bijūnas 4u.gif Depe rudeniop būna labai daug bijūnų . Ir kainos nesikandžioja. Mano hektaruose vietos trūkumas biggrin.gif . MB visur kliūna . Bet aš jau sugalvojau kur juostą medėjančių ir kur antrą juosta paprastų sodinti . Graži ir nereikli gėlė .
Kokių gėlynų nemyliu - tai "kapelių" . Arba alpinariumų su gėlėmis ir akmenukais . Jei jau alpinariumas, tai spygliuočiai ir akmenys , jokių gėlių .
Oras iš tikro kvailas. Kur vėjas neužpučia karšta. O kai rytinis vėjas pagauna visai vėsu . Lengva slogą pasigauti .
Mergyte turėjau parvažiavusią . Pasipirtinom , pasipliurpėm vakar, o šiandien išleidau su tėčiu Vilniun. Vėl bėdos MB tetai su sveikata. Taip jau gavosi , kad mano šeimynai tenka rūpintis. Vaikai važiuoja, MB važiuoja . Ne visus prisileidžia taigi ...

Ingrida , aš vienmetes ir kt gėles tokios sausroj dabar sodinu taip - labai gerai prilieju žemę , po kelių valandų , papurenu išraviu. Nes tokioj sausroj labai nesigeria vanduo. Paliejus papurenus daugiau susigeria vandens. Tada dar kartą palieju . Ir jau tada po kelių valandų sodinu ir pasodinus palieju tik pasodintus daigus. Paskui laistau tik po kelių dienų . Kai visa žemė pripilta vandens ilgiau drėgmė laikosi ir labai gražiai prigyja.


Atsakyti
Saintlina,čia gal mb hobis? mirksiukas.gif
Dusia,tai Tavo vaikis jaučiu dalyvauja su mano mažąją tose orentacinėse varžybose.Užpernai jų komanda antrą vietą užėmė.labai geri prizai buvo.Pernai dalyvavo kitose jau varžybose.
Dar pas mane yra vienmečių gėlių dėžėse šiltnamyje.Nedaeina rankos.Eilėje laukia pomidoriukai į didesnius vazonus persodinti,45 vazonai,jau 5 išdalinau. ax.gif
Mieste pabuvome,maisto užsipirkome,galime toliau gyventi.
Einu gaminti torto gaivaus vaisinio su jogurtu,rytoj du vaikai žada atvažiuoti,mb gimtadienis kaip ir. ax.gif
Atsakyti
Pas mane jau tik keli dideli vazonai su pampersais ,bet ir tai uzknisa.Juos gi laistyt reikia,nes augalai labai vargsta.Man kazkaip atrodo,kad neverta darbo ir pastangu.
Pas mus irgi dar viena savaite laistymo,siandien paseta zaliosios pupeles ir abuzai , velyvam derliui.
Man irgi lietuviski alpinariumai yra kazkoks siaubas.Nors pati cia turiu,bet tai cia vietiniai kaktusai,alijosiai,skaityk valgomas darzas,nes kaktusus valgom. biggrin.gif
Patiko saintlinos aprasytas baikeriu sukulturinimas biggrin.gif
Atsakyti